Eesti uudised

Statistikaamet: I kvartalis keskmise brutokuupalga kasv veidi kiirenes

Toimetas Piret Pappel, 25. mai 2016, 08:43

4 KOMMENTAARI

m
miks vaesed/ 25. mai 2016, 10:30
statistikast välja jäetakse? Miks tunnistatakse ainult riigitöötajaid?
m
Miks jäetakse?/ 25. mai 2016, 12:22
Tahad, selgitan? Eestlane on ju lumpen? Rein Lang ise ju ütles. Jürgen Ligi kobises midagi sarnast. Ühelgi juhul pole eestlane vastu hakanud. Eestlane orjab ja tõukab takka vaid oravaparteid. Üks meetod, e-häältega, teine meetod, kõik, mida oravad kirjutavad, on eestlasele püha. Isegi Savisaare veristaks ära, peaasi, et orav nii tahtis. Ka järgmise valitsuse moodustavad oravad. Sest eestlane ei lahku arvuti juurest. Ta sõimab vaid internetis oravaid, ka kõiki teisi. E-hääletab ja siis jälle kirub. Eestlane ei tule iial tänavale õigust nõudma. Mis viga sellist valitseda ja lüpsta. Sellepärast ei kuulugi orja "sissetulekud" avaldamisele. Neid ju õieti polegi. Mida sa ikka avaldad?
h
hiiuvana/ 25. mai 2016, 09:02
statisika küll õiget palga suurust ei kajasta. Kuidas võib olla nii, et palgad kasvavad. meil hiiumaal hoopis vähenevad ja mitte vähe. Pregu saan vähem kui möödunud aasta miinimumpalk, kui aga peaks midagi kobisema, saad päevapealt sule sappa, ei huvita tööandjaid ei seadused ega miskit. Pool aastat veel jäänud orjata, siis saab pensile, seniks aga vait olla ja edasi teenida.
h
Häda/ 25. mai 2016, 14:04
ongi selles,et vähemalt suurem osa tööandjatest arvestab seadusi. Töötajad võiks ka seadusi tunda,ega suur osa vist ei tunne. Vabandan nende ees, kes tunnevad. Teadke siis,et netopalga suurune summa tuleb kehtivate seaduste kohaselt kanda riigimakseteks. Kui ei usu,siis arvutage,kusjuures ärge ka käibemaksu ka oma arvestustest välja jätke,käibemaksuga maksustatakse kõike,mis pole eksport.Kui on tegu teenustööga,kus töötasu +sots.m. on suurem osa müügihinnast ,millele lisandub veel 20% käibemaksu,siis peaks ju pilt selge olema.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee