Maailm

FOTOD | Migrantide evakueerimisel Pariisi koolimajast läks rüseluseks

Toimetas Kristin Aasma, 5. mai 2016, 12:23

12 KOMMENTAARI

a
alf/ 5. mai 2016, 18:05
Varsti sama seis ka Eestis. Valitsus toob pagulaste sildi all siia moslemeid , kellest igaühest võib saada radikaalne moslem, mida politsei ei suudagi tuvastada. Ära nad siit vabatahtlikult ei lähe ja jäävad eesti maksumaksja turjale vegeteerima, kui omalgi küllalt peresi ,kes vajaksid rahalist toetust. Kas selline rahvavaenulik eesti president ja valitsus on ikka õige seisma eesti riigi eest. Ilmselt mitte.
j
Jossiv Stalin/ 5. mai 2016, 15:52
Õppige minu käest kuidas küüditada 24 tunniga maa puhtaks.
j
jants/ 5. mai 2016, 15:51
Eriti tore lugemine.Vaesed spetsialistid,selle asemel,et tööturul omale vastav tippspetsialisti koht välja valida,nemad pikutavad koolimajas ja lasevad luuslangi.Või on neist suurem jagu kooliõpetejad?Ootavad omale õpilasi,nii poisse kui tüdrukuid,kellele oma kaua aega vaka all hoitud oskusi õpetama hakata,ka peale tunde jätmisega.
K
???/ 5. mai 2016, 14:05
Kes need shokolaaadipoiste ära pööranud jumaldajad siis olid, kes ebaseaduslike koolimajahõivajate välja tõstmise peale protesteerisid? Sest koolimaja on ikkagi lastele õppimiseks mõeldud asutus. Kas seda siis polegi tarvis või? Et toppime musti ja kaltsupäid täis ja asi tahe. Kaldun arvama, et need võisid olla mingid erootikat-eksootikat hindavad kohalikud tibid. Aga eks võtku siis mõned shokolaadipoisid enda juurde koju! Siis pole vaja enam karta, et politsei nad liialt kaugele ära viib.
l
Liiati remonditav koolimaja./ 5. mai 2016, 19:22
Proovi tööd teha,kui rätipead jalus tolgendavad.Kindlasti neil ka tahe värskelt pahteldatud või värvitud seinu katsuda,vastvalatud põrandatele kakerdama minna jm.taolist.
Ja seda rämpsu,mida selle õnnetu koolimaja põrandad täis võivad olla.
K
!/ 5. mai 2016, 13:59
Kord rikkuvad migrandid (omaniku loata hoonete ja ruumide ebaseaduslik hõivamine on kriminaalkuritegu) tulnuks transportida laeva peale ja aidaa, Aafrikasse tagasi! Kodumaa kutsub?
e
Eino/ 5. mai 2016, 13:24
Kah kunagi koolimajja sisse murdnud ja miilits tuli mind sealt evakueerima. Muret üldse ei olnud, sest ma teadsin kuhu mind sealt viiakse.
Nüüd ammu tagasi, abielludagi jõudnud ja lapsed suureks kasvatand.
t
to Eino/ 5. mai 2016, 13:57
Sina muidugi teadsid, et miilitsasse. aga migrandid ei tea. Kas kuhugi laagrisse, ühiselamusse, Või motelli või luksushotelli. Muidugi on siis ärevust palju.
a
Andres/ 5. mai 2016, 13:16
Lp. linnavalitsus ja Urmas Klaas.
Kust olete omale võtnud õiguse asustada Tartusse inimsmuugeldajate "kaupa"? Mina, minu isa ja vanaisa ei ehitanud oma kodu-Tartut selleks et see asustada aafriklaste või Lähis-Ida moslemitega. Vanaisa kaitses oma kodu Vabadussõjas. Ka Rõivasel ja tema, Mercheli käes märja kaltsuna toimival, valitsusel puudub mandaat selliseks tegevuseks! Tartus juba elasid Jaamamõisas vietnami illegaalid. Nüüd siis panustate maksumaksja raha inimkaubanduse kuritegelikku ärisse!? Ei, ja veelkord EI ! Eestimaa, eestlased ja Tartu ei võlgne Aafrika aafriklastele ega moslemitele midagi! Oodin , kaitse meid! Rindejoon on juba Belgias, ja aina läheneb. Ajaloolasena teate hästi, millega tuleb selle eest kord maksta.

u
Urrr/ 5. mai 2016, 12:42
Need napakad riigipead arvavad, et saavad saabunud illegaalidest kuidagi lahti või? Tuleb selline mäss nende pättide poolt mida ükski riik pole veel näinud. Ja pehmodest politsei vaatab seda vaikides pealt.
s
Selleks ongi vaja pehmod võimult pühkida./ 5. mai 2016, 19:26
Ei ole ükski põliselanik karmima korra vastu teades,et see on nende endi turvalisuse huvides.Ja siis mässajatest võõrastele totaalne jõud vastu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee