Katrin Lusti uus ajakirjanduslik autorisaade „Kuuuurija“ võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas nii õõvastavalt jubedaid, kui ka inimlikult lõbusaid ja kaasahaaravaid lugusid.  Tänases saates jõuavad ekraanile varjatud kaadrid noore inimese ellu traagilise pöörde toonud sündmusega.

Pool aastat tagasi leidis Tallinna loomaia elevandipuuris aset  õnnetusjuhtum, mille tagajärjel invaliidistus  20-aastane Ats. Kohutav tragöödia on tülli ajanud loomaia juhtkonna ja kaelast allapoole täielikult halvatud noormehe vanemad, kes otsivad vastuseid ning nõuavad rahalist kompensatsiooni. Prokuratuur on aga uurimise lõpetanud. Kes ikkagi vastutab õnnetuse eest, mis ühe inimese elu on täielikult rikkunud? Miks ei ole Mati Kaal ohvri ega perekonnaga kordagi kontakti otsinud, näed juba täna õhtuses saates.

Ühtlasi teeb saatejuht Katrin Lust  hullmeelse reisi Läti piiri äärde, kus  on odavama alkoholi tõttu vallandunud eestlaste tõeline viinaralli.

Jaga artiklit

15 kommentaari

M
Maris  /   17:18, 25. mai 2016
Atsile tahet ja soovi ning tema vanematele jõudu ja pikka meelt selles võitluses.Te pole üksinda on inimesi kes hoolivad ja on valmis aitama.
K
Katale  /   00:24, 25. mai 2016
Tööinspektsioon ju uuris asja ja leidis et poisil süüd pole, seevastu loomaaia poolseid rikkumisi küllaga. Tehnika ja turvaseadmed seal vist veneaegsed, millegile panustatud pole. Maailmatase nagu Kaal ütles.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis