2
fotot

Sõbrannade paar suutis taas ilma teha kiires meisterdamises. On ammu teada, et Hanna jaoks on mööbli ehitamine käkitegu, kuid seekord õnnestus naistel tänu tema oskustele teistele eriti pika puuga ära panna. Nende tooliehitust ei seganud isegi see, et Hanna suutis tööhoos endale saega pöidlasse lõigata. Veidi verd ja kiire plaasterdus Elsa poolt ning töö jätkus samas tempos.

Võidurosett tooli ehitamise eest tuli ära võtta naabrite ukselt ning Elsa ja Hanna valisid ohvriteks seekord Triinu ja Taneli. Naised ei osanud aga ette arvata, et kohe läheb neil just nende naabrite abi kõige rohkem vaja. Suures magamistoa sisustamise tuhinas läks katki üks lambipirn, mille sarnaseid kasutasid oma magamistoas ka Triinu ja Tanel. Miks peaksid aga konkurendid laenama oma pirni kellelegi, kes on äsja võtnud endale nende raske tööga teenitud roseti?

Magamistubade võistluse võidavadki Triinu ja Tanel. Tundub, et siiski ei kõiguta miski Triinu ja Taneli liidripositsiooni, sest koht, kust Elsa ja Hanna nende ukselt roseti eemaldasid, sai kohe uuesti täidetud. 7 on ilmselgelt väga õnnelik number ja just nii palju on kuldkollaseid võidurosette ka Triinu ja Taneli uksel. Neile järgnevad Elsa ja Hanna oma viie võiduga, Grete ja Karl kolmega ning rosettide poolest kõige viimasel kohal on endiselt hiidlased, kellel on võite siiani vaid kaks.

Vaata ka videot Elsa ja Hannaga!

Jaga artiklit

6 kommentaari

N
Naaber  /   12:35, 26. mai 2016
Naabrist parem ei oldagi kodus ega isiklikus elus. Mees võib olla alkohoolik, naine tõmbab ringi ja lapsed jäävad klassi kordama ning pere ägab laenukoormate all - naabrist parem oled ikka siis, kui sul on naabrist uuem auto, suurem muruniiduk ja ja suur grill õues - seda näevad kõik naabrid ja seda tuleb eksponeerida. Lisaks pildid, mida Facebooki postitad oma reisidest ja õnnelikust pereelust ning üldse kõikidest oma edulugudest..
T
Tüüp katuselt  /   07:48, 26. mai 2016
Aga kuhu jäi sõna staar

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis