Selgeltnägija Ilona KaldreFoto: Erakogu
Jaan Väljaots, Kristiina Tilk 18. mai 2016 09:38
Selgeltnägija Ilona Kaldre ei varja end liigse tagasihoidlikkusega, rääkides, kuidas ta teadis Soomes kadunuks jäänud eestlase ema palvel juba foto järgi, kuidas mees riides oli, kellega surmaööl suhtles ja kuhu kadus.

Selgeltnägija Ilona Kaldre ei varja end liigse tagasihoidlikkusega, rääkides, kuidas ta teadis Soomes kadunuks jäänud eestlase ema palvel juba foto järgi, kuidas mees riides oli, kellega surmaööl suhtles ja kuhu kadus.

"Ärge küsige minult, kust ma seda infot saan!" ütles selgeltnägija venekeelsele portaalile Vetšjorka.

"Ma ei saa öelda, kuidas info minuni jõuab: kujutise, sümboli, kuupäeva, numbri või kirjareana. Ka apteekrilt võib küsida, kuidas ta üht või teist ravimit valmistab, aga mida see teile annab? Igaüks tegelgu oma asjaga. Tähtis on tulemus."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (108)

19. mai 2016 13:46
Küll on vastik, kui arvustatakse kellegi välimust. Arvustaja vaadaku ise peeglisse või ei julge ta seda ammu enam teha. Siis oma sapist ilgub asjatundmatult kellegi suu või silmade üle. Inimeste puhul hindame ikka tema tegusid, mitte silmalõiget, juuksepikkust või kinganumbrit.
Ilona Kaldrel on kenad, avalad, puhta vaatega silmad. Halvustaja vist näeks parema meelega pilusilmset või?
Mida toob aasta 2016??? 19. mai 2016 13:38
Kaldre osales vene kanalis REN tv-s saates Kutsutud külalised ehk siis meievastav saade Ühtusöök viiele. Lootis tulla saate võitjaks, kahjuks tema selgeltnähemine vedas teda alt ja jäi võidupärjast ilma!!! :D Teistele saates osalejatele ta ei sümpatiseerinud, kuna esines rohkem "selgeltnägijana", mitte tavalise surelikuna. Tugevale rõhutas enda üleolekut lihtsurelikust. Kummaline ka see, et rõhutab pidevalt, kui kalliks talle kõik maksma on läinud, tavatööl ta ju ei käi! Mina küll imestan, kuidas jätkub raha karderoobile, ilusalongidele, pediküürijatele (küüned nagu kotkal ja alati väga kunstipäraselt värvitud), igas sõrmes sõrmused??? Trügib igasugustesse saadetesse, et endale reklaami teha, õnnistab MK-Estonia trükitiraazhi mahukust ja teeb igasuguseid vigurei. Meie selgeltnägijad nii aktiivselt endale tähelepanu ei tõmba, rohkem nagu suust-suhu :/
18. september 2016 07:51
Ega mures klient talle pangaülekannet ju tee ! Ongi pime raha mida deklareerima ei pea.Ia nii nd veeretavad oma elukest teiste tunnetel.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS