Melu TV | ÕL TV

TV3 VIDEO | „Naabrist parem“ Elsa jäi lifti kinni ja läks paanikasse (6)

Toimetas Andra Nõlvak, 25. mai 2016, 21:10
 TV3
Sõbrannade paar suutis taas ilma teha kiires meisterdamises. On ammu teada, et Hanna jaoks on mööbli ehitamine käkitegu, kuid seekord õnnestus naistel tänu tema oskustele teistele eriti pika puuga ära panna. Nende tooliehitust ei seganud isegi see, et Hanna suutis tööhoos endale saega pöidlasse lõigata. Veidi verd ja kiire plaasterdus Elsa poolt ning töö jätkus samas tempos.

Võidurosett tooli ehitamise eest tuli ära võtta naabrite ukselt ning Elsa ja Hanna valisid ohvriteks seekord Triinu ja Taneli. Naised ei osanud aga ette arvata, et kohe läheb neil just nende naabrite abi kõige rohkem vaja. Suures magamistoa sisustamise tuhinas läks katki üks lambipirn, mille sarnaseid kasutasid oma magamistoas ka Triinu ja Tanel. Miks peaksid aga konkurendid laenama oma pirni kellelegi, kes on äsja võtnud endale nende raske tööga teenitud roseti?

Magamistubade võistluse võidavadki Triinu ja Tanel. Tundub, et siiski ei kõiguta miski Triinu ja Taneli liidripositsiooni, sest koht, kust Elsa ja Hanna nende ukselt roseti eemaldasid, sai kohe uuesti täidetud. 7 on ilmselgelt väga õnnelik number ja just nii palju on kuldkollaseid võidurosette ka Triinu ja Taneli uksel. Neile järgnevad Elsa ja Hanna oma viie võiduga, Grete ja Karl kolmega ning rosettide poolest kõige viimasel kohal on endiselt hiidlased, kellel on võite siiani vaid kaks.

Vaata ka videot Elsa ja Hannaga!

Samal teemal

15. juuni 2016, 12:11
SUUR GALERII | Kes on naabrist paremad? Vaata pilte paaride unistuste korteritest!
28. mai 2016, 16:28
ÕHTULEHE VIDEOD JA FOTOD | Vaata, mis toimus TV3 sarja "Naabrist parem" lahtiste uste päeval

6 KOMMENTAARI

n
Naaber 26. mai 2016, 12:35
Naabrist parem ei oldagi kodus ega isiklikus elus. Mees võib olla alkohoolik, naine tõmbab ringi ja lapsed jäävad klassi kordama ning pere ägab laenuk...
(loe edasi)
t
Tüüp katuselt 26. mai 2016, 07:48
Aga kuhu jäi sõna staar
Loe kõiki (6)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee