Eesti uudised

Nimekiri otsustest Estonian Airi kohta, mille eest Riigikontroll otsustajaid nuhtles

Mattias Tammet, 24. mai 2016 17:01

18 KOMMENTAARI

l
Lugeja/ 25. mai 2016 06:59
Rahad tagasi peaks maksma see juhmakatest valitsus,kes momendil otsustas.Kaua võib lasta laus lollusi teha.Kas Ansip ,Parts jne on kõik süüdimatud.Pensionite ,hambahüvitistele ei jätku meil raha aga lauslollustele küllaga.
a
alf/ 25. mai 2016 06:51
Eestile on kombeks valida pidevalt valitsus , mille kompetentsuse tase on 0. Ministritel puudub isikuline vastutus tehtud otsuste eest ning riigikontroll ei saagi süüdlast leida, põhjendades valitsuse kollegiaalsele otsusele. See on täielik jama. Kõik suuremad majanduslikud prohmakad on Juhan Parts ise oma otsustega korda saatnud. Masendav.
Külamees./ 25. mai 2016 07:42
See kinnitab järjekordselt, et Eestit valitsevad ärimeeste hampelmannid. (nööridest juhitavad nukud). Ärastajatest ärikate võim on siin nii võimas, et partsid-ansipid-jne. võivad südamerahus süüdimatult seda raha, mida rahvale niigi pidevalt napib, tuulde loopida.
M
?????/ 24. mai 2016 21:52
Miks nüüd neid kaabakaid kohtu alla ei anta. Kas nendel ei olegi kohustust vastutada selliste summade raiskamises ja kas asi piirdus ainult raha tuulde loopimises? Ei usu, küll nad ise sdaid ka midagi tasku. Kes nii loll on, et istud pudrumäe otsas ja suhu ei pane midagi. Nii naiivne meie rahvas ka ei ole. Aga teha ei saa ju midagi. Meie seaduseorganid ja kohtud on kõik ostetavad ja rahvas on lambakari. Midagi peab täiesti viltu olema nende niinimetatud demokraatlikes riikides - peaaegu igas riigis rahvas ei ole rahul, tulevad tänavatele ja nõuavad normaalseid elamise - ja toimetuleku tingimusi. Aga valitsused on vait ja suruvad mässumeelsete inimeste tahte jõuga maha. Meil aga kirjutatakse, et palgad pidevalt tõusevad ja rahvas on valitsusega ülimalt rahul. Kust need andmed võetakse ja kes on kedagi küsitlenud? Kelle palgad on pidevalt tõusnud? Eks igaüks teab, kellel on , kellel mitte. Vastik on lugeda ja kuulata neid tühje sõnu ja kohutavat ebaõiglust, mis siin valitseb.
k
kuda ei anta/ 25. mai 2016 05:26
Näed ju ise, et neid noomitakse ja nad lubasid ROHKEM mitte teha.
t
Toomas Tõeleid/ 25. mai 2016 05:40
"Majandusministeerium oleks lennuameti töötaja Estonian Airi kohta tehtud ettekannet arvestades säästnud ligi 37 miljonit eurot, kuid hakkas pädevat ja kohusetundlikku ametnikku hoopis taga kiusama".
Kui ei lähe kokku, siis tuleb minna lahku.
j
ja/ 24. mai 2016 20:29
ligi õpetab nüüd lapsi,kuidas miljoneid tuulde lasta.miljonid läind ja ikka minister.aga kooli laste söögirahaks otsitakse sente.kerjatakse iga asja jaoks.aga miljonid läinud nagu muti urgu.
r
Rudi/ 24. mai 2016 19:45
No juhtub, juhtub ju! Väikesed tööõnnetused on alati libatud! Mis te irisete selle peenraha kallal. Vaadake, Ets ke-st pani kohe mitukümmend tuhat eurot vasakule (võib-olla).. Uurige selliseid enneolematuid suuri kuritegusid. Siimukese 10 milli, veb-fond, Eesti õhk, sadam, raudtee, energia oma sadade miljonite või juba mõne miljardi euroga on tähtsusetu kadu hundisilma oletatava altkäemaksu võtja kõrval!
h
Hea küll, plussi said./ 24. mai 2016 20:00
Aga Ets pole nii loll, et läheb labase altkäemaksu afääri õnge. Nii, et pole altkäemaks.
e
Eestlane, loe hoolega!/ 24. mai 2016 19:30
Algul oli Siimu 10 milli, siis VEB fondi 23 milli. Nüüd EA 85 milli ja uue lennufirma 75 milli. Iga kord kisab eestlane vaid internetis. Tea, eestlane! Sa lömitad valitsuse ees! Igal pool tullakse valitsuste vastu tänavale. Isegi juba Brüsselis. Eestlane aga lömitab kaltsunuku valitsuse eest. Vot nii, eestlane. Ja tahad teada, kes sind valitseb järgmiste Riigikogu valimiste järel? Jälle kaltsunuku oravad.
m
mõhh, mühh !/ 25. mai 2016 05:28
Valimistel kohtume eeee !
o
ollallaaa/ 24. mai 2016 19:22
Vaatasin just uudiseid mis selgus komisjoni poolt,tehti palju vigu aga otsest süüdlast ei ole ja süüdi on kõik kes oli seotud selle raha suunamise ja otsustamisega.Väga lihtne kõik vangi kes otsustasid ja allkirjastasid.
Selline rumal lähenemine seaduse rikkumisega,kõiki ei sa vangi panna,ainult üksikud saab vangi saata.Ei saa süüdistada kurjategijaid on ühes protsessis liiga palju.Tule taevas appi.Sotsid IRL,Oravad kõik vangi.
l
leebe noomitus/ 24. mai 2016 18:14
Nuhtles siis mis mõttes? Keegi neist "otsustajatest" ju reaalset vastutust ei kanna. Nad ei tunnista isegi seda, et midagi valesti tegid.
Mõttetu. Kuni pole vastutust, seni jätkub kõik samas vaimus.
v
viigileht/ 25. mai 2016 05:30
Vastuta ja ütle, et ROHKEM ei tee. Siis on kõik OK.

v
vangi laristajad/ 24. mai 2016 18:14
Vot nii käivad asjad Eestis,laseme kõigile kaarega,teeme mida tahame, raiskame palju tahame,sellised on meie võimurid Ligi Antsip,Parts.Need kes olete neid valinud siis mõelge see oli meie tööliste raha,Masu ei puutund tulumaksu tõstmise põhjuseks vaid puhas nende endi huvi kaitsmiseks tehti maksu tõusud,riigil läks raskeks vaja maksusi tõsta,kui läks paremaks hakati raha laristama ,Kreeka, Hispaania jne.
k
kolerast/ 24. mai 2016 17:56
Mitte ainsaski eraettevõttes sellist pulli teha ei saaks.
m
Marko/ 24. mai 2016 17:52
Millega, siis nuhtles? Kas ikka 500 eurodega.Eesti riigis on reegel. Karistame ettevotjat ja ministritele eksimuste eest lisatasud.
n
noh/ 24. mai 2016 17:37
See on piisav näide, etmeie valitsus on korrupsiooniga esirinnas. Jaksu vargad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee