Laadin videot...
1
foto
Gert Kullamäe pressikonverentsil (Video: Aldo Luud)

Kolmapäeval kaotas Tartu Rock korvpalli neljandas finaalmängus suurelt 62:77 Kalev/Cramole. Pärast mängu tunnustas Tartu peatreener vastaseid ning sõnas, et agressiivsem tiim võitis. 

"Kõigepealt õnnitlused Kalevile. Nad said mängu koheselt enda kontrolli alla. Punnisime, mis punnisime, aga õieti ei saanud mängu enda kätte," rääkis Kullamäe. 

Kullamäe sõnul läks mäng väga füüsiliseks. "Kalev kohanes füüsilise mänguga paremini. Me ei osanud agressiivsust ära kasutada. Saime ainult üheksa vabaviset, kaks ründelauda, laua kaotasime kokku kümnega. Täna oli puhas nende mäng."

Pärast küllaltki tasavägist avapoolaega suurenes vahe lõplikult kolmandal perioodil, kui Kalev tegi 14:0 vahespurdi. Tartu loots polnud rahul ka meeskonna liidrite mänguga. 

"Tanel Kurbas, Gert Dorbek ja Janar Talts - nende panust on eriti rünnakul rohkem vaja. Samas nende liidrid õnnestusid. Rolands Freimanis ja Rain Veideman tegid suurepärase mängu," kommenteeris Kullamäe. 

Mida rääkis Kullamäe taktikalistest muudatustest, eduriviga mängimisest ja reedel toimuvast viiendast mängust, vaata juba videost! 

Jaga artiklit

2 kommentaari

S
see  /   13:23, 26. mai 2016
junikka meeste pallimäng, aga mitte sünnitamine-seepärast ei olnud ka punnitamisest kasu
A
Ausalt  /   08:57, 26. mai 2016
Kullamäe Time- Oute on valus vaadata! Karta on, et mees kellel kõige rohkem "kinni kiilub" ja mängus ebaõnnestub on Kullamäe ise (mitte meeskonna liidrid). Karta on, et suurema osa selles meeskonnas teeb hoopis Kandimaa, mitte Hr Peatreener.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis