Uudis TV

TÄNA "RADARIS" | Lapsevanemad ja õpetajad marus: rahvusvahelise olümpiaadi korraldajad petavad lapsi (4)

Õhtuleht.ee, 17. mai 2016, 14:10
 Kanal 2
Eestis põhikooli lastele olümpiaade korraldav Kings Estonia on langenud vanemate ja õpetajate meelepaha alla. Firmat süüdistatakse õpilaste petmises ja koolilaste pealt raha teenimises.

"Sa ei saa tulla ja lahmida niimoodi. Sa ei saa manipuleerida lastega ning lastevanematega. See ei ole õige!" rääkis "Radarile" üks petta saanud lapsevanem, kelle poeg olümpiaadil esimese koha võitis.

Rahvusvaheline firma Kings Estonia OÜ on Eestis korraldanud kolm olümpiaadi, kust on osa võtnud kokku ligi 7000 õpilast.

Lapsevanemad on olümpiaadikorraldajatele aasta jooksul üle kandnud kümneid tuhandeid eurosid. Kuid õpetajaid ja vanemaid ajab vihale olümpiaadide kehv korraldus, valesti püstitatud ülesanded ning asjaolu, et lapsed pole siiani saanud kätte neile lubatud kalleid auhindu.

"Tahtlikult on mindud rahateenimise teed. Antud juhul tundub, et võtame stardimaksu ära, aga mis edasi saab – see enam väga huvitav pole," on ühe kooli direktor kindel.

Kes on need salapärased korraldajad ning kuidas on asjaga seotud Tallinna Tehnikaülikool, vaata täna õhtul kell 20.30 Kanal 2 saatest "Radar".

4 KOMMENTAARI

l
lapsevanem 19. mai 2016, 10:42
See on lihtsalt eraettevõte, mis pakub akadeemilist meelelahutust. Kui ma sellest ettevõtmisest esimest korda kuulsin, meenus mulle saade Ameerika min...
(loe edasi)
p
Publik lausa irvitab 18. mai 2016, 11:57
Kommentaari TEGELIKU olukorra kohta ei avaldata.
Kas "radaril" püksid püülis, et lasid sellise valede ja laimulaviini eetrisse?
Aga pole hullu, küll telekanali asjale veel Riigikogu ametliku seisukoha ütleb.
Loe kõiki (4)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee