Edgar SavisaarFoto: Arno Saar
Eesti Päevaleht 18. mai 2016 07:32
Keskerakonna peasekretäri kandidaadid on Taavi Pukk, Urmo Saareoja, Oudekki Loone ja Siret Kotka.

Keskerakonna esimees Edgar Savisaar annab tõenäoliselt juba sellel reedel erakonna juhatusele teada, kellest ta soovib teha peasekretäri ameti maha pannud Priit Toobali järglase.

Eesti Päevalehele teadaolevalt on spekuleeritud nelja nimega: riigikogu keskfraktsiooni liikmed Oudekki Loone ja Siret Kotka, Keskerakonna avalike suhete juht Taavi Pukk ning erakonna arendusjuht Urmo Saareoja.

Neist kõige vähem tõenäoliseks peetakse Kotka peasekretäriks saamist, Loone kohta öeldakse: võimalik. Pukk ja Saareoja on võimalikud ning üsna head kandidaadid.

Tõsi, nagu viitas üks keskerakondlane, on see veel üksnes spekulatsioon, sest lõppkokkuvõttes võib Savisaarel hoopis kellegi viienda nimi meeles mõlkuda.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Keskerakonna senine peasekretär Priit Toobal teatas 16. mail erakonnakaaslastele saadetud kirjas, et lahkub nii erakonna peasekretäri kohalt kui ka poliitikast ja avalikust elust.

Keskerakonna põhikirja järgi esitab uue peasekretäri kandidaadi erakonna esimees. Erakonna juhatus peab uue ametniku poolthäälte enamusega heaks kiitma. 

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

ma 18. mai 2016 10:47
Miks Karilaidi ei mainita?? Ta ka viimasel ajal palju ,,udu ja mullikesi,, ajanud,pugenud kuidas sai aga ikkagi ei mainita!! Kas see ongi see Loone kes ühes viimases Foorumis hästi huumorisaates esines?? Batrakovat ka ei mainita kuigi juba aastaid Edgari ees ja taga sulast mängib!!
.... 18. mai 2016 10:36
panused Kotkale - on teine isakest truult saatnud igal pool, kaasa arvatud maksuparadiisis Gibraltaril, seega teab siseasjadest palju. Loone on uustulnuk, neid naljalt supipoti veerde ei lasta.
miks mitte 18. mai 2016 11:10
Kommunistid otsustasid tasuta transpordile ülemineku NLKP kongressi (see oli kõrgeim võim NSVL-s) otsusega 60-ndatel. Miks siis kommunist Loone ei peaks keskis kõrgel positsioonil olema?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS