Eesti uudised

Herkel pöördumises Saksamaa juhtkonnale: külmutada Nord Stream 2, mis lammutab Euroopa ühtsust ja kägistab Ukrainat (14)

LISA KOMMENTAAR

ms parteitu 13. mai 2016 00:16
Isegi naljaks on mõelda, et vaese väikese riigi, mõjuvõimuta opositsiooni partei esimees ei tea ajalugu, ega oma reaalsustaju, ega perspektiivi tunnetust.
Ajaloost: kui Eestit on korduvalt suurematele riikidele vahetuskaubaks olnud kui suurema riigi huvid on mängus. Viimati parseldas K.Päts meid venemaale maha, ja ka teised kunagised Eesti "sõprusriigid" mida kajastab ilmekalt Moskvas 23. augustil 1939 alla NSV Liidu valitsuse volitusel NSV Liidu välisasjade rahvakomissar Vjatšeslav Molotov ja Saksa valitsuse nimel Saksa Riigi välisminister Joachim von Ribbentrop.
Ja ega praeguse iseseisvusaja poliitikud targemad ei ole, kui pakuvad täiesti muidu suure tüki meie kõigile kallist eestimaast Venemaale ja seda jälle ilmselt kellegi võõrriigi survel, mida Venemaa ei ole isegi tänaseni vastu võtnud, teades kui väike on Eesti ja sellise riigi "targad" poliitikud jagavad varasid, mis ei kuulu tegelikult neile vaid kogu Eesti rahvale.
Me peame endile ükskord teadvustama , et kõiki maailma riike huvitab kordades rohkem Venemaaga äri teha, majandust arendada, kui vaesunud, "tarkade" poliitikutega, olematu poliitilise autoriteedita, nii oma rahva kui ka rahvusvaliselt, EESTI, ning kes elatub liigpalju juba EL abirahadest .
Äää... 12. mai 2016 22:24
...gaas peab siis nui neljaks minema läbi Ukraina? Kui inimene mõtleb seda täiesti siiralt, siis ta väga arukas ei ole. Tõsiseltvõetav poliitik pole ta sel juhul ammugi mitte.
analüütik 12. mai 2016 10:15
Üle hulga aja üks tõeline mõttetera ja julge väljaütlemine.
Sellel teemal tuleks teha Soome ja Rootsiga koostööd, et ka sealt sama teemaline avaldus tuleks.
Siis saaks rändekriisi ja gaasi küsimused korraga ka lahenduse. Eks need hädad ole ikka seotud samade riikidega, kes püüavad siiani Euroopat jagada ja valitseda.
Marfa 12. mai 2016 05:56
Merkel peaks nüüd küll Herkelit kuulda võtma. Nimi on tal ju peaaegu sama. Võib-olla võttiski selle nime Herkeli järgi, et nii tark poliitik, aga tagasihoidlikkusest vahetas esimese tähe ära. Herkelil on õigus. Nord Stream 2 tuleb teha niisugune, et kõigepealt läheks läbi Ukraina, siis läbi Poola, Leedu, Läti ja Eesti ning alles siis Läänemere põhja peale. Sel juhul Euroopa ühtsust ei lammutataks, vaid hoopis tugevdataks, sest et kõik need riigid saaksid gaasitoru kinni ja Putinile käru keerata, kui Tõmoshenko ja Chodorkowskyi ütlevad, et Putin on üks paha inimene.
arvaja 11. mai 2016 23:40
Kähku retsepti uuendama ,sm.Herkel.
ARTUR 11. mai 2016 23:25
reede 11. mai 2016 21:56
Herr Herkel on oma soovunelmates tõeline vabapundi oinas Kõva pea on teisel nagu puust kust tarku mõtteid ei tule Ukraina bandeeralased ütlesid et vene gaasi nemad enam ostma ei hakka Kui Herkeli taolised kutid võimu juurde pääsevad on Eestiga lõpp
maamiiz 11. mai 2016 20:15
vaata aga kahjustab kaubanduslike huve aga kui ma põllu ja maamehena olen küsind abi raskete aegade üleelamiseks siis eestis laiutatakse käsi,vabaturg ja vabamajandus,ei saa hakkama pankrot kas see ukrainale ja teistele ei kehti

mis siis saab,kui saksmannid ei kuula sm.herkeli nõudmisi 11. mai 2016 19:13
kas kuuluitame Blizkriegi ?
lugeja 11. mai 2016 16:25
Kõik see on plaanitud Saksamaa heaks,Nord Stream-1 on ju saksa-vene juhtimise all! Peaasi,et Saksamaale oleks kasud sees!
jumal 11. mai 2016 15:39
hoidku,äkki hakkame odavamalt gaasi saama.kuhu see kõlbab.olgu meil sitem,aga järgi ei anna.hävitame oma piimakarja ära,aga sangtsioone ka ei lõpeta.muidu viimati saab mõni maainimene tööd.tõelne hullarite riik.
Horros 11. mai 2016 15:37
Too Herkel paistab eriti käpik olevat.
.
Sellist nii lolli ja mõttetut kirjutist kirjutada ja saata, et à la Ukraina ei saa enam gaasi varastada, kui teie uue toru teete - nuuks.
.
Kuidas Herkel aru ei saa, et seni on olnud just suurim risk ja probleem, et gaas läbi Ukraina Euroopasse tuleb.
Kord tuleb ja kord ei tule.
Ukraina ei ole usaldusväärne.
.
NII LOLL TAAS MISKI PARTEI EESOTSAS, kas tõesti arukaid inimesi Eestis juba nii napib?
lord 11. mai 2016 14:15
vastupidi ukraina kägistab euroopat ja venemaad
Saksamaa 11. mai 2016 13:56
keelab meil puudega kütmise ära ja siis saame neilt vene gaasi osta ning Euroopa ühtsust tugevdada