Melu TV | ÕL TV

TV3 VIDEO | Elsa ja Hanna on "Naabrist parema" saates võitmatud! (8)

Toimetas Helen Pentsa, 4. mai 2016, 21:30
Foto: TV3
Tanel ja Triinu kasvatasid oma edumaa võidurosettide kogumisel teiste naabrite ees mitmekordseks. Selles on suur roll Triinul, kes väljus kahest viiki jäänud ja duelliga lõppenud võistlusest Gretega võitjana. Põlvakate pettumus on muidugi suur, sest nende ust ehib siiani vaid üks võidurosett, Triinul ja Tanelil on neid aga juba viis. Sellest hoolimata võtsid saate taas Elsa ja Hanna.

Gretele sai Makita tööriistabussi mängus saatuslikuks see, et ta ei leidnud 130 eseme seast üles nurklihvijat ehk rahvakeeli relakat. Samuti pidi ta mängu lõpuduellis Triinule alla vanduma vaid loetud sekunditega. Põrandate ära tundmise mängus pidid naised taas lõpuduellis vastamisi minema. Bussist tuli leida relakas, nakerdaja, vibraator, akutolmuimeja, kärr ja torx otsikud.

Samal teemal

Põranda paigaldamise võistlusel võidutsesid aga taas tõhusad naised Elsa ja Hanna, kelle jaoks see on juba kolmas ehitusvõistluse võit. Tundub, et ei ole tööd, millega need naised hakkama ei saaks! Kõik vajalikud lõiked sujusid ideaalselt ning kuigi mosaiigi kokku sobimist enne liimile laotamist ei proovitudki, tunnistas Hausersi objektijuhist Eero Sillandist ja Floorini esindajast Urmas Iherist koosnev žürii naiste töö parimaks. Auhinnaks said nad väärtusliku vaiba Floorinist, mis peaks maakodu stiili korterisse imehästi sobima.

Saate sponsor Nordic Hypo tegi naabritele kõige suurema üllatuse ja andis võimaluse niigi magusat võidufondi veelgi suurendada. Facebookis kõige ettevõtlikumaks naabriks valitud osalejat ootab 4000-eurone auhind. Parimate ideede eest saab nüüd hääletada “Naabrist parema” lehel.

8 KOMMENTAARI

t
Tubli 5. mai 2016, 13:09
Ikka ropendamine ja labasus. Head sõna ei tule kuskilt. Elage ennast välja mujal. Kui kõvad te ise noorelt olite. Muidugi on mõned teistest osavamad.
p
Pildi järgi otsustades 5. mai 2016, 09:13
võiks arvata, et saate pealkiri on "Hakkame ni..uma"
Loe kõiki (8)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee