6
fotot

Siiani saate "Naabrist parem" suurimad võitjad Triinu ja Tanel ei jäänud ka seekord võidurosetist ilma. Nimelt tunnistas sisekujundusžürii nende vannitoa kokkuvõttes parimaks. Kõrgelt hinnati nii nende plaadi- kui vuugivalikut ja kiidusõnu said ka julgelt valitud erksad detailid.

(TV3)

Ka Hiidlased on saates viimaks ometi oma kaotuste jadast üle saanud, kuid oma positsiooni parandamise nimel tuleb neil veel palju vaeva näha. Nemad valisid oma vannitoa seinale naabritest kõige väiksemad plaadid ning suutsid neid ka võistluse jooksul kõige paremini paigaldada.

(TV3)

Tänu Bauhofi meistrimeestele, kes nende vannitoa plaatimise enda peale võtsid, oli neil nüüd aega keskenduda kõigele sellele, milleks lõputuna näiva värvimistöö kõrvalt aega ei olnud.

Teistel naabritel järgnes väga pingeline nädal plaatimise ja santehnika monteerimise tähe all. Isegi kõige kiiremad töörügajad Grete ja Karl ei saanud seekord kahe päevaga hakkama, vaid pidid korteris töötades veetma nii päevad kui ööd.

Põlvakatel tuli küll kogu nädal vabaks võtta, kuid see tasus end kuhjaga ära –objektijuht pani nende hoolsat tööd tähele ning nad teenisid oma suurepärase plaatimistöö eest kuldse võiduroseti.

Tundub, et Elsa ja Hanna võiduseeria on läbi saanud. Kas on tõesti võimalik, et tööd, mida need naised naabritest paremini oskavad, on end nüüd ammendanud? See selgub juba järgmisel nädalal.

Vahepealsel ajal tuleb osalistel aga oma kodude kallal vaeva näha nii päeval kui ööl, sest aeg on piiratud.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis