Sisuturundus

RÕÕM KEVADEST | Miks on vaja puhastada kodus olevaid pehmeid pindasid? 

Cleansmart, 3. mai 2016 12:19
Foto: Cleansmart
Puhtas kodus on hea olla. Seega võiksid Sinagi pöörata tähelepanu oma pehme tekstiilimööbli, vaipade  ja kodu puhastamisele. Selles aitab Sind hea meelega Cleansmart.

Milleks puhastada?

Kuidas puhastamine toimub?

Puhastamine toimub professionaalseks kasutamiseks mõeldud seadmetega ning teostatakse kliendi juures. Puhastusaine pihustatakse sügavale kanga kiudude vahele, harjatakse see korralikult sisse ning lastakse mõnda aega toimida. Seejärel harjatakse pinda uuesti, et viimasedki mustusekübemed tekstiilikiudude küljest eemaldada ning siis loputatakse pind survepesuri-veeimuriga. 

Survepesur pihustab loputusvee tugeva survega kangakiududesse, lüües lahti kõik, mis sinna aegade jooksul kogunenud ning samas imeb veeimeja kasutatud loputusvee koheselt ära. See tagab, et puhastatavat pinda ei leotata ülemääraselt ning kuigi loputamise käigus uhatakse ühest keskmisest diivanist läbi ligikaudu kaks ämbritäit vett, jääb puhastatud pind peale protsessi lõppu vaid kergelt niiske.

Vajadusel protseduuri korratakse, tugevate plekkide puhul kasutatakse spetsiaalseid pesutõhusteid ja plekieemaldeid. 

Veel infot Cleansmarti kohta:

- Kodulehel olev hinnakalkulaator võimaldab kiiresti ja mugavalt teada saada vajalike puhastustööde hinna. Sealsamas saab soovi korral ka puhastuseks sobiliku aja broneerida.

- Mingite lisakuludega arvestama ei pea – käime üle kogu Eesti ilma transporditasuta.

- Kuna peame arvestama sellega, millised ajad klientidele sobivad (pole ju mõtet minna, kui klienti ei ole kodus), siis käime puhastamas ka väljaspool traditsioonilist tööaega (õhtuti ja nädalavahetuseti) – ka sellega ei kaasne mingit lisatasu.

- Meie vaibapesula asub Tallinnas Veerenni 29/2 (sissepääs Tare tänavalt). Sinna saavad inimesed soovi korral ise vaibad kohale tuua.

Vaata täpsemalt SIIT!

Samal teemal

10.04.2016
Astma: mida peaks sellest teadma?