Eesti uudised

Lennujaama taguse pilpaküla viimased mohikaanlased lepivad oma saatusega (6)

LISA KOMMENTAAR

tursk 25. mai 2016 11:04
veel parem oleks ju oma magamistoast lennukile istuda.
Kuid see on vist küll tõenäoline, et midagi mõistlikumaks teha käib valgekraedele üle jõu. Ikka õmbleme nööbi külge pintsakut või seal, kus vaja läheb sõrmkübarat, võtame kasutusele ämbri. IRW!
linnast välja 25. mai 2016 08:49
Ei haaku küll artikli teemaga, kuid praeguseks on Talinn juba lennujaama ümber laienenud. Normaalne oleks lennujaama väljaviimine linnast, mitte ladusid planeerida. Pariisi lennates ei kurda keegi, et Charles de Gaulle lennuväli on pealinnast pea 30 km kaugusel. Korraldatud transpordiga pole ju probleemi. Kuna nagunii planeeritakse Helsingi-Tallinn tunneli Eesti-poolset otsa Tallinnast välja, on ju loogiline, et ka lennujaam ei asu keset elurajooni.
tursamaks 25. mai 2016 09:30
Aga mõtle, kui hea ning mugav on sisuliselt kesklinnast lennukipeale astuda ja laia maailma lennata!
ja 25. mai 2016 12:37
lennukisaasta vett juua! ahh kui mõnus!
Ehh 25. mai 2016 10:18
Ehk peaks linna laienemisele piduri peale panema, milleks on vaja 1,5 miljonilisele riigile 1 miljonilist linna. Linna haiget olekut näitab veel see, kui selle elanikud nädalavahetusel kõik sealt minema püüavad saada, kes vähegi saab, on endale kuhugi puhkamise koha soetanud, aga miks ei võiks koguaeg seal elada. Näiteks saksamaal on suured tehased tihti maakohtades. Aga hea mõte, lennujaama võiks tõesti keskeestisse teha, siis oleks kogu eestist lihtsam lennukile minna, ei peaks nii üüratuid parkimistasusid maksma ja oleks veel üks võimalus talinat vältida.
25. mai 2016 13:46
Väldi jah talinat! Istu parem oma keskeestis, kus ei ole poodi, apteeki, lasteaeda, kooli, haiglat, postkontorit ja isegi kruusateed.