Melu TV | ÕL TV

FOTOD | "Naabrist paremas" skoorisid Triinu ja Tanel 

Toimetas Geidi Raud, 12. mai 2016, 11:40
 TV3
Siiani saate "Naabrist parem" suurimad võitjad Triinu ja Tanel ei jäänud ka seekord võidurosetist ilma. Nimelt tunnistas sisekujundusžürii nende vannitoa kokkuvõttes parimaks. Kõrgelt hinnati nii nende plaadi- kui vuugivalikut ja kiidusõnu said ka julgelt valitud erksad detailid.

 TV3

Ka Hiidlased on saates viimaks ometi oma kaotuste jadast üle saanud, kuid oma positsiooni parandamise nimel tuleb neil veel palju vaeva näha. Nemad valisid oma vannitoa seinale naabritest kõige väiksemad plaadid ning suutsid neid ka võistluse jooksul kõige paremini paigaldada.

 TV3

Tänu Bauhofi meistrimeestele, kes nende vannitoa plaatimise enda peale võtsid, oli neil nüüd aega keskenduda kõigele sellele, milleks lõputuna näiva värvimistöö kõrvalt aega ei olnud.

Teistel naabritel järgnes väga pingeline nädal plaatimise ja santehnika monteerimise tähe all. Isegi kõige kiiremad töörügajad Grete ja Karl ei saanud seekord kahe päevaga hakkama, vaid pidid korteris töötades veetma nii päevad kui ööd.

Põlvakatel tuli küll kogu nädal vabaks võtta, kuid see tasus end kuhjaga ära –objektijuht pani nende hoolsat tööd tähele ning nad teenisid oma suurepärase plaatimistöö eest kuldse võiduroseti.

Tundub, et Elsa ja Hanna võiduseeria on läbi saanud. Kas on tõesti võimalik, et tööd, mida need naised naabritest paremini oskavad, on end nüüd ammendanud? See selgub juba järgmisel nädalal.

Vahepealsel ajal tuleb osalistel aga oma kodude kallal vaeva näha nii päeval kui ööl, sest aeg on piiratud.

Samal teemal

28. mai 2016, 16:28
ÕHTULEHE VIDEOD JA FOTOD | Vaata, mis toimus TV3 sarja "Naabrist parem" lahtiste uste päeval
11. mai 2016, 17:29
TV3 VIDEO | Kas hiidlased visatakse tõepoolest "Naabrist paremast" välja?
4. mai 2016, 21:30
TV3 VIDEO | Elsa ja Hanna on "Naabrist parema" saates võitmatud!
4. mai 2016, 14:23
TV3 VIDEO | "Naabrist parem" saates pannakse täna naised proovile

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee