Eesti uudised

Poisile saatuslikuks saanud garaažiuks ootas just parandajat

Karoliina Vasli, 17. mai 2016 06:00

13 KOMMENTAARI

s
suva/ 17. mai 2016 15:26
Lugededes neid kommentaare siis ma ei saa aru miks moned inimesed arvavad et kui mingi asi katki läheb peab haldusfirma kohale tormama nagu kiirabi sorry aga ei pea teiseks kui garaazi uks katki läheb et kohe terveks ei tehta siis järelikult on mõjuvad põhjused.Helen sina loe oma kommentaar läbi ja mõtle mida sa sinna kirjutasid tee analyys
h
heh/ 17. mai 2016 14:41
Antud õnnetus on väga traagiline ja tõesti Arkaadia nime kuuleb tihti selles valguses, et ei jõuta ,mis on ka mõistetav, kuna tegu on suure firmaga ja nagu igalpool , väikeseraha eest ei leita piisavalt tööjõudugi (rääkimata sellekvaliteedist) . Tean ,kus ühistu on ise käed külge pannud ja majaelanike vahel kohustused graafiku alusel ära jaotanud. On muide kasuks, nii hoitakse asjadel näppu rohkem pulsil ja ka oma kodutunne tekib rohkem.
Aga jah, kurb on tegelikult ikkagi selle poisi pärast.
h
Helen/ 17. mai 2016 13:15
Ka meie maja haldab sama ettevõtte. Samuti on olnud probleeme garaažiukse remontimisega, libeda tõrjega, lume koristusega, välisukse remondiga, liftide parandamisega jne. loetelu oleks väga pikk. Meie halduri proual on alati 100 vastuväidet, miks seda tööd ette ei saa võtta ja kuidas neil ei ole üldse kohustust lund lükata jne. Kui lepingust punktid saata, siis jutt vaikselt muutub, hakkavad ikkagi ka kohustused meenuma. Hämmastavalt ükskõikne ettevõtte ja äärmiselt ebameeldivad haldurid.
t
tom/ 17. mai 2016 10:58
t
tom/ 17. mai 2016 10:56
k
Kurb./ 17. mai 2016 09:55
Valides kõige odavama firma mis on nagu läbikäiguhoov ja kus iga kuu töötajad vahetuvad, siis pole nagu põhjust nurisemiseks. Haldusfirma soetamisel tuleks alustuseks uurida millised on lihttööliste palgad ja kas nad on ka rahul ja siis kõike muud. Inimeselt kes on raskustes, õnnetu ja kelle palk ei ole ligilähedanegi normaalsele ei ole mõtet midagi nõuda. Ise me oleme oma sentide veeretamisega tekitanud sellise olukorra. Sama teema ka ehituses (pole ime, et laed pähe kukuvad).
m
mõtiskleb/ 17. mai 2016 09:43
See, mis meil Eestis toimub, on ikka täielik hoolimatus ja minnalaskmine. Olen TJA-le juba jaanuari alguses kirjutanud, et Eestis on suured probleemid automaatikaga väravate ohutusnõuetele vastavusega, aga nende reaktsioon oli... pehmelt öeldes - "ei huvita". Võin julgelt väita, et vähemalt 90% automaatikaga varustatud väravatest ei vasta kehtivatele ohutusnõuetele ning keegi ei tegele selle probleemi lahendamisega! Tekib küsimus - miks? Kas pole tahtmist või vastavat oskust ja kogemust? Mina delegeeriksin need küsimused TJA-le!
j
Juhan/ 17. mai 2016 08:46
Kui inimesed teeksid oma tööd südamega, siis selliseid asju juhtuks vähem. Elusse tuleb suhtuda suurema aukartusega ja võimalikke ohte võtta tõsisemalt.

n
17. mai 2016 08:12
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
Kuradi hull lugu/ 17. mai 2016 10:41
kui lapsed ei või uste lähedal olla. Nad ei mahuks siis enam maa peale ära.
t
Toomas/ 17. mai 2016 08:02
See haldusfirma on tihti viivitaja. Meie maja on nad aastaid haldanud, mitmeid kordi oleme öelnud, et ohtlik välisuks on vaja korda teha. Mõnikord tuleb sinna mitu korda helistada, et saaks korda. Meie majast ehitusspetsialist ütles mitu korda, et klaasist ukse parandamata jätmine on väga ohtlik. Üks kord tuldi kohale kiiresti, aga siis remondimees virises, et nii väike viga, et pole uksel midagi viga. Järgmine päev oli jälle uks katki. Sama on mitmete tehniliste probleemidega, et kiiresti parandama ei tulda, kuid vahel on vaja kiiresti korda teha, et ohtlike olukordi ei tekiks. Ilmselgelt on see haldusfirma liiga palju maju endale haaranud.
m
mhm/ 17. mai 2016 07:19
neil uste vedrudel on rikke lukud peal, töötavad juhul , kui eemaldada splindid. Ehk siis paigalduse käigus jäid splindid eemaldamata. Nii lihtne see ongi see kes selle ukse paigaldas võtku vastutus. Kaastunne.
h
hmh-mile/ 17. mai 2016 10:58
Sellel uksel puudus vedrupurunemise kaitse.
j
17. mai 2016 06:51
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
Jürka / 17. mai 2016 07:34
Kuidas Toobal ja Karilaid siia puutuvad?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee