Eesti uudised

Savisaar: küll kunagi tuleb elus ka see moment, millal mul tuleb aidata kapo juht paika panna – selleks saaks Toobal (147)

Õhtuleht.ee, 29. aprill 2016, 09:33
Edgar SavisaarFoto: Teet Malsroos
Tallinna linnapea ametist tagandatud Edgar Savisaar ütles Tallinna TV otsesaates "TeleTallinn", et kui ta valitusse saaks, siis määraks ta kaitsepolitsei juhiks Priit Toobali. "See on hea idee," märkis ta.

"Ma mõtlen sellele tõsiselt ja küll kunagi tuleb elus ka see moment, millal tuleb mul kapo juht aidata paika panna. Nii et miks mitte! Toobalist võiks selles positsioonis rääkida hea meelega," hindas Savisaar, keda ei morjenda nähtavasti tõik, et kohus mõistis mullu novembris Toobali süüdi eraviisilisele jälitustegevusele kihutamises ja ametialases võltsimises.

Keskerakonnas jääb ­kohtu otsusel kehtima vana põhikiri, mille kohaselt peaks kurjategijad parteist lahkuma. Priit Toobal ja Lauri Laasi aga ­vilistavad sellele. 

Kadri Simson ütles eile Õhtulehele, et ka erakonna aukohus on öelnud, et vana põhikirja alusel on kriminaalkorras karistatud inimese väljaarvamine automaatne ja seega järgmisel juhatuse koosolekul on vaja Toobali ja Laasi väljaheitmine vaid vormistada.

Samal teemal

4. mai 2016, 16:14
GALERII | Savisaare toetuseks peeti taas kõnekoosolekut
30. aprill 2016, 10:45
Toomas Lepp: reaalfantaasiana esitatud "Savisaar” on välja kukkunud komöödiana
29. aprill 2016, 06:00
TAAS TÜLI MAJAS: Simson viskaks Toobali ja Laasi Keskerakonnast paugupealt välja
28. aprill 2016, 12:42
Simson: kriminaalkorras karistatud inimese väljaarvamine on automaatne ja seega järgmises juhatuses on vaja see vaid vormistada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee