Foto: Vida Press
Liis Vaksmann 7. mai 2016 06:00
Mis toimus volbriööl skulptor Tauno Kangro korraldatud salapärasel alasti maskiballil Laitse graniitvillas tegelikult.

Mis toimus volbriööl skulptor Tauno Kangro korraldatud salapärasel alasti maskiballil Laitse graniitvillas tegelikult.

"Stanley Kubricu film "Silmad pärani kinni" jääb kõvasti alla sellele, mis meil seal toimus," rääkis skulptor Tauno Kangro enda korraldatud alasti peost ajakirjale Kroonika. Film on täis erootikat, põnevust ja paljast keha, aga millega sisustati volbriööl Laitse graniitvilla?

Riietus pidi vastama kutsel märgitule: frakk, ballikleit, pitspesu, aadama- või eevaülikond. Kell kuus õhtul sillerdab kevadine päike helesinises taevas ja taamalt kostub lamba määgimist. Tallinnast paarikümne kilomeetri kaugusel asuva maakividest maja ette on pargitud mõni auto. Külalised saabuvad – maskides, kuid riides.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (54)

=) 9. mai 2016 00:45
Tegelikkus! Külastaja 9. mai 2016 00:37
Mis tegelikult toimus! Võibolla kõigi unistused, ülespuhvitud lood, kired jms. jahutavad maha =) Kes räägib siin - orgia, seks jms! kes teenib siin raha - kadedus või miski muu. =) Aga tegelikult! Üritusele sai kutsete alusel kus oli selgelt kirjas austusega (ei pilte ega videosid) Olin aus, viisakas ja otsustasin sellest ka kinni pidada. Nautisin õhtusööki, esinejaid ja kunsti. Oli väga tore, meeldiv, positiivne õhkkond täis kunsti - inspiratsiooni. Taustaks mängis keskaja stiilis positiivne muusika, esinesid professionaalsed muusikud (saksofonid, tsellod jms) esitati luuletusi, loodi inspireerivate modellide olemasolul kohapeal kunstiteoseid (nagu kunstikoolides, töötubades) mida külastajad hiljem meeneks ostsid. Külastajad lasid ka endist joonistada portreesid, pilte. Vaadati väljapandud spetsiaalselt selleks õhtuks valmistatud teemakohalist galeriid joonistustest, skulptuuridest (mitusada teost) Esines "riietes" tuleartist (kelle ema oligi see keda mainiti ÕL artikklis) Lisaks oli 3 osas tantsuline etendus mis rääkis mulle loo näitusel olevatest joonistuste, skulptuuride olemusest, tekkest, inspiratsiooni nurgelisest ja emotsionaalsest võitlusest väga soliidselt- väljapeetud kunstilises ja tantsuliselt professionaalses võtmes. Huvitav oli see, et tantsijad moodustasid akrobaatilisi skulptuure.. samasid väljapandud bronksist teoseid. Muusikaks kasutati afro ja klassikalise muusika segu, stilistikaga lugusid (avalugu oli küll mainitud filmist, aga teema näis täiesti teisest suunast, vallast) Tantsu esimene osa algas kujude rongkäiguga ja 3 osa lõppes sellega, et valmis uus skulptuur mis oli läbinud värvika teekonna. Kõik esinejad ei olnudki alasti (kes kostüümides, kes kehamaalingutes -rohkem, vähem jne.) Kokad olid valmistanud väga hea menüü. Üritus oli vaikne, rahulik, vähe osalisi ja programm oleks võinud olla tihedam, huvitavam. Üritusel esinejad lõpetasid natuke peale 00.00 ja seejärel artistid, enamus külalised lahkusid tuldud teed. Majas on ka tegutsev külalistemaja, hotell kuhu kindlasti ka keegi jäi..arvan, et see ei puutu juba üritusse kus inimesed ööbivad, magavad, söövad, pesevad ja mis seal toimub. Annan üritusele hinnanguks "keskmine" "positiivne elamus" "kunst"
Soovitus: olge julgemad ja tehke kunsti, nautige elu =)
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS