Maailm

Pensionid alla, maksud üles! (4)

LISA KOMMENTAAR

Ja milline on Kreeka õppetund meile? 9. mai 2016 15:38
Aga see, kuidas MUUTA (taasluua) RIIGI VALITSEMIST, et välistada inimlikul omakasul põhinev JOKK ja muu korruptsioon. Tundub, et OTSEDEMOKRAATIAL võib siin olla suur roll, sest väikeses valitsejate kambas kipuvad ikkagi toimima keelatud kartellilepped ehk lühidalt varastatakse riigi (MEIE ÜHIST!) raha.
!!! 9. mai 2016 10:21
Võlg on võõra oma! Loomulik, et laenu andjad soovivad seda ükskord ka tagasi saada. Polnuks vaja olnud üle jõu elada ja end lõhkilaenata.
Samas läks nendest laenumiljarditest ainult väike osa rahva otseseks hüvanguks. Suurem osa kanditi ilmselt igasuguste poliitikute ja tegelinskite taskutesse. Kas või ülikasulike hangetega, kui ehitati mõttetuid infrastsuktuure. Omad poisid teenisid! Nüüd tuleb aga rahval rihma pingutada. Nii laenu enda kui protsentide maksmisel.
...... 9. mai 2016 09:23
Karta on et meil juhtub varsti sama. Kõik euroopa lollused peame ju järgi tegema
silelihas 9. mai 2016 08:34
Ei hakka oma 300 eurist 2 euri selle artikli lugemiseks kulutama. Asi niigi arusaadav. IMF andis mõni päev tagasi ELile teada, et kerrket tuleb toetada,nende elatustaset ei tohi langetada, ja võlakoormat peab vähendama. Kui seal on penss 600 euri ja küttekulud peaaegu olematud, siis meie eduriigiga ei anna kuidagi moodi enam võrrelda. Maksame aga edasi Kreeka penskaritele, et nende elatustase ei langeks (?)