Eesti uudised

Läbipekstud pereisad valmis edaspidigi pätte korrale kutsuma

Arvo Uustalu, 2. mai 2016 06:00

33 KOMMENTAARI

e
ei salli valetamist./ 3. mai 2016 08:02
jälle see karuse valetab siin. Kell kaksteist öösel oli oma lastega lakku täis ööklubi ees, hakkas ise täis peaga tüli norima ja löödi lõuast ära. Nüüd ei mahu pähe, 10 aastat on möödas ja esiteks oli seal auto parkla.
e
ei salli valetamist/ 4. mai 2016 16:49
Aga sa ise ju valetad. Kohus toimus ja peksjad-poksipoisid said karistuse. Kui sind keegi sundis siin kirjutama,siis politsei peaks vaatama kust arvutist see kommentaar tuli. Need ongi seaduse rikkujad ja kaitsevad peksjaid. Televisioonis näidati ,nii et see polnud parkla.Ja häbi neile-poksijatele kes neljakesi tungisid kallale ja näitasid poksioskusi.Häbi neile.Kas sa mitte ei eksi kellaajaga.Sellised meil sirguvad ja viimane aeg on neile koht kätte näidata. Eriti peaks vaatama-ei salli valetamist. Kellega on tegu.
h
heh/ 2. mai 2016 14:46
kõige haigem on se,et kui nähakse,et inimene on hädas või teda pekstakse siis kas jälgitakse eemalt või joostakse üldse minema. Kui inimesed sellised kari sittpükse ei oleks siis ei oleks ka probleemi nende noorte jobudega ja nemad oleks need kes kardavad,et peksa ei saa. Nad võivad olla kambaga kõvad tegelased ,kuid üksi on kusikud.
l
Lemme Rand/ 2. mai 2016 19:18
Politseinikud, kes peaksid korda hoidma ju inimesi ei aita. Kohaletulekuga venitatakse. Kui saabutaksegi, siis patsutatakse tursketele pättidele nagu semudele õlale. Ohver aga " tulgu esmaspäeval jaoskonda avaldust kirjutama ". Viljandis laamendas hull tunde mööda korrusmaja trepikoda. Surmani hirmunud ohvrid helistasid politseisse ja oma tuttavatele meestele kartes oma elu pärast. Politseinikud saabusid siis, kui naistele appi tulnud mees oli maha lastud ja pätt ennast juba minekule seadnud.
o
on/ 2. mai 2016 21:00
meie konstaabel ka suure pinsi peal nüüd aga kui küsisin kas sul ka püssitoru seljal oli ja puss küljel ja püstol küljel jne, siis sain vastuseks,et ühe korra ta nuga nägi küll,natuke kaugelt ainult...miks sellised omamehed saavad suure pinsi ja töömees saab lõualuu puruks jne. vastus on selles,et politsei hoiab tööd, vastupidiselt minule ta ei tee seda ära vaid ootab,et äkki laheneb teiste abil.olen näinud neid tegutsemas ja kõige usinamalt kirjutavad trahvi vaid.no kus nad saavadki kui koondamine oli järsk.
r
Rahvuslane/ 2. mai 2016 12:49
Eesti kohtusüsteem on väärastunud- pättidele väikesed karistused ja anonüümsus(nad on ju vaesekesd kannatajd. Eesti kohtusüsteeem on iganenud ja vajab muutusi. Kogu praegune süsteem pärineb 1993 aastast ja siiani pole sisulisi muutusi.
k
ka pere isa./ 2. mai 2016 12:11
sellel isehakanud liiklus korraldajal on vist tähele panu vajadus ,et siiamaani lõualuud valutavad.
s
xcc/ 2. mai 2016 13:54
sa "ka pere isa" katsu kõigepealt kool lõpetada ja haridus saada enne kui kommenteerima tuled. su kirjaoskus on küll alla igasugust arvestust.
m
mida ma loen/ 2. mai 2016 11:15
edaspidigi valmis peksa saama. Üsna karm !
r
rusikad ei lahenda olukorda!/ 2. mai 2016 10:40
Mis teha, kui riigis valitseb ebaõiglus - see panebki rusikatega vehklema. Ja, kui mõni lollpea leiab, et peabki seda ebaõiglust kaitsma, siis ta saabki vastu vahtimist. Enne tutvuge olukorraga, kui vahele lähete, sest vihane inimene, ka normaalne, tegutseb spontaanselt! Vastu kaklemine tähendab allasurumist, seda ka loomade puhul. Adrenaliini saab maandada näiteks magusa söömisega, probleemile kaasatundmisega jne. . Kui inimene on vihane, küsige näiteks: Mis tema vastane tegi? - või midagi niisugust, pakkuge midagi söödavat või suitsu, nii saate olukorrast aimu, saate vastase rääkima - see lahendab pingeid.
p
parem haiglasse, vasak surnuaeda---rusikalöök.../ 2. mai 2016 11:38
No see võrdub ju paitegemisega, mis sa soovitad?
t
Tuleb agressor üle piiri, annab suurtüki- ja raketilöögi jms:/ 2. mai 2016 15:32
kui meil üldse õnnestub temaga veel RÄÄKIDA, siis lähme küsime, et miks sa, kallike, niiviisi teed; kas sa tead et see pole ilus jne... küllap see lahendab pinged. Tarkus kuubis.
Igale käitumisele peab vastama proportsionaalselt, kulla "psühhiaater"!
a
Ahvukaat/ 2. mai 2016 10:35
Pätte peab kaitsma. Nendest oleneb politsei, uurija, kohtuniku, vanglaametnike ja paljude töö.
j
2. mai 2016 10:25
Jah, nüüd karjub teatud kontingent
-Eesti seadused on jama
-pättidele on kõvemaid karistusi vaja
-pätid aastateks vanglasse jne!
Ja kui siis tõesti valitsus otsustab kõvemad karistused teha,
siis needsamad elemendid karjuvad kohe
- Eesti on politsei riik,
- miks pean mina maksumaksjana neid pätte nii kaua aastaid vanglas ülalpidama
ja ikka selles vaimus edasi.
Alati on anonüümsetes kommentaariumites teatud kujud, kes mitte kunagi ja mitte millegiga rahul ei olema, sõimates Eesti riiki, EV seadusi jne.
Selliste tüüpide ülesanne ongi õhutada viha meie riigi ja meie riigi valitsuse vastu, halvustada EV seadusi ja ükskõik mida või keda.
Aga sellised ongi vasak-ja paremäärmuslaste trollivabriku palgalolevate töllide tööülesanded.
Sellised on põlgustväärt isendid.
m
Mõtlen probleemi ise välja,/ 2. mai 2016 15:38
mõistan hukka ja lahendan. Küll on üldistada hea: sellised ja sellised...
"Sellised" ja "teistsugused" on ALATI olemas ja jäävad olema - nii hoolitseb loodus ise mitmekesisuse eest; kindel ja konkreetne peab olema reaktsioon ja suund inimese TEGUDE suhtes. Tüüpe on niikuinii seinast seina, resoluutsed seadused kanaliseerivad nii hipi- kui sarimõrtsuka-tüübi teod mõistlikku sängi. Iga TEGU peab lihtsalt saama ÕIGLASE TAGASISIDE.

e
Eesti seadused/ 2. mai 2016 09:54
Eestis saab kiiruse ületamise eest ka räigema karistuse kui kellegi pool surnuks peksmise eest, mis on muidugi täiesti ebanormaalne! Soovitatav oleks igalühel natuke mma trennis käija, et sellistes olukordades suudaks paremini vastupanu osutada.
k
kuule, "eesti seadused"/ 2. mai 2016 10:21
ära aja mõttetut jura
too siis faktid lagedale, kus kiiruse ületamise eest saab rangemad karistused kui poolsurnuks peksmise eest!
Kui fakte ei ole, siis pole su jura mitte üht kukeseent ka väärt!
o
on/ 2. mai 2016 20:49
sul siis vastupidised faktid või? too lagedale ja mõtle mõne asja üle-kolm surnuks sõitnud rallija sai 4 kuud tingimisi...neid juhuseid kus rahva viha tõuseb seoses politsei tegevusega on palju...sõida 17 km ülekiirusega ja sada trahvi, jalgratas varastati ära ja ei midagi-varas peab istuma türmis,mitte taguma tänaval lõualuid, osa on päevavargad, osa poevargad,osa võtab sõbralt ja suur osa naistevargad jne.nii,et peksja pääses aga hea inimene sai trahvi, enamasti nii on.
k
KIITUS/ 2. mai 2016 09:49
# Loomulikult tuleb vastu astuda ja mitte palja käsi, vaid relvaga.
===================
Mingit relva pole vaja.
Üks laadung pipragaasi - ja kõik kaovad karjudes!
Aga selle pereisa ees võtan mütsi maha!
Ta nägi, et inimeste elu oli ohus ja nii tormas ta, millegile muule mõtlemata, inimestele appi.
m
murueit/ 2. mai 2016 09:40
Tallinnas nr. 27 bussis ei kannatanud daam tagaistmel olevate noorukite lärmi ja roppusi välja, viskas oma käekoti pauguga istmele ja läks taha:" Krantsid, välja bussist, kui veel üks piuks kostab. Kasvatamatud lontrused, kas teil tõesti häbi pole!"
Uskumatu, et vaikus p e a a e g u saabuski, aga noh, kaagid olid tõesti liiga noored rusikate rullitamiseks...
k
KUNG-FU MEISTER/ 2. mai 2016 09:39
m
2. mai 2016 09:52
mis sa, mats, IRWITAD?
Kas irvitad siis veel ka, kui sul lõualuud lõhki lüüakse?
r
Raisk!/ 2. mai 2016 15:26
m
murueit/ 2. mai 2016 09:35
Seda Pärnu lugu ma mäletan. Ka seda, et pätid ei saanud justkui midagi(?) Neid kurikaelu tuleks ikka nii masseerida, et neist falsetid saaks!
t
TROLL/ 2. mai 2016 09:50
miks peaks pätt miskit karistust saama. Pätt peksab ja tapab ning aitab seltsimeestel maad puhastada valgetest.
Pätt on riigitruu ja saab medali. Surnuks või sandiks pekstud on alati süüdi.
k
kahju jah/ 2. mai 2016 09:34
Igasugustele pättidele peaks meie riigis ikka väga kõva karistus olema. Eriti neil,kellel aju asemel koivad ja kätud liiguvad.
m
mh/ 2. mai 2016 09:30
Ainult, et sellel nn kõnniteel, kus Valga ärimees rusikakangelasi korrale kutsus ... võib autoga sõita, see on tegelikult parkla. Asjaolu, et ta korraliku ketuka sai muidugi on paha.
n
nipi/ 2. mai 2016 09:14

a
alf/ 2. mai 2016 09:12
Kahtlemata tulebki pätte korrale kutsuda , kuid hinnata tuleb ka oma võimeid füüsiliseks võimalikuks vastupanuks. Pättidel on peksasaamisel tavapärane käitumine ,et neile on justkui liiga tehtud ja jooksevad kaebama, eriti alaealised. Eesti õigussüsteemi ei huvitagi , oluline on neile kannatanu ja asjaolu , et kui alaealine kannatanu on ise tüli norinud ,provotseerinud ja rusikatega vehkinud siis nn.perevägivalla paragraafi kohtupoolsel tõlgendamisel jäävad süüdi pättide korralekutsujad. Korralekutsuja peab lisaks veel jälgime , et ei ületa enesekaitse piire? Absurdne. Kui pätid teavad ,et neile võidakse füüsiliselt vastu hakata ja väga haiget teha , siis nad ülbitsema ja jõuga provotseerima naljalt ei kipu.
s
Südari G. Norrvere/ 2. mai 2016 08:58
kas see kui peksa saadakse on ikka korrale kutsumine?
e
Eks ole julgusele lisaks/ 2. mai 2016 15:24
vaja ka oskusi, kavalust jms. Kuid julgus (kodanikujulgus) on siin põhiline. Kunagi EI TEAGI, kes ja kas üldse peksa saab.
Siin käsitletakse ainult õnnetult lõppenud sündmusi, kindlasti on aga ka vastupidiseid juhtumeid, kus pätiteod õnnestus ära hoida.
n
NAINE/ 2. mai 2016 08:57
Pärnus hilisel ajal bussiga sõites hakkas üks ilmselgelt narkouimas mees 12-13 aastastele poistele seksuaalse alatooniga lähenema. Kutsus neid endale külla jne. Buss peatus (peatus siis kus antud mees pidi väljuma) . Ta hakkas ühte pistest endaga kaasa tõmbama-muidugi ma sekkusin ja see mees väljus. Tahtis tagasi tulla, aga bussijuht sulges õnneks uksed. Missmoodi see mees siis rusikatega vehkis ropu sõimu saatel. Küsisin poiste käest, kas teile on ikka kodus räägitus, et võõrastega ei tohi niimoodi suhelda , ei tohi kaasa minna jne. Vatuseks sain: Jah, meile on räägitud küll! Ükskord kutsusin bussis korrale ühe teismeliste kamba, olukord lahenes õnneks rahumeelselt , sest üks naine toetas ka mind. Mida ma tahan õelda on see, et kodanikujugust peab tõesti olema. Aga sa pead hindama ära ennem olukorra. Kui ikka täisjõus mehele tullakse kallale? Mis siis naistest rääkida. Ma pakun välja-karmim karistus. Need karistused, mis need pätid said on ju naeruväärsed.
t
Tiit olen!/ 2. mai 2016 08:52
Loomulikult tuleb vastu astuda ja mitte palja käsi, vaid relvaga. Sest seadus meid ei kaitse. Ainult ise peame tulema toima.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee