Foto: Cleansmart
Sisuturundus
3. mai 2016 12:19

RÕÕM KEVADEST | Miks on vaja puhastada kodus olevaid pehmeid pindasid?

Puhtas kodus on hea olla. Seega võiksid Sinagi pöörata tähelepanu oma pehme tekstiilimööbli, vaipade  ja kodu puhastamisele. Selles aitab Sind hea meelega Cleansmart.

Milleks puhastada?

Kui Sinu pehme tekstiilmööbel ja vaibad on pikemat aega põhjalikult (märg)puhastamata, võite kindlad olla, et seal elavad oma igapäevast vaikset elu miljonid toimekad tolmulestad ning lemmikloomade olemasolul võib-olla ka hulgaliselt parasiitide mune või vastseid. Enamasti seda ise ei märkagi.

Või siiski? Kui olete hädas tilkuva nina, astma, silma- või nahapõletikega, siis võib nende hädade põhjuseks olla allergia tolmulestade väljaheidete suhtes. Kui neid probleeme aga ei ole (ja loodetavasti ei ole), on igal juhul mõistlik riskide vähendamiseks oma koduseid tekstiile regulaarselt ja põhjalikult puhastada lasta.

Meie poolt pakutav pehme mööbli ning vaipkatete sügavpuhastus aitab neid muresid leevendada. Peale selle, et korralik puhastamine kaotab mööblilt plekid, üldmäärdumuse ning annab uue ja värske ilme, hävitab see ka suurema osa tolmulestadest ning eemaldab nende väljaheited, mis põhjustavad paljudel juhtudel allergilisi reaktsioone.

Kuidas puhastamine toimub?

Puhastamine toimub professionaalseks kasutamiseks mõeldud seadmetega ning teostatakse kliendi juures. Puhastusaine pihustatakse sügavale kanga kiudude vahele, harjatakse see korralikult sisse ning lastakse mõnda aega toimida. Seejärel harjatakse pinda uuesti, et viimasedki mustusekübemed tekstiilikiudude küljest eemaldada ning siis loputatakse pind survepesuri-veeimuriga. 

Survepesur pihustab loputusvee tugeva survega kangakiududesse, lüües lahti kõik, mis sinna aegade jooksul kogunenud ning samas imeb veeimeja kasutatud loputusvee koheselt ära. See tagab, et puhastatavat pinda ei leotata ülemääraselt ning kuigi loputamise käigus uhatakse ühest keskmisest diivanist läbi ligikaudu kaks ämbritäit vett, jääb puhastatud pind peale protsessi lõppu vaid kergelt niiske.

Vajadusel protseduuri korratakse, tugevate plekkide puhul kasutatakse spetsiaalseid pesutõhusteid ja plekieemaldeid. 

Veel infot Cleansmarti kohta:

- Kodulehel olev hinnakalkulaator võimaldab kiiresti ja mugavalt teada saada vajalike puhastustööde hinna. Sealsamas saab soovi korral ka puhastuseks sobiliku aja broneerida.

- Mingite lisakuludega arvestama ei pea – käime üle kogu Eesti ilma transporditasuta.

- Kuna peame arvestama sellega, millised ajad klientidele sobivad (pole ju mõtet minna, kui klienti ei ole kodus), siis käime puhastamas ka väljaspool traditsioonilist tööaega (õhtuti ja nädalavahetuseti) – ka sellega ei kaasne mingit lisatasu.

- Meie vaibapesula asub Tallinnas Veerenni 29/2 (sissepääs Tare tänavalt). Sinna saavad inimesed soovi korral ise vaibad kohale tuua.

Vaata täpsemalt SIIT!