Eesti uudised

Pargivaht: olen oma kriminaalse mineviku ausa tööga kustutanud (24)

Kristiina Tilk, 19. mai 2016 06:00
KONKREETNE MEES: Viktor ütleb, et ei armasta korrarikkujatele naeratada ja on konkreetne mees, kes läheneb pargikülastajale vaid siis, kui märkab, et too rikub korda. Foto: Tiina Kõrtsini

Kadrioru pargis valvab korda üliaktiivne elektrijalgrattaga ringi vurav pargivaht Viktor, kes ajab sealt minema kõik lubamatult käituvad inimesed. Kas aga mees, kes on ise korduvalt trellide taga istunud, on ikka õige inimene teisi korrale kutsuma?

"Ostsime sõbraga poest ilusa ilma puhul paar õlut ja läksime Kadrioru parki. Istusime tiigi ääres pingil ja rüüpasime tagasihoidlikult pudelist õlut. Järsku ilmus sahinal meie juurde elektrijalgrattaga pargivaht, kes teatas karmil häälel, et ta võib meile kohe teha avalikus kohas alkoholi tarbimise eest 40 euro suuruse trahvi.

Samuti võib ta kutsuda politsei, kes paneb meil käed raudu," kirjeldab ajakirjanik Katrin Lust ebameeldivat vahejuhtumit pargivahiga. Olles Lusti noomimise lõpetanud, suundus pargivaht edasi, et ajada minema murul palli mänginud lapsed, soovitades neil pargi asemel staadionile minna.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee