Eesti uudised

"Ma poleks uskunud, et mu ellu tuleb selline printsess!" (99)

Katrin Helend-Aaviku, 16. mai 2016, 06:00
ARMASTUS: «Ma tunnen end Meelisega hoitu ja armastatuna ning soovin ka endast kõik anda, et teda omakorda õnnelikuks teha,» ütleb Filipiinidelt pärit Marilou värsket abikaasat, jalamees Meelis Luksi kallistades.Foto: Tiina Kõrtsini

Jalaga maaliv kunstnik Meelis Luks leidis maailma teisest otsast elu armastuse ja abiellus.

"Ma olin juba leppinud sellega, et on hea, kui leian tüdruku, kes on lihtsalt nõus minuga koos olema, aga nüüd on mul tüdruk, kelle oleksin tuhandete seast valinud ka siis, kui ma ei oleks puudega!" ütleb jalaga maaliv kunstnik Meelis Luks, kes leidis oma südame printsessi seitsme maa ja mere tagant Filipiinidelt. Paar nädalat tagasi kirjutas kõnevõimetu mees, pastapliiats varvaste vahel, perekonnaseisuametis oma jah-sõna.

"I am so blessed I am loved by you...," kostab 29. aprilli pärastlõunal Rapla kivisilla juures sametine helisev hääl. Lauljaks on eksootilise välimusega beežis lendlevate varrukatega kleidis noor naine, lilled juustes ja pruudikimp käes.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28. jaanuar 2019, 06:41
Rõõmus beebiuudis! Hoolimata raskest puudest sai kunstnik Meelis Luks isaks
11. jaanuar 2017, 13:07
Ratastooli line-tantsu maailmameister: “Ilmaski poleks uskunud, et mulle pannakse kuldmedal kaela ja mängitakse riigihümni!”
5. aprill 2016, 06:00
"Erivajadus pole takistuseks, et olla nagu teised inimesed."
13. aprill 2012, 07:00
Puudega Meelis: ma ei tunne, et riik minu eest piisavalt hoolt kannab

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee