Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Flora kapten Gert Kams: hästi tasakaalus mäng meie poolt

Mart Treial | Video: Martin Šmutov, 3. mai 2016, 22:41
Videointervjuu Gert Kamsiga. Martin Šmutov
FC Flora alistas teisipäeva õhtul Lillekülas karikavõistluste poolfinaalis 2:0 Tartu Tammeka ning pääses kaheaastase vahe järel karikafinaali. Flora kapten Gert Kams jääb üldjoontes tööpäevaga rahule.

"Kontrollisime tervet mängu, lõime kaks väravat, hästi tasakaalus mäng," sõnas paremkaitses 90 minutit rassinud Kams videointervjuus Õhtulehele. "Hea esimene poolaeg, teise poolaja lõpus oleks võinud kohati ehk rohkem palli hoida, mitte nii kiiresti rünnakule minna."

Vaata Õhtulehe videost lisaks, millal Kamsi arvates pinge kadus, kuidas ta hindab Flora ründeteravust ning Viimsi šansse karikafinaali jõuda.

4. mai 2016, 22:08