Maailm

Armastav pereisa osutus prostituute tapnud mõrvariks (7)

Aadu Hiietamm, 20. mai 2016 06:00
Armastav pereisa osutus prostituute tapnud mõrvariks Foto: AFP / Scanpix
Saksamaal Maini äärse Frankfurdi lähedal Schwalbachis suri 2014. aasta augustis vähki 67aastane maastikuaednik Manfred Seel, keda teati armastava pereisa ja kirgliku saksofonimängijana.

Eile andis Saksa politsei Wiesbadenis korraldatud pressikonverentsil teada, et halli habemega Manfred Seel elas topeltelu ning tema käed on verised, vahendab Bild Online.

Tapatööde jälile juhatas esmalt mehe tütar, kes otsustas pärast isa surma garaaži koristada. Ootamatult leidis ta tünnist paar laibatükki. Tütar kutsus politseinikud kohale.

Selgus, et need on kadunuks jäänud prostituudi kehaosad. Samuti oli garaažis mitu kirvest ja saagi, mida oli kasutatud laiba tükeldamisel.

Algas põhjalik uurimistöö ja eile andsid uurijad teada, et Manfred Seeli hingel on vähemalt viis tapetud prostituuti, kes olid leiba teeninud Frankfurdi punaste laternate rajoonis.

Uurijad ei välista, et ohvreid on veelgi rohkem, kuni 15. Seejuures sooritas ta kaks esimest mõrva juba 1971. aastal. Lõbutüdrukute kõrval saatis Manfred Seel tõenäoliselt teise ilma ka 13aastase noormehe Tristan Brübachi, kelle jõhker tapmine oli olnud alates 1998. aastast lahendamata.

Uurijad ei välista, et Manfred Seelil oli kaasosaline, kes teadis tema sadistlikest fantaasiatest ja sarimõrvadest.

Ekspertide sõnul oli Manfred Seel mõrvarina nii-öelda trofeekoguja, kellele on omane tapetute kehaosi koguda. Täiesti võimalik, et kusagil asub seni avastamata peidik, kus mõrvar oma trofeesid hoidis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee