Eesti uudised

Täiendatud Soomes Raheli otsinguid organiseerinud vabatahtliku kommentaariga 18.05.2016, kell 9.37! 

Kas tõesti aitas Soomes kadunud eestlase leida selgeltnägija Ilona Kaldre? (108)

LISA KOMMENTAAR

19. mai 2016 13:46
Küll on vastik, kui arvustatakse kellegi välimust. Arvustaja vaadaku ise peeglisse või ei julge ta seda ammu enam teha. Siis oma sapist ilgub asjatundmatult kellegi suu või silmade üle. Inimeste puhul hindame ikka tema tegusid, mitte silmalõiget, juuksepikkust või kinganumbrit.
Ilona Kaldrel on kenad, avalad, puhta vaatega silmad. Halvustaja vist näeks parema meelega pilusilmset või?
Mida toob aasta 2016??? 19. mai 2016 13:38
Kaldre osales vene kanalis REN tv-s saates Kutsutud külalised ehk siis meievastav saade Ühtusöök viiele. Lootis tulla saate võitjaks, kahjuks tema selgeltnähemine vedas teda alt ja jäi võidupärjast ilma!!! :D Teistele saates osalejatele ta ei sümpatiseerinud, kuna esines rohkem "selgeltnägijana", mitte tavalise surelikuna. Tugevale rõhutas enda üleolekut lihtsurelikust. Kummaline ka see, et rõhutab pidevalt, kui kalliks talle kõik maksma on läinud, tavatööl ta ju ei käi! Mina küll imestan, kuidas jätkub raha karderoobile, ilusalongidele, pediküürijatele (küüned nagu kotkal ja alati väga kunstipäraselt värvitud), igas sõrmes sõrmused??? Trügib igasugustesse saadetesse, et endale reklaami teha, õnnistab MK-Estonia trükitiraazhi mahukust ja teeb igasuguseid vigurei. Meie selgeltnägijad nii aktiivselt endale tähelepanu ei tõmba, rohkem nagu suust-suhu :/
18. september 2016 07:51
Ega mures klient talle pangaülekannet ju tee ! Ongi pime raha mida deklareerima ei pea.Ia nii nd veeretavad oma elukest teiste tunnetel.
jube, jube 19. mai 2016 13:09
kui sellist silmapunnitajat keegi usub. Mehe laiba leidis sugulane. Ainult täielikud ohmud palkavad nn "selgeltnägijaid" kes näevad hästi selgelt sinu rahakotti ja siis kukuvad laialivalguvat-mittemidagtütlevat jama suust välja ajama. Muud pole kui üle-ehivad ja -värvivad end jubedalt ära.
Mida toob aasta 2016??? 19. mai 2016 10:49
Kaldre ennustas selleks kevadeks Eestis tüdruku vägivaldset surma,( sõnastust täpselt ei mäleta) saates, "Mida toob aasta 2016". Varsti juba suvi algamas. Ma väga loodan, et selline nn. ennustus jääks täitumata ja rahvas vähem usuks igasugust jura. Ajalugu kordub ja inimestel on suhteliselt sarnased probleemid, kerge on ennustada , kui on üldiselt teada, et meid kõiki kimbutavad tervise, suhte, raha jms inimlikud ja elulised probleemid. Selliste meeletute silmadega kergeusklikele otsa vaadates, võib nad kohe ära hüpnotiseerida ja lisaks mõjuva jutuga endale allutada. Meile kõigile on antud mõistus tunnetus ja intuitsioon, ei kasuta aga neid võimeid ja usume hambassepuhujaid. Isegi loomad tunnetavad, ei oska ainult rääkida.
19. mai 2016 11:55
By examining their client’s body language and observing what Edward says are their, ‘random generalities,’ the mediums can quite easily find that person’s vulnerability. ‘Once you get the hook, everything else falls into place,’ he said. ‘It’s all pretty standard stuff.’
.
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2617659/The-supernatural-swindlers-Whistle-blower-exposes-...
L@SSIE 19. mai 2016 10:46
Stalini juurde tuleb selgeltnägija. Stalin ütleb: "kui sa oleksid õige selgeltnägija, siis poleks sa siia tulnud. Maha lasta."
Mida toob aasta 2016??? 19. mai 2016 10:35
Kaldre ennustas kevadeks Eestis ühe tüdruku mõrva saates "Mida toob aasta 2016". Rõhutas seda eriliselt, seepärast jäi mulle see fraas hästi meelde. Loodan, et sellist õnnetust ei juhtuks ja see ärasõnamine kaotaks oma jõu. Peagi on juba suvi ja loodan kogu südamest, et selle naise sõnad ei täituks. Väga antipaatne kuju!
Tahaks 19. mai 2016 08:09
kusagilt infot politsei ja perekonna poolt,kui palju proua Kaldre otseselt aitas.
Paavo 19. mai 2016 07:50
miks ta pusa (kapuutsiga dressipluus) seljast ära kiskus ? Palav tal kindlasti ei olnud, aprilli algul oli suht külm. Oli nii täis, et oli paha olla ? Milline on selle Ilona roll peale raha väljanuiamise, jääb ebaselgeks - ta ei leidnud ju ei pusa ega meest ? Mõlemad leidis juhuslik möödakäija. Kui Ilona Raheli emaga Pitkäjärvel aerutas, siis Ilona ju Rahelit ei leidnud ? Iloan roll jääb mulle täiesti arusaamatuks, ta ei oska isegi lohutada, vähemalt mitte eesti keeles ?

ebapopulaarne 19. mai 2016 00:54
Pildilt vaatab vastu seestunud inimese nägu.
ABC 19. mai 2016 00:41
Inimesed, kes eitavad võimed midagi ette näha või tajuda ning seda eesti keele õigekirja eirates, võiksid end lugeda õnnetuteks inimesteks. Meie elus ja väljaspool meie elu on nii palju meile tundmatut, et iga selle tundmatu eitamine on eitaja primitiivsuse näitaja. Eelkõige silmaringi piiratuse näitaja.
Paavo 19. mai 2016 05:36
tüüpiline sekopää jutt - esiteks ütled, et inimesel on võime ette näha, siis et on palju meile tundmatut. Ratsionaalsed inimesed peavad paraku tõdema, et inimene ei näe selgelt ette, miks muidu öeldakse - inimene mõtleb, jumal juhatab. Või et oleks ma nii tark, kui minu naine tagantjärele jne. Kõik ennast selgeltnägijaks kuulutavad, tuleks kohtu alla anda kui petturid.
Paavo 18. mai 2016 16:48
vaatasin Google'st järele vist on vahemaa Pikkujärve ja Pitkäjärve vahel, kui minna üle keha kolme otse, siiski ainult ca 5 km. Samas on see üsna raskelt läbitav maastik. Ma ei tea, kus ta sõpradest lahkus ? Kas tõesti eksis järvega ? Oli vist üsna purjus ? Eks lahang annab ka seletust. Kui ta end uputada tahtis, miks ta tegi seda siis Piktäjärves, mitte Pikkujärves ?
Mis uurijat sa tagant järele mängid? 18. mai 2016 17:36
Kirjeldused on ju kõik ammu olemas, kus ja kellega viimati oli, kaardid ka meedias üleval
http://www.ohtuleht.ee/731100/soomes-kadunuks-jaanud-mehe-elukaaslane-raheli-pusa-leiti-jarvest-uhel...
Juba 6-ndal oli eesti- ja soomekeelne meedia otsimiskuulutusi täis, kõik detailideni kirjas, mis seljas, kellaajad, kodutee http://www.asema.terasto.fi/index.php?id=2611&page= - siin näide, neid oli mujalgi, ka rootsi keeles.
Paavo 19. mai 2016 05:49
tänan, vaatasin su lingid järele. Järeldus on: kui ta läks Hämeenkyläst Askistosse, kuid sattus Pitkäjärve, siis väga kaugel need kohad ju teineteisest ei ole, Kuskilt ma ei ole lugenud, kas ta oli väga purjus, kui ta sõpradest lahkus ? Väheke segane on ka see, et lahkus sõprade autost ja mingi teine auto pidi teda viima Askistosse ? Miks ta siis üksinda paterdama läks ? Miks sõbrad teda koju ei viinud ? Kui ta väga purjus oli, võis ju jope seljast kiskuda ja vette sumada, poolteavdvusetus olekus. Kus see kaamera teda üles võttis, see jäi ka ebaselgeks, Kui tapeti, peaks lahang seda näitama, alkoholisisaldust vist mitte enam. Tööd jätkuvad.
teadja. 18. mai 2016 19:42
to Paavo Pitkäjärvi kuulub suurema osa kyll Espoo alla, kuid väikene jupike jääb ka Vantaa territooriumile. Kas Rahel oli peale tugeva joobe mingisuguse m6ju all ma ei tea, kuid arusaamatuks jääb leitud pusa järveääres. Kas ta t6epoolest oli nii karastatud mees, et käiski ainult pusaga ja seda isegi talvel. Ilmselt ta läks kogematta valesti ning arvas, et läheb yle p6llu Kehä ||| peale. Arvas voi oli kindel ei omagi mingit tähtsust, kuid surm vois saabuda enese yle hindamine, läbi jää vajumise sydame ehmatuse tagajärjel.
Paavo 18. mai 2016 16:20
nn selgeltnägemine tuleks seadusega karistatavaks teha, see on samasugune pettus nagu iga teinegi. Aga mis puutub Rahel Oja kadumisse, siis imelik on see, et mees jättis teistega hüvasti Vantaal, aga leiti Espoos. Pidi minema Pikkujärve äärde, kuid leiti Pitkäjärvest ? Ei tunne Soome olusid nii hästi, kuid vahemaa peaks olema ca 20 km ? Võidi auto peale võtta ja ära uputada. Ema vist aimas ka, et poisile hingasid tasujad kuklasse. Miks ta uputati ja kes seda tegid ?
eks see noor mees 18. mai 2016 22:41
tapeti,oi vabandust,ta tegi enesetappu. uputas,poos ja võttis tera ja kuulid.
Ju tal oli kopikas ja see oli sõpradele vajalik.
to eks see noor mees 19. mai 2016 01:46
Palju tõenäosemalt olid tapjad võõrad. Igasugu hulle Soomes ja üldse igal pool.
OneMina 18. mai 2016 14:17
See on OneMina Hing mis aitas leida kadunud eestlase Soomes.
OneMina annab / vötab
selgeltnägija 18. mai 2016 13:21
Tagantjärgi tarkus, Tubli selgeltnägija kus sa enne siis olid?
naine 18. mai 2016 12:57
Ärge ajage lolli juttu, ei leia see punnsilm Kaldre midagi ega kedagi, küllap sai mingi info ja oletas. Mõnikord võib ka oletamine täppi minna. Seda enam, et Soome ajakirjanduses oli avaldatud koht ja mingid andmed veel oletatava Raheli teekonna kohta. Loogiliselt mõtlev inimene saab teha järeldusi. Miks see Kaldre Eestis ei leia kedagi üles? Miks ta ei leia väikese Varvara tapjat ja vägistajat üles? Miks ta ei leia meie kadunud noormehi üles? Täielik šarlatan ja petis. Pole mõtet sellist inimest usaldada ja uskuda. Aga kellele ei meeldi ennast reklaamida ja petuskeemidega tegeleda, kui selle eest makstakse.
kk 18. mai 2016 15:49
Naine näita parem ennast, tahaks näha sinu nägu.
naiselt kk-le 18. mai 2016 16:54
Sina vaata ennast peeglist, siis saad ka vastuse, miks sind sellised šarlatanid köidavad. Kahju, aga ilmselt oled sa haige, oleks hea, kui sa õigel ajal päris arsti juurde pöördud, ehk saad abi.
kui mkenasti tige te olete,nii meeldivalt tark ja õel. 18. mai 2016 22:44
kes teie üeluse eest maksab ? Kunagi oskasid isegi eestlased sellist asja mõelda.
Nüüd muidugi mitte,aga Loodus on selline,et tema ei hooli targa eestlase kärast.
Loodusel on omad tavad.
Paavo 18. mai 2016 12:55
Häbi, Jaan Väljaots ja Kristiina Tilk ! Tehes rumalat eesti rahvast veel rumalamaks, kas tõesti see on ajakirjaniku missioon ?

18. mai 2016 12:39
no vahel on küll selliseid. Ma ise käin aeg-ajalt ühe juures. Ja ma ei saa aru kust ta info võtab, aga võtab
to 12. 39 19. mai 2016 12:50
Selgeltnägemist pole olemas 18. mai 2016 12:07
Kõik need, kes selgeltnägijatesse usuvad, võiksid mõelda sellise väikese fakti üle: ühes riigis ja kultuuri- ning keelekeskkonnas toimetavad kuulsad sensitiivid jäävad absoluutselt hätta neile võõras keskkonnas, kui neil pole selle kohta hangitud eelteadmisi. Seda näeb kasvõi neis rahvusvahelistes selgeltnägemise saadetes, kus põruvad totaalselt just need, kellel ei ole abiks tuttavaid olusid.
18. mai 2016 12:34
nii saab väita ainult selgeltnägija
Aitas 18. mai 2016 11:35
18. mai 2016 11:17
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ab 18. mai 2016 12:29
vanaema: ei, aga ma tahan, et kõik nii arvaksid!
18. mai 2016 11:00
Korjab meediast infot kokku ja siis "näeb selgelt". Meelde tuleb saade "Appi tulevad selgeltnägijad", kus ühes saates oli kogemata väljalõikamata jäetud lõik, kus Kaldre ütleb leinajatele: "Viige mind sinna kohta, kus lask toimus". Saate alguses aga promos Liiv usinalt, kuidas Kaldre läks ise otsejoones just sinna kohta, kus tee peal tapeti inimene.
Tegelikult 18. mai 2016 11:40
võis see ütlus tähendada ka seda, et teades, kus toimus lask, palus ta ennast sinna viia, et edasi töötada. Või kuidas ta oleks pidanud ennast väljendama siis?! See küll ei pea seda tähendama, et Kaldre ei teadnud, kus lask toimus ...
18. mai 2016 13:38
"Edasi töötamine" tähendas siis seda et ülitihedas udus, kus kambakesi jalutajav seltskond vaat et üksteise nägugi ei näinud, kuid kauguses kurjategija poolt tehtud teine lask oli kohe nii täpne et lausa surmav.
punnsilm-pimekana 18. mai 2016 14:01
Just-just. Üritame kõike tõlgendada nii, et asi ikka õige paistaks. Nii see šarlatanide kultus toimibki- inimesed ise üritavad näha asju nii nagu nad tahaksid, isegi kui faktid neile näkku karjuvad.
tule taivas appo 18. mai 2016 10:56
Taolist pornot ma raha eest küll lugema ei hakka
liialduse tulemus 18. mai 2016 11:03
igal pool po.o silmade ees
aga miks kaldre 18. mai 2016 10:51
leidis asukoha alles kuu aega hiljem inimese kadumisest - kas ei oleks saand seda varem teha . . . :((
18. mai 2016 11:04
Kas pidi leidma samal päeval?
kalasilm 18. mai 2016 14:05
Ei, ikka natuke peale seda kui ajakirjandus asjast kirjutas.
Läks vaevalt pool päeva pärast uudise avaldamist, kui punnsilm taipas- just seda kohta ta oligi omaette mõelnud. Takkajärgi on tädi sihuke selgeltnägija et kuku pikali. Aga vaat ilma valmis infota on mömm ja nämm... kärss kärnas ja maa külmunud. Kuidagi kohe ei taha see infoke ennast avaldada. Või kui avaldab, siis ei tohi seda öelda.
10:51, 18. mai 2016 -le 18. mai 2016 13:42
Leidis siis,kui tema käest küsiti. Ta ei karga nagu vedruhiir iga kadunut otsima, tal oma elu ka.
18. mai 2016 10:35
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
nii ta on 18. mai 2016 10:40
Kallim on Eesti Ekspress ja Päevaleht
wc 18. mai 2016 19:43

Kõrvik 18. mai 2016 10:29
muide 18. mai 2016 11:57
selgeltkuulja on KAPO
palun 18. mai 2016 10:26
ärge enam seda punnis silmadega posijat promoge. see kaldub juba kriminaalseks.
18. mai 2016 10:36
Mis kaldub kriminaalseks? Arvad, et hoopis tema on tapja?
uudishimulik 18. mai 2016 10:57
Mind huvitab, mis haridus sel proual on ja mis elukutse. Ega's ainult posimisega ennast ära ei elata või kuidas?
18. mai 2016 11:04
mu teada teeb koostöö politseiga
18. mai 2016 11:06
meditsiiniline haridus
elatab ja vägagi 18. mai 2016 11:11
nad toovad mehe tagasi peresse 3000 eur , võtavad maha needuse 15000eur. naer
Tõesti? 18. mai 2016 11:45
Oled ikka kindlel? :D
18. mai 2016 12:08
Ei tee. Seda juttu räägib ta vaid ise. Politsei on sellised udujutud ümber lükanud.
12:08, 18. mai 2016 18. mai 2016 12:35
Päris ametlikult? Ei ole kuulnud.
peensilm 18. mai 2016 14:06
Töötas psühhoneuros patsiendina?
12:08, 18. mai 2016 -le 18. mai 2016 19:19
Politsei peab olema sel teemal vait kui kult rukkis,sest seda selgeltnägemist pole teaduses olemas, aga politsei on teaduspõhine...Kuid nurga taga räägivad küll.
to 19. 19 19. mai 2016 12:58
Miks siis kadunud inimesi üles ei leita ?
Kui paljud on Eestis aastaid ja aastakümneid kadunud ja ei leitagi.
Ei ole mingit selgeltnägemist, nagu selgub.
aga miks 18. mai 2016 10:14
te eelmised Ilonat sõimate? kas ta ei tee kapoga koostööd
nende najal ju paljud idiootlikud valitsused seisavadki, nii leninil kui stalinil olid oma nõiad
värdi 18. mai 2016 11:21
aga sellepärast et iga külamutt võib silmad punni ajada ja keksida -mina tegin.mina ütlesin..
ab 18. mai 2016 12:32
iga külamutti ikka suure riigi televisiooni ei kutsuta!
kolla 18. mai 2016 09:47
Mul on tagumistes jalgades sihuke karvane tunne,et see eit on vana narkar.Tavaliselt siis lähevad silmad nii pungi ja tulevad luulud.
jopa 18. mai 2016 10:01
a sul ongi tagumised jalad karvased, tundes pole midagi üllatavat
ämblik 18. mai 2016 10:07
mõnel on aju laiali igal pool, kahjuks miite peas
18. mai 2016 09:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
noh kuule, mida üks tark inimene otsib KOLLASES lehes 18. mai 2016 10:10
Loe Akadeemia ajakirja, seal on kõik täpsilt nii nagu sina soovid
Akadeemia rubriik, mis sind peaks huvitama küll 18. mai 2016 10:44
"Mida inimene tõeliselt vajab?: Seksuaalsed vajadused ja erootikakultuur"
Vana Ahv 18. mai 2016 09:21
Saage ükskord ometi aru,et kogu see selgeltnägemise jura on puhas meedia shou,meelelahutus.Aga rumalad inimesed võtavad kõike tõe pähe ja arvavad,et see on olemas.
18. mai 2016 10:11
mina jälle ei saa aru ,kuidas sa oled nii teadlik, peab ikka eriline anne olemas
Sest 18. mai 2016 11:45
Vana Ahv on selgeltnägija!
pede2003 18. mai 2016 09:08
Kuidagi väga ebameeldiv on sellele pildile isegi silmanurgaga otsa vaadata.
18. mai 2016 10:12
Killu 18. mai 2016 09:01
Tühja see selgeltnägemine. Aga mulle meeldivad Ilona silmad.
18. mai 2016 09:22
mis siin meeldivat on?koguaeg selline üllatunud nägu peas
Vanasti 18. mai 2016 10:20
öeldi, et inimesel on kilpnääre haige kui ta silmad niimoodi punnis on
09:22, 18. mai 2016 10:26
nii juhtub, kui iga kord vaatad sama pilti, aga arvad, et uus

haige kana 18. mai 2016 08:49
näen selgelt, et tegemist on kelmusega ja inimeste mure julma ärakasutamisega
haigele kanale 18. mai 2016 09:27
inimene pöördus Kaldre poole, selgeltnägija ütles, mis nägemus tal tuli... kus see ärakasutamine ja kelmus?
18. mai 2016 09:48
Kas ütses tasuta?Ei usu.
18. mai 2016 10:37
usk on sügavalt isiklik asi
kanapime 18. mai 2016 12:22
soome sõitis kaldre oma raha eest ilmselt(naerukoht)
18. mai 2016 15:56
Tahtsite raha endsale saada või, et siin usinasti loete teiste rahakotte
18. mai 2016 08:28
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Anu 18. mai 2016 10:02
On küll selliseid inimesi olemas. Muidugi on ka palju nö isehakanuid...olen ise käinud väga tugeva nõia juures ja selles veendunud.
ebapopulaarne 19. mai 2016 00:53
Nõidade juures käimisega ei ole tasuta lõunaid olemas. Sellega avad ise ukse oma saatusesse deemonlikule maailmale.
aasta 2016 19. mai 2016 11:00
Sellise mõttega olen 100% nõus. Anna väike sõrm ja võetakse sind koos naha ja karvadega. Ohtlik mäng vaimse maailmaga võtab omal ajal mitmekordse lõivu!!! See on nagu narkomaania, satud sõltuvusse ja enam välja ei pääse. Järjest rohkem pead ohvreid tooma, kuigi alguses ehk said isegi abi. Selles see petumängu point ongi, et vales peab mingil määral tõde sees olema, et selle najal koos püsida. Mõelge järgi!
segapundar 18. mai 2016 10:17
Kas ta siis on või ei ole? Räägid nagu selgeltnägija, kes eitab iseennast.
kurvale 18. mai 2016 12:59
see juhus oli ju nii tavaline,sest kui sul on mingidki teadmised veevoolu suunast ja seal on ka vahel saareke,mis on lumesulamise aegu vett täis,siis saab see surnukeha pidama jääda puuokstes ,kus see vool läheb ja selle aja peale ja otsimise peale pidigi ta leitama.ta ju ei saanud minna saarest edasi.ja veel-kaldre loeb ju lehti ja teab tänavaid ja kui ta politseiga koostööd teeb,siis polnud talle teadmata see pusa lugu ja teekond.nii lihtne asi ongi.lahendagu teiste inimeste kadumised ka ära.kus on markkus?
18. mai 2016 14:37
Millegipärast Markkuse teadvus peale pidu pidamist olevat ähmastunud, kuid Raheli teadvus peale pidu ei olegi ähmastunud?
Kurb 18. mai 2016 16:28
Õhtuleht pidas ebasobivaks minu kommentaari, kus ma lihtsalt nentisin, et selgeltnägemine on tühipaljas bluff.
muri 18. mai 2016 08:23
Olen ka selgeltnägija, mul on uued prillid
18. mai 2016 09:57
Mul ka uied okulaarid, puhta progressklaadidega..
Ei tea 18. mai 2016 08:15
mis on hea ja mis paha aga aferiste on praegusel ajal igal elualal. Mano ei ole Eestit ja eestlasi mahamyynud.
Kupo 18. mai 2016 08:04
Ei 18. mai 2016 08:04
saanud kahjuks lugeda,tasuline.Ilmselt on artiklis ära toodud perekonna poolne tänu jne.
Artiklis mingit tänu pole 18. mai 2016 09:33
Raheli kadumisest on kirjutatud suhtlusvõrgustikes ja ajalehtedes juba alates 5. aprillist. Lisatud on ka täpne kaart, kust kuhu ta pidi arvatavalt liikuma ja kirjas on kadunu täpne riietus.
Veenduge ise - guugli otsingusse - Rahel Oja !!
gdf 18. mai 2016 07:49
See kadunud mees leiti tavapäraste otsingute käigus.
18. mai 2016 09:02
Jah, "selgeltnägija" toredasti ju ütles vanematele, et ta näeb ja teab, kus mees on aga enne ei ütle, kui leitud on. No tule taevas appi.
7.päeva adventist 18. mai 2016 07:44
Ekstrasensid saavad infot surnutelt,nagu nad arvavaf,aga päriselt ilmutavad neile end langenud inglid,kes võtavad jäljendada surnu hääle,välimuse ja omades surnu kohta infot,teavad nii mõndagi rääkida ja inimene ongi lummuses ja petetud ja arvab,et talle tuli info lahkunud inimeselt.
tohoh 18. mai 2016 09:21
Aga kes siis ilmutasid end Moosesele sääl põlevas kibuvitsapõõsas? Ja Juan Diegole Mehhikos? Sinu jutu järgi siis ikkagi langenud inglid.
7.päeva adventist 18. mai 2016 09:36
Moosest kõnetas taevaingel või siis Jeesus ise,-imelik küsimus sul.
tohoh 18. mai 2016 11:18
Kas sa usud seda või tead? Kuidas üks lihtsurelik inimene saab üldse vahet teha, on ta kontaktis taevaingli endaga või langenud ingliga? Mooses oli ju tavaline mees, mõrtsukas veel pealekauba.
Kuulates teid, kristlasi, ilmutustest/nägemustest/ettekuulutustest, siis need, mis on seotud usule allumisega, on taevalikud ilmutused ja need, mis on seotud inimese eluga, on saatanast? Mida te kristlased kardate, kas seda, et inimene saab liiga palju teada ja usuvendade ajupesule enam ei allu v?
sarviline 18. mai 2016 15:45
Vat see on nüüd küll õige jutt,et kristlased teevad ikka korralikku ajupesu vagadele tallekestele,eks see nende kristus ole samasugune mõrtsukas kui nad kõik seal jumalast
ebapopulaarne 19. mai 2016 01:00
1 Jh 4: 1-3
1 Armsad, ärge usaldage iga vaimu, vaid katsuge vaimud läbi, kas
nad on Jumalast, sest palju valeprohveteid on läinud välja maailma.
2 Te tunnete Jumala Vaimu sellest: iga vaim, kes tunnistab Jeesust
Kristust lihasse tulnuna, see on Jumalast,
3 ning ükski vaim, kes seda Jeesust ei tunnista, ei ole Jumalast,
vaid see on antikristuse oma, kellest te olete kuulnud, et ta
tuleb, ja nüüd ta juba ongi maailmas.
18. mai 2016 10:39
Kas sul seda on rääkinud inglid ise?
surnutelt 18. mai 2016 13:03
nad küll infot ei saa,surnu hing eikonda enam ringi,pigem töötavad nad koos deemonitega,kes ka inimesi hävitavad.

Kes abi annab 18. mai 2016 07:34
Oraakel 18. mai 2016 07:32
Ma võin teha lampi 100 suvalist ennustust, tõenäosus, et mõni täppi läheb on olemas. Niiet, ma olen selgeltnägija.