Eesti uudised

Piirissaarel hävinud palvemaja oli kindlustatud 

Toimetas Piret Pappel, 18. mai 2016, 09:49
Piirissaarel hävis tules vanausuliste palvelaFoto: Aldo Luud
Piirissaarel tulekahjus hävinud palvemaja on kindlustatud ja täna sõidab saarele olukorraga tutvuma kindlustuse esindaja koos ehituseksperdiga. Seejärel pannakse paika taastamistööde plaan.

If Kindlustuse varakahjude grupijuhi Piret Jõhviku sõnul on tulekahjus hävinud palvemaja kindlustatud ja saarele saadetud eksperdid kaardistavad taastamistööde alustamiseks olukorra.

„Sellise väikesaare elanike jaoks on tegemist kahtlemata tragöödiaga ning meie omalt poolt teeme kõik endast oleneva, et võimalikult kiiresti taastamistöödega alata saaks. Meedias on küll palju räägitud hävinud palvemajast ning selle taastamisest, kuid lisaks sellele võttis tuli ka inimestelt elamised. Nende hoonete kindlustuste kohta meil paraku info puudub, kuid kodu kaotus on tõsine ja väga karm õnnetus ning kindlustuse puudumisel tuleb mõelda nüüd sellele, kuidas need kodu kaotanud inimesed endale katuse pea kohale saaksid,“ sõnas Jõhvik.

16. mai varahommikul Piirissaare vallas Saare külas toimunud tulekahjus hävis kolm majapidamist ning vanausuliste palvemaja.

Samal teemal

14. september 2016, 04:00
PIIRISSAARE RAHVAS HIRMUL: kas kõik põlengud olid süütamised?
1. august 2016, 04:00
Piirissaarel põles taas kaks maja maani maha
18. mai 2016, 06:00
KODUSÕDA PIIRISSAAREL: palvemaja põleng ajas vaenujalal vanausulised omavahel veelgi enam tülli!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee