Eesti uudised

Rebasepojad müüriti kinni

Siim Randla, 25. mai 2016 06:00

8 KOMMENTAARI

m
Maarja-Liis/ 25. mai 2016 13:21
Väga vahva aga kes kaitseb mind ,kes ma pean kanasid, rebane viib minema alatihti ja kohe mitu kana päevas , kes siis seda kaitseb ?? Ma olen kogu selles süsteemis ja kogu Loomakaitse debiilikute prale vaga kuri. Kui te arvate , et õigustatud on see kui rebane viib minema mitu kana voi hulkuvad kassid käivad tapmas minu väiksemaid kodulinde siis kurat võtaks mis loomakaitsjad te olete ? Väga haige on see kõik, pange üles kontonumber ja kurat votaks ma annetab teile selle raha et te saaksite näiteks õnnetud kassid magama panna mitte piinlelda kusagil kus elutingimused on alla igasugust arvestust.
o
on/ 25. mai 2016 20:07
jah devilid need kaitsjad,nad tahavad proportsioone veel rohkem paigast ära ajada,ise ei tea mida teevad aga kaagutavad nagu ...ise ei mune ega kedagi.Kui tuleb mingi haigus,siis esmane on hoida inimest, aga loomakitsjate pärast ei saaks arstid enam üldse puhkust, õnneks pole selliseid kaitsjaid palju ja õiglus võidab inimese suhtes mitte loomade...meil ka siin metsaehitatud majade juures on nagu uuemal ajal ikka probleeme aga inimene ise tükib loomade maadele ja ise süüdi seega,et kitsed,rebased,jms,lojused käivad õues sitale jms.kaevavad jälle auke ja urge kuni inimene töölt tuleb ja ajab minema selle lojuste karja, mis teha kui tükid nende maadele, siis kannatadki aga hävitamine tulemusi ei anna,loomade järeltulijad tulevad ikka järgmisel aastal jälle õue, nojah nad tulevad ka mujale ,öösel sõites koju näed tulevalguses lippavaid rebaseid, kitsi ,metssigu, nirke,kärpe,jms.so.loodus,mis meiega koos elab ja inimene on osa sellest ,ta loodab ,et loodus käiks tema seaduste järgi, nagu loomakaitsja soovib,et inimene ei sööks liha vms. ei tarvitaks loomanahku enda kaitseks külma eest vms.elu tuleb võtta reaalselt aga loomakaitsjatel reallsus puudub-neil vaid oma unistus,et inimene elaks võrdselt loomaga...eks elage siis.
f
fuuu/ 25. mai 2016 20:46
kole lugeda sellist pläusti naisterahvalt. Sinu asi on oma kodulinde kaitsta võrgu, aia ja muude vahenditega. Ongi kogu lugu. Ära oma tegemata jätmisi loomade kraesse küll keera.
a
and/ 25. mai 2016 13:02
Edu ja jaksu, selliseid inimesi vaja
k
kaltsak taavi/ 25. mai 2016 08:10
o
on/ 25. mai 2016 19:52
sul selleks võimalus või...isale ,emale tahad teha või tuled mulle tegema-mul kärntõves rebaseid õu täis ja üks koer teise järel läheb looja juurde...need kaltsakad loomakaitsest pilluvad rebastele tablette,selliseid suuremaid,ja siis nad sigivadki hullemini kui kassid,kasse on väheks jäänud,eks siis rebaseid ka jääb kui toit kaob.Jumala poolt on inimene pandud maapeale loomade ja lindude valitsejaks aga inimene on loll ja ajab tasakaalu paigast,seepärast ongi rebaseid rohkem kui kasse,ei jätku kanu enam neile , vb-olla linnas neid vähem aga olen kuulnud,et sealgi juba prügikaste ajavad ümber ja teevad sees inventuure.sa taavi võta omad sõnad tagasi,muidu juhtub kurja sulle.
a
Ahaa paras rajakatele/ 25. mai 2016 07:39
Kus mu kass on , Oi te alles saate nüüd mu käest
t
tule/ 25. mai 2016 06:36
taevas appi ,mida tehakse,kui nad on ohtlikud ,laske nad maha ,aga surnuks piinata,no sellist asja on kull voigas lugeda.Kus siis nuud loomakaitsjad on.See paris ebainimlik tegu.Kohe laske nad vabaks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee