HÜLJATUD: Vastsündinud kutsikas jäeti ükskõikselt kraavi surema. Foto: Erakogu
10. mai 2016 06:00
Kraavist leiti vastsündinud tundmatu looma kutsikas (44)
Mõni päev enne volbriööd leidis Kuusalu valla Kolgaküla elanik kraavist vastsündinud kutsika. Kas tegemist on koera, rebase või kährikuga, pole veel teada.
Mõni päev enne volbriööd leidis Kuusalu valla Kolgaküla elanik kraavist vastsündinud kutsika. Kas tegemist on koera, rebase või kährikuga, pole veel teada.
"Sõbranna jalutas mööda Kolgaküla erateed, kui talle jäi kõrvu kraavist tulev piiksuv hääl ja ta läks vaatama, kes sellist häält teeb – kutsikas. Alguses ei julgenud sõbranna teda isegi kätte võtta, sest ta ei saanud esimese hooga aru, mis loom too on," räägib sealkandis loomaarstina töötav Terje.
"Kui aga nelja-viie tunni pärast loomake endiselt samas kohas oli, võttis ta julguse rindu ja helistas mulle. Õhtu hakkas juba peale tulema ja otsustasime, et võtame ta sealt kraavist ära ja püüdsime välja nuputada, mis loom ta on."
Edasi lugemiseks:
Osta üks artikkel
Ühe artikli lugemisõigus
3.99
Tellimus olemas? Logi sisse
Kommentaarid