Seisukoht

Seisukoht | Riiklik imerohi gaasisurmade vastu (3)

LISA KOMMENTAAR

Väljaots 20. mai 2016 15:42
Vaat' ei ole asjatundja ega tea detaile, kuid usaldan tehnilise järelevalve spetsialiste, kes ütlevad, et vannitoas peab olema niiskuskindel vinguandur. Kui niiskukskindel pole, siis soovitavad nad panna selle pesuruumi vahetusse lähedusse.
mats 20. mai 2016 07:30
vingatsi artikkel. autor pistku keelealla midagi mis aitaks rumaluse vastu. vannitoas pole sul ka laevalgusti niiskuskindel. optilises suitsuanduris võib veeaur valehäireid tekitada aga vinguanduri tööpõhimõte on teine ja ma pole märganud et kõrem õhuniiskus anduri otseselt lolliks ajaks. vbl väheneb anduri tööiga kui sul seal pidevalt väga niiske on või kui sa vett andurisse piserdad aga kui sa paned anduri kuivemasse nurka ja ruumi normaalselt ventileerid (näiteks nii et sul vannitoas hallitust ei tekiks) siis päästab see vinguandur seal elusid tükk aega.
on 20. mai 2016 23:54
nii kui köögis läks vesi keema ja auru pääses koridori ,nii ka koridoris suitsuandur kriiskama hakkas, ma ei tea mis sorti need värgid on ja tegin ta kahjutuks, nii,et nüüd pole karta kisa kui vesi keema läheb...üldiselt kuivem kliima kui ahiküttega majades on,sest keskküte teeb nii kuivaks,et keset ööd vaja nina niisutada, et hingata saaks.On elatud ilma suitsuandurita terve elu aga miks tahetakse inimesi piinata igasugu käskudega...see ju puhtalt rahakorjamise koht.kui pole,siis maksa...vinguandurist saan veel aru,et kui magades ei tunne inimene,et keegi seina taga kuri naaber on tikku tõmmanud ja põled sisse kui ei kuule ja näe midagi, siis vinguanduri korrasoleku korral võid pääseda aga suitsuandur ei päästa su elu kui see lakke kinnitada,kui põrandale,siis võib-olla...mäletan,vanasti kontrollis onunaine mitu korda linnas oma vannitoas gaasiahju tõmmet ja siis ei juhtunud midagi, käisid gaasikontrollid ja tehti selgitustööd nende riistadega ümberkäimises,kuid nüüd käisid gaasimehed hiljuti ja kontrollisid vaid väljas torustikku ja kraani korrasolekut...kui pakkusin,et vaadake sees ka köögisolev toru üle,öeldi,et pole nende asi...kus maal me elame, et gaas pole gaasimeeste asi 04 oli telefon siis ja tuldi kohe kui helistati.Gaasikontroll puudulik, on lihtne järeldus.