Endine presidendiproua Evelin Ilves viibib hetkel eksootilises Indoneesias, kus filmib Kanal 2-le uut saatesarja, mille eesmärgiks on sealsete hineravitsejatega kohtudes paremini mõista, mis toob saladuslikule Bali saarele igal aastal üle 3000 eestlase, vahendab Elu24.

Evelin Ilvest köidab Bali saar ka isiklikult. Ta on mitmel korral eksootilisele saarele põrutanud, et sealt uut energiat ammutada.

Näiteks 2014. aastal nautis Evelin Ilves kuuenädalast puhkust Balil suurettevõtja Sonny Aswani villas.

Enne saatesarja filmima sõitmist käis ta viimati Balil selle aasta alguses.

"Aitäh, Bali lahkuse ja hoidmise, soojuse ja kosutuse eest! Tänud tuhanded ammustele ja uutele, kohalikele ja eesti sõpradele. Iseäranis armas oli siin taas meie suitsupääsukesi ja kuldnokkasid kohata (viimased on muide kaalust alla vôtnud). Uute kohtumisteni!" kirjutas Evelin selle aasta jaanuaris Facebooki lisatud fotode all.

Jaga artiklit

124 kommentaari

M
msi  /   00:03, 7. mai 2016
avastasin, et evelini või tema isikliku kommenteerija nõudmisel on minu komm kustutatud. see sisaldas ainult meedias avaldatud fakte. ootan ära järgmise evelini -teemalise kirjatüki ja kordan siis sama juttu uuesti.
N
no vot  /   17:15, 6. mai 2016
kus nüüd alles hakkame saama, ikka haamer tatti ja haamer tatti. Kõigist, kes ei kummarda kirgastunud (r)ullikest , jääb järele vaid märg plekk.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis