Maailm

Ungari korraldab põgenikekvootide referendumi septembris või oktoobris

Toimetas Geidi Raud, 3. mai 2016 15:33

27 KOMMENTAARI

a
alf/ 4. mai 2016 06:22
Eesti valitsus ja president peaksid toetama Ungarit, mitte aga moslemeid riiki lubama.
õ
Õige jutt siin meie ehtsatel ja tarkadel kommenteerijatel!/ 3. mai 2016 22:17
Hea elu otsijaid ehk majanduspõgenikkke-immigrante ei tohi mitte ühtki Eestisse lubada!!!!!!!!
Ja kui juba asjaolud on nii kaugel,
siis need 300 000 vene majanduspõgenikku tuleb ka selle alusel kohe EV piiridest, nende kodumaale - Venemaale välja saata!
Selleks on Eesti Vabariigil täielik õigus seda teha ja seda Genfi konvensiooni § 49 alusel, kus koos vene okupatsioonivägede lahkumisega oleks pidanud selle paragrahvi alusel ka kõik tsiviilokupandid lahkunud olema.
Taasiseseisvumise ajal magati see maha, nüüd on õige aeg seda suurt viga parandada.
Kordan
Eesti rahvas ei soovi MITTE ÜHTKI MAJANDUSPÕGENIKKU-IMMIGRANTI!
Olen üks esimeste seast, kes sellisele referendumile alla kirjutab!
Ja jutul lõpp!
t
to õige jutt/ 3. mai 2016 23:08
nii oinas ka olla ei saa, algul tuleb oodata millal venemaa on uuesti nõrk nagu 90-ndatel pärast nõukogude lagunemist või veel hullemgi. siis saab hakkata neid venelasi kimbutada nii palju kui tahame, ja kui vaja siis ka mõned naftamaardlad ja tuumapommid Eestilegi võtta julgeoleku ja majanduslikel alustel.
h
Huvitav, kas Ungari pääseb EL plaanitavast trahvist?/ 3. mai 2016 21:01
250,000 iga võstuvõtmata kvoodipagulase eest. So kohutav ja ajuvaba. Anna veel Saksamaale armee moodustamise õigus, siis veel rohkem sellist sunniviisilist Euroopat ja Merkelit. Kaua Ungari vastu peab või tahab vastu pidada?
http://www.express.co.uk/news/world/666720/Brussels-to-fine-countries-for-EVERY-REFUGEE-refused-entr...
a
anti pigi/ 3. mai 2016 17:32
Lugupidamine Ungari riigimeestele!
s
skunks/ 3. mai 2016 17:04
aga,kas räägime ikka põgenikest või hoopis immigrantidest,kõigepealt peaks need kaks mõistet selgeks tegema.Me ei vaja immigrante,selge see.
s
skunksile/ 3. mai 2016 17:17
Ei jõuaks sina ka terve maailma põgenikke vastu võtta! Ja üleüldse, kust jookseb piir põgeniku ja migrandi vahel?
p
piir/ 3. mai 2016 17:29
põgenik istub piiriäärses põgenikelaagris ja ootab abi, et tema riigis asjad talutavamaks muutuksid. Immigrant paneb pudrulõhna peale ujudes ka üle mere, et aga lihapottide-purupottide läheduses ennast mõnusalt sisse seada ja peremeesrahvale pinda hakata käima
e
eelnevale/17.17-le/ 3. mai 2016 18:08
põgenik on,kes põgeneb sõjakoldest,imigrant aga hea elu otsija,kes kasutab juhust sõjapõgenikega koos heaelu maale tulla.Nii lihtne see ongi.Sõjapõgenik ei ole terrorist,kuid imigrantide sees tuleb ka terroriste.On kindlaks tehtud ametivõimude poolt ja nii see kahjuks on.
p
piirile/ 3. mai 2016 18:12
õigust räägid aga mõni kohe ei saa sellest aru.
t
tore/ 3. mai 2016 19:18
kui inimesele need asjad nii lihtsad on, aga kui ta panna piirivalvuriks või dokumente kontrollima, läheks asi keerulisemaks ja neid tulijaid on tuhandeid
t
teab/ 3. mai 2016 16:54
ka mõjuagent peab vahel õigeid v näiliselt õigeid otsuseid tegema. Igatahes mulle, kui eestlasele, sülitas tyyp küll otse näkku, kui lasi omamaa saatkonna mingitel veidratel ja segastel eesmärkidel sulgeda. Umbes sama, kui me enam ei tunnistaks Venemaal asuvaid sugulasrahvaid omaks ja keeldsuks nendega sidet pidamast v mis iganes.
Aga varem-või hiljem viskab ka Viktor maski maha, siis näeb, kellega päriselt tegu
t
tuli meelde/ 3. mai 2016 17:13
raha kokkuhoiu eesmärgil lasi saatkonna sulgeda, samahästi oleks võinud öelda, et sm puutja käsu peale v talle sünnipäevakingiks. Käekiri ka tyypidel üks-populistlikud ettevõtmised võimu nimel ja üle jõuvõlli ettevõtmised. Laiemas plaanis pole tegelt sealt midagi rõõmustatavat oodata
@teab/ 3. mai 2016 17:23
Äkki ta kartis, et siinsed oravatondid võivad ka tema riiki ronima hakata, kui Eesti mustade hulgustega üle on ujutanud...või siis Pätsi kombel riigi Venemaale maha müünud.
v
Vastuseks/ 3. mai 2016 19:14
On Orban kes on, aga igal juhul mitte Brüsseli tallalakkuja!
p
Pööriöölane/ 3. mai 2016 16:46
Tore, et leidub ikka riigijuhte, kes seisavad oma rahva eest! Väga paljud eestlased sooviksid omalegi sellist, sirge seljaga juhti, kes suudaks vastu hakata nii läänest, kui ka idast tulevatele agressoritele.
t
teab/ 3. mai 2016 17:01
suur osa nn läänlasi elab veel ebareaalsuse, et sm P või kes iganes, ei lähe ise hulluks või ei lase asjadel hulluks minna. Et demokraatialeeride riigijuhid ja valitsused saavad ja suudavad riiki(e) kaitsta, sh islamit kilbina kasutatavate pervertide eest

i
Insener/ 3. mai 2016 16:43
Eile esitati Riigikogus esiteks eelnõu põhiseaduse muutmiseks nii et referendumi saaks korraldada rahvaalgatuse korras kui selle toetuseks antakse vähemalt 25000 häält, ja teiseks ettepanek referendumi korraldamiseks samas küsimuses nagu Ungari.
o
Oravapeded/ 3. mai 2016 16:37
See on ennekuulmatu et "vaeseid pabulaid" ei võeta vastu! Mis rahvahääletus?! Sellist asja ei luba! Saatke kõik Eesti, siis kõik ju ootavad neid Raipeid...
m
Mofo/ 3. mai 2016 16:18
Meie võimupoliitikute kommentaar oleks vist midagi sellist:
Milline ennekuulmatus, lasta riiklikult oluline küsimus rahvahääletusele, Euroopa demokraatlikele väärtustele täiesti vastuvõetamatu!
s
Sellel mehel ja sealsetel rahvateenritel on rahva austus, meil on rohkem pugejate silmakirjalik "austus"./ 3. mai 2016 16:41
Kes ei meenuta minevikku (praegused pojakesed olidki mamma seelikusabas kui, NL ladvik meil lagastas) ja kummardavad usinamalt kohalikke ekskommuniste, on rahvale hullemaks koormaks kui kunagi varem. Eks suuremad rahvad tahavadki olla suursugusemad, aga kerge see pole, veelgi raskem saab olema pugejatel. Kustkuradimakohast selliseid lehti, tahaks kohe teada, kas eestlaste maal? Ilvesest saan aru, aga teised!?
i
imestap/ 3. mai 2016 16:13
puutja mõjuagent ja sõber-seltsimees ikka veel pumba juures
e
et, kui/ 3. mai 2016 16:36
julgeb riiklikult olulise küsimuse panna rahvahääletusele-siis on puutja mõjuagent ja mida iganes. Tõesti imestab, kuidas üks orav oma riiki ja rahvast vihkab!
a
asja nimi/ 3. mai 2016 17:26
on demokraatia lammutamine demokraatia abil e ülevindi demokraatia
@imestap/ 3. mai 2016 16:50
Putja suurimad mõjuagendid istuvad kõik meie Riigikogus. Kuna KGB tähtsamad toimikud ja muud dokumendid viidi kõik Venemaale, on ka väga-väga paljude meie riigijuhtide ja "prominentide" munad kindlalt Kremli sahtli vahel.
j
jajaa/ 3. mai 2016 22:34
Ainukesed, kelle munad on kremli sahtli vahel,
on see ENSV endine Toompea tippkommunist nr.5 ja
veel marksismi-leninismi ja teadusliku kommunismi propagandist, kes püüdis nõukaajal üliagara ajupesuga seda kommunismip.ska eestlastele pähe määrida.
Ja ekrekesikute trollivabriku kommenteerijate munad on martini ja edgari sahtli vahel.
Sellepärast siin kommetaariumites ju ongi nende töllide suur kiljumine-karjumine-röökimine, ...ai-aii-ai, kui valus see ikka on. ...naer!