Melu TV | ÕL TV

TV3 VIDEO JA FOTOD | Täna selgub, kes on Eesti halvim autojuht 

Toimetas Helen Pentsa, 2. mai 2016, 15:33
 TV3
"Eesti halvim autojuht" on jõudnud rehabilitatsiooniprotsessiga lõpusirgele ning rivis on kolm halvimat juhti. Käes on aeg lõpueksamiks, mis selgitab välja, kes on enim õppinud ning kelle võib liiklusele ohutuks tunnistada. Linnasõidus tuleb vahe väga drastiliselt välja.

Eksamipinge tingib paar konarlikku sooritust, üks juhuslik jalakäija pääseb aga lõpueksamist eluga vaid tänu kohtuniku äkkpidurdusele. Seesama potentsiaalne surmakuller saab auhinnaks põhjaliku koolituse. Paraku kaasneb sellega ka Eesti halvima autojuhi tiitel. 

Esimeseks ülesandeks on Nõelasilm, kus 70 kilomeetrise tunnikiirusega tuleb läbida kitsad väravad. Ülesanne paneb proovile autovaldamisoskuse. Kuidas minna kurvi nii, et auto teelt välja ei lenda? Kes suudab rooli valitseda nii, et auto juhitavust ei kaota? Teiseks ülesandeks on nö teooriaeksam, kus osalejad peavad tundma liiklusmärke. Kristin pakub, arvab ja kahtleb aga päris selge pole asi kellelegi. Ja viimaseks ootab osalisi ees sõidueksam Jõhvis.

Üks osalistest ajab ülekäigurajal napilt alla jalakäija. Õnneks on kohtunikul topeltpedaalid. Seejärel suretab ta auto ristmikul välja kui pöörab välja maanteele,  kus liigutakse 90 km/h. Kohtunik Teele tunnistab, et tal on surmahirm. 

Kohtunik Indrek on šokis ja ütleb, et tal on jalad pidurdamisest väsinud. Teele pakub, et inimesed, kes väljastasid sellele saates osalevale inimesele load ja lugesid selliste oskuste juures sõidueksami sooritatuks, peaks vangi minema. Osaline ise nutab lohutamatult ja tunnistab, et oleks pidanud saatesse tulema isaga.

Ta kirjeldab veel oma unistust, kuidas tal on väike auto, milles ta kuulab muusikat ja sõidab üksi randa. On üsna selge, et randa ta niipea ei saa. Kas aga temal just "õnnestub" napsata halvima autojuhi tiitel, näed juba täna õhtul.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee