Toomas Lepp (Teet Malsroos)

"Me esitame selle loo reaalfantaasiana. Välja on ta kukkunud komöödiana,“ vastas Tallinna TV vastutav toimetaja Toomas Lepp Eesti Päevalehe küsimusele, kuidas tuleks hiljuti pealinna telekanali üllitatud seriaali "Savisaar“ suhtuda.

Seriaali maksumust Lepp ei avaldanud, vaid piirdus kinnitusega, et seriaal ei ole vändatud maksumaksja raha, vaid telekanali "enda teenitud vahendite eest“, mille puhul "kohustus on 80 000".

Lepp ei avaldanud ka näitlejatele makstud summasid, kuid ütles, et Savisaar (Edgar Savisaar, kes mängis seriaalis iseennast – toim), ei saanud ega saa ka tulevikus "mitte pennigi“.

Lepp tunnistas, et ei tea, kas näitlejad tulid heameelega filmi mängima: "Ma tean niipalju, et Egon Nuter ütles ära. Ta pidi mängima advokaati.“

Täispikka usutlust Tallinna TV juhiga loe Eesti Päevalehest.

Jaga artiklit

32 kommentaari

  /   09:09, 1. mai 2016
Muide, Tallinna linna eelarvest on teada, et mõningate aastate jooksul on keskerakonna Tallinna Linnavalitsus savisaare käsul eraldanud sihtasutusele Tallinna Televisioon kokku peaaegu 19 miljonit eurot.
Mis oleks võin Tallinnas selle 19 MILJONI EURO eest võinud kõik teha – lasteaiad ja koolid remontida, sajad ja sajad tänvad korrastada ja palju muud.
Tallinna Televisiooni (TTV) juhatuse liige Toomas Lepp kinnitas Postimehele, et ei avalda seriaali maksumust.
Ilmselt on selle seriaali kogumaksumus (Tallinna maksumaksjate rahad) nii üüratult kõrge, et seda ei julge see argpüks savisaar rahvale teatadagi
Muidugi veel siis pidi selle seriaali näitlejatele, ressisööridele, valgustajatele, kaamerameestele jt samuti väga suuri summasid maksma.
Kui palju, see kõik on aga savisaare käsul 100-ks aastaks salastanud!
Ka see salastatakse, et savisaar olla iseendale kui peategelasele samuti kopsakad summasid lasknud maksta.
Vaadake siis ise, kuidas see korruptant ja suli linnarahva raha ikka ja jälle varastab!
K
Kuidas? Kuidas?  /   08:32, 1. mai 2016
Kas see on dokumentaalsari või? Või kunstiline telesari tõsielu ainetel? Millest selline ebaterve tähelepanu reformimeedias?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis