Meedia

Allan Roosileht lubab kleidi selga panna, kui... (5)

Õhtuleht.ee, 10. mai 2016 18:29
Allan RoosilehtFoto: TV3
Raadiojaama Star FM hommikuprogrammi hääl Allan Roosileht lubas, et kui Pille Minev võidab Kroonika meelelahutusauhindade jagamisel parima naisraadiohääle tiitli, siis tema ja kolmas hommikuprogrammi saatejuht Jürgen Pärnsalu tulevad tööle kleit seljas. Reede hommikul tegid Pille, Allan ja Jürgen täiesti spontaanselt omavahel diili, et juhul, kui Pille võidab Kroonika meelelahutusauhindade jagamisel parima naisraadiohääle tiitli, tulevad Allan ja Jürgen kleitides tööle, vahendas TV3 avalike suhete juht Kertu Jukkum.

Kroonika eel parimaid hääli välja selgitanud Nädala auhinna on Pille Minev võitnud kolmel korral oma 12 raadiostaaži jooksul. Samal ajal on Allan Roosileht samal võistlusel igavene teine. „Enam ei mäletagi mitmeid kordi olen hõbedaks tulnud, aga ikka aastaid järjest,“ täpsustab Allan ise.

Ta nentis, et kleidi ja seeliku valikut veel tehtud pole. „Ženja Fokin on meie hommikuprogrammi vaieldamatu lemmikstilist, keda usaldame piiritult ning kindasti saame teame peale kindel olla ka sellel korral.

Star FMi hommikuprogramm on eetris igal argipäeval kella 6.00-10.00ni.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee