Repliik

Alar Nääme | President pole riigikogu käepikendus

Alar Nääme, Keskerakond, 9. mai 2016 17:31

7 KOMMENTAARI

v
Vell/ 10. mai 2016 16:55
Kuulun nende hulka kes arvavad, et Eesti presidenti ei vaja.
e
Eestlastel/ 10. mai 2016 09:04
pole presidenti. Valitsusel on.
p
Pealkiri on õige/ 10. mai 2016 09:03
Kogu Riigikogu käepikendus ehk mitte, aga valitsuse ja valitseva partei oma kindlasti.
n
Nätsumäletseja / 10. mai 2016 08:57
Kellele seda mõttetut parasiiti vaja on ?
e
EESTI PRESIDENDI-INSTITUTSIOON TULEB HOOPISKI LIKVIDEERIDA/ 10. mai 2016 08:26
Labaseks ja kulukaks seebiooperiks muudetud presidendi-institutsiooni on kõige mõttekam hoopiski likvideerida! Ilves on presidendi-institutsioonist teinud äärmiselt labase seebiooperi, mida iseloomustavad täielik allumine/kuuletumine uute peremeeste – USA–EU plutokraatide-soroste diktaadile (n-ö Kentmanni tänava saatkonnale), kriitikavaba osalemise USA–Iisraeli sõdades ja sõjakuritegude toimepanekul Iraagis, Afganistanis ning mujal maailmas üheks initsiaatoriks/algatajaks olemisega tänaste pagulasprobleemide (põgenikelaviinide) vallandamisele-tekitamisele ja terrorismi tekkele kaasaaitamine, osalusega võõrastes sõdades eestlastest sõjakurjategijate meisterdamine, filosoofiline viletsus, homokultus, vihakõned, rassism ning rassismisüüdistused oma heledanahaliste aborigeenide suhtes jne.
Sedavõrd kompromiteeritud presidendi-institutsioon tuleks koheselt kas likvideerida või siis sulgeda ajutiselt, sest väljapakutud presidendikandidaatidest pole ükski võimeline selle institutsiooni staatust/renomeed mudast välja tõstma.
Tõsisemad diskussioonid referendumi/rahvaküsitluse läbiviimise teemal presidendi-institutsiooni vajalikkuse, selle ajutise või lõpliku sulgemise kohta on muutunud möödapääsmatuks.
p
paha vaadata/ 10. mai 2016 07:07
v
Vanasõna/ 9. mai 2016 18:49
Kelle leiba sööd, selle laulu laulad!
Ja leivaisa, s.o. ameti andja ja privilegeeritud kohale panija ei ole mitte rahva poolt valimised vaid riigikogu poliitbroilerite koalitsioon.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee