5
fotot

Naabrid saavad viimaks ometi veidi pikutada, sest nende korterites valmivad magamistoad. Magamiseks aga aega pole ja mitme nädala jooksul kuhjunud uneta öötunnid on hakanud kuhjuma ning mõjutama omavahelisi suhteid.

Kahel paaril õnnestub tänases saates sootuks tülli pöörata ning ka heanaaberlikud suhted pannakse proovile, sest üks naabrite paar soovib teise käest laenata hädavajalikku kujunduselementi, kuid võiduhimuline paar ei taha sugugi konkurendile teenet teha.

Pingelisele õhkkonnale lisab paanikat klaustrofoobiku Elsa lifti kinni jäämine.

"Käin pigem alati trepist, kuid sel hilisõhtusel hetkel astusime Hanna ja kaameramehega ühiselt lifti ja mitte ei kasutanud treppe," ütleb Elsa. Kinnijäämine põhjustas naabrile korraliku paanika. "Mul tekkis täielik klaustrofoobia, sest tundus, et uksed on tihedalt kinni ja me ei saa seal  piisavalt õhku," meenutab Elsa, kes nuttis paaniliselt. Viimaks püüdis ta telefonis mängida, et mõtteid mujale saadan, kuniks abi saabus. Liftis oldi kinni tervelt tunnijagu.

Kes jõuab aga tubli sammu lähemale ligi 30 000-eurosele auhinnarahale, näed juba täna õhtul!

"Naabrist parem"  on täna TV3 eetris kell 20.00.

Jaga artiklit

4 kommentaari

M
Mart  /   20:20, 25. mai 2016
Kõik me ju teame, et need niinimetatud "tülid" on tõsieluseriaalidesse teleinimeste poolt sisse kirjutatud kui sari liiga igavaks kipub minema.
K
kalju  /   19:30, 25. mai 2016
nii igavat kodumaist paska pole ammu telekas jooksnud

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis