Eesti uudised

SAVISAAR DELFI FOTOGRAAFI NÄHES: lükka ometi ratastooli, saame idioodist lahti (55)

Toimetas Geidi Raud, 18. mai 2016 16:59
Edgar SavisaarFoto: Teet Malsroos
Delfi piltnik Andres Putting teatas täna Facebookis, et Keskerakonna esimees oli teda nähes eriti õelaks muutunud ja teda lausa idioodiks nimetanud. Enne Puttingu avalikku postitust oli Savisaar jõudud juba ka ise kärmelt sotsiaalmeediasse postituse teha, selgitamaks, millest tema pahameel tingitud oli. Ta palus ka Puttingult vabandust.

Puttingu sõnul on veidi mõtlemapanev kuulda vanalt veteranpoliitikult fotograafi aadressil säärast vänget repliiki, et piltnik justkui idioot on. "Aga saame aru, et närvid pole enam need, mis varem. Mul on üldiselt elevandikannatus, aga see tänane pani mõtlema küll.  Siinkohal üleskutse kõikidele pressipiltnikele, et hakkaks selliseid lauseid korjama. Pean silmas neid, kus teie aadressil lendab sõimu, pahameelt," pakkus fotograaf kolleegidele. 

Putting tõi välja ka tulevase kollektsiooni esimese lause, mille autor oli parteikontorist väljuv Edgar Savisaar, kes enda saatjat instrueeris. "Lükka ometi (ratastool takerdus veidi), saame idioodist lahti" - pidas siis härra silmas mind, kes ma olin ukse juures ca 2 h juba passinud. Lahkusin objektilt ja kui jõudsin kontorisse, ca 10 pärast, oli mainitet härra juba sotsiaalmeediasse vabanduse postitanud," kirjutas Putting. "Njah. Kas kõik on ikka lubatud?"

Samal teemal

Edgar Savisaar postitas oma Facebooki Puttingu pildi, mille all kirjutas: "Täna oli Defi fotograaf Putting pikka aega Keskerakonna büroo värava taga ja varitses minu väljatulekut. Nägin teda ja ütlesin mõned kõvad sõnad. Putting ei olnud milleski süüdi ja ma vabandan tema ees."

Savisaar põhjendas ka oma pahameelt. "Hommikul oli Delfi hakanud kella lööma, et järgmisel päeval kavatsetavat volikogus mõnedele linnavalitsuse liikmetele umbusaldust avaldada. Me teadsime, et see jutt on vale ja Delfi teadis seda sama hästi, aga sellest hoolimata õhutasid nad hüsteeriat edasi. Selleks saadeti ka Putting kohale, ja sellest ka minu reaktsioon temale."

"Ütlen Delfile: kui valetad, pea piiri. Aga nii nendega kord juba on, valetavad sagedamini kui tõtt räägivad," märkis korruptsioonikahtluse tõttu Tallinna linnapea ametist tagandatud Edgar Savisaar. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee