2
fotot

Täna jõuab ekraanile teine osa Roald Johannsoni reportaažide sarjast "Roaldi nädal". Sel korral uurib saatejuht, kuidas elavad Eesti piimatootjad ja kas ees terendab tulevik, kus Eesti piim kaob meie poelettidelt sootuks.

"Kui juba vesi maksab poes tunduvalt rohkem kui piim, siis on ikka kuri karjas ja piimatalunike elu pole kiita. Täpselt sellest see saade ka räägib," võtab Roald Johannson oma tänase saate kokku.

Piimanduse hetkeseisust ülevaate saamiseks külastab saatejuht nii selliseid talupidajaid, kes on juba alla andnud, aga ka neid, kelle jaoks piimatööstus ja loomade pidamine on ainuvõimalik olemise viis. On see siis äri nagu iga teine või on piimakarja pidamine maal siiski midagi enamat? Tänane saade toob ekraanile tundelise teekonna läbi Eestimaa lehmalautade ja farmerite kodude, kus saatejuht kohtab nii meeleheidet kui ka tulist valmisolekut lõpuni võidelda.

"Roaldi nädal: Kas piim saab otsa?" on Kanal 2 ekraanil täna kell 20:30, kohe pärast "Kuldvillakut". 

Iframe:

Jaga artiklit

9 kommentaari

T
Tiina  /   00:49, 7. mai 2016
Aitähh Roaldile saate eest. Ehk tõmbab see veidigi rohkem tähelepanu piimanduse probleemile.Väga kahju on eesti karjakasvatajatest ja lehmadest muide ka. Ma ei kujuta ettegi , et eesti piima poleks enam poes saada. Minu arvates on eesti toit ja sealhulgas piim ja piimatooted parimad maailmas. Olen näinud telekas reklaami "ausast piimast", kuid kusagil poes seda piima pole müügil näinud. Ostaksin just seda. Soovin talunikele jõudu ja vastupidavust.
METSAVEND   /   21:59, 6. mai 2016
Hakkab pihta kommentaar kadus nagu vits vette ,sest kellelgi oli juba valus paljatest sönadest .

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis