Maailm

Kanada hiigelpõleng jättis kümned tuhanded inimesed kodudeta (5)

LISA KOMMENTAAR

m 7. mai 2016 16:59
kurbusest lähen võttan viina aga kui ma piisavalt viina võtan siis kukkun tantsima
jajah 7. mai 2016 13:14
läinud aastal kui põles suur osa Siberist oli kuulda vaid rõõmuhõiskeid meil.
to jajah 7. mai 2016 13:40
Või vaid rõõmuhõiskeid? Kuid kes see sul tookord nutta keelas? Siin kommentaariumis näib sinusuguseid ju üsna palju olevat (muidugi juhul, kui sa näiteks üksipäini kümne varjunime taga ei esine)
??? 7. mai 2016 11:58
Kas tegu oli õnnetuse või sihiku metsatulekahjutekitamisega? Püromaane ja sarisüütajaid on igasuguseid. Ja kui mõni selline kinni kukubki, ega sellisega siis nagunii midagi erilist ei tehta. Keskajal loeti süütajad karistuse mõistmise osas võrdseks mõrvarite ning röövlitega. Ja tollel ajal kuulusid need kõige ohtlikumad kurjategijad hukkamisele.
on 7. mai 2016 23:48
oma elus nähtud kuidas välk pani lauda põlema, kuidas keravälk põletas kaks kuhja heinu, kuidas välk mõjub ooteasendis läpakale...loodusjõud on inimesest üle iga kell...kõik oli seinast välja tõmmatud aga välk tuli sisse maaalust kaablit pidi ja telefon kõrbes, digiboks samuti, emaplaat kutu ja elion ei korva midagi, peale minu jama pandi kasutusjuhendisse ka eraldamine telefonivõrgust. kahju kanadast aga see meist kaugel ja ega meilgi poleks tule vastu millega võidelda,nägin aastaid tagasi soopõlengut kui mehed jõudsid õigel ajal rõngast välja ja vaid 4 voolikut jäi tulle...nii,et olge ettevaatlikud.