Eesti uudised

Savisaar: küll kunagi tuleb elus ka see moment, millal mul tuleb aidata kapo juht paika panna – selleks saaks Toobal

Õhtuleht.ee, 29. aprill 2016 09:33

147 KOMMENTAARI

v
Vikatimees/ 30. aprill 2016 17:13
no on ikka elu ilus,iga pätt avaldab arvamust mis teeb ja on,mingid pätid istuvad võimul ,püüavad ühte oma sarnast ja õpetajat presidendiks upitada,ideaalne ü'tikari on hõivanud nii valitsuse,riigikogu,riigifirmad,riigiametid,õigussüsteemi ja muudkui majandavad nagu soovivad ,rahvas vaatab pealt ja on nii rahul selle pätikarjaga --mida muud paremat ongi vaja siis---ja milleks halada ja vinguda,et elu sitt
m
mõtleks/ 30. aprill 2016 14:21
Kui homme mul jalga poleks...? Siis toimiksin ma nagu paljud,kes on mingil põhjusel sellest ilma jäänud. Alul "veereksin", oma käte jõul, laenatud ratastoolis kuhu vaja! (mitte ei laseks "tibidel" ennast lükata!") Ja oleksin ütlemata rõõmus,kui keegi elektrilise ratastooli kingiks,kas või ajutiselt. Savisaarele selline ju kingiti? Ei tea,kas on juba rahaks tehtud? Kui ta ise seda ei tarvita,võiks laenata mõnele tõeliselt abivajajale,sest Keskerakond pidi olema ainus erakond,kes "hoolitseb" vaeste ja erivajadustega inimeste heaolu eest! Või on see ainult jutt?
v
veteran/ 30. aprill 2016 08:42
Ets ei räägi ilmaasjata, see maffiabande lõpetab kurvalt oma rahva ahistamise, toetan keskerakonda ja EKRE-t.
a
A.H./ 30. aprill 2016 09:33
Mille poolest siis see magffiabänd teisest etem on?
v
veteranile/ 30. aprill 2016 10:02
Ega keskid ja ekre ju oska samuti rahaga ringi käia.Kuidas muidu Helme ei oska 50 tuh kuhugi paigutada,aga ikka raamatupidaja syydi.Keskidest polegi mötet rääkida.Eks nii need sinukiidetud banded löpetavadki
1
10:02/ 30. aprill 2016 22:19
Ja see LOLL Helme unistab veel valitsusse saamisest ja "rahandusministri" ametikohast....? Küll on HULLUL ikka hea arvamus endast... Kits tahab kärneriks!
v
veteran/ 30. aprill 2016 08:42
Ets ei räägi ilmaasjata, see maffiabande lõpetab kurvalt oma rahva ahistamise, toetan keskerakonda ja EKRE-t.
i
IDIOODILE TEADMISEKS/ 30. aprill 2016 08:33
Selliseid ise hakanud tarku ,kes ei saa aru tegeliku majanduse vajadusest on päris kahju kuulda ,see kui riigis on toimiv pöllumajandus ei tähenda kolhooside vöi sohvooside olekut .Need targad kes nüüdsel ajal räägivad ,et lehm ja kanad ei vöi enam ühes ruumis olla saab nimetada lihtsalt rumalateks .Lisaks kui meeldi ,et pöllumajanduslik tootmine on olemas siis sellepärast ei pea pöllumajandusest loobuma ,et siia tuleks möni vööras ja saaks köik tootmisvöimalused enda valdusse tänu sellele ,et Eesti valitsus on kohalikud tootjad välja suretanud .Tegelikus on väga lihtne ,et kui riigis pole toimivat majandust siis elu hingitseb ja kui nüüdse aja möistes on refidest rollotajad ja ärmatajad valitsuses nönda nimetatud tegijatest vargad siis selline riik saab lihtsalt otsa .Küsimus pole mitte Savisaares vaid selles ,et riik on greenis kuna selline totter loosung rikama pöhjamaa hulgas on täielik absurd kuna midagi sellise lubaduse ellu viimiseks ei tehta .Tänu olematule majandusele on need pensionifondid ja sambad mötetud sest tänu olematu majandusele toimub jätkuv inflatsioon .Huvitav kuidas on vöimalik selline arusaam elust ,et vegeteerime ja elu toimib nagu lill ja ostame köik toiduained väljast sisse .Villand on juba totrate euroseduste täitmine saksa täpsusega ja sinna juurde vastavalt lolluse astmele tölgendamine .Pole vöimalik sellise ühiskonna toimimine kus ainult eksisteerime ja midagi tegelikuses tegema ei pea .Samuti ei toimi selline variant ,et tahetakse luua feodaalkapitalismi ja valitsemiseks tahetakse demokraatlikus riigis kehtestada diktatuuri .Paistab ,et need refide pooldajad ei saa ise ka aru mida tegelikult tahavad vaid lihtsalt karjuvad karjumise pärast kui kuskilt möne kondi hammaste vahele saavad ja muidugi ei unusta ülistamast rollotajaid ja ärmatajaid kes tegelikult on labased vargad .Veel teadmiseks ,et kuna Eesti on jätkuvalt demokraatlik riik siis on köigil oma arvamust öigus avaldada ja pigem karjuvad ning loobivad poriga need kelle seisukohad pole tegelikult töesed .
k
30. aprill 2016 15:11
kuule, sina, "
"idiooDidele",
MARSS KOOLI!
p
Praegusele Kapo juhile tuleb jalaga per.se lüüa ja suure kaarega prügimäele lennutada/ 30. aprill 2016 08:03
Kapo ei ole enam see mis ta ennem oli . Nüüd on ta oravate räpaseid kuritegusi kordasaatev organisatsioon
p
Praegusele Kapo juhile tuleb jalaga per.se lüüa ja suure kaarega prügimäele lennutada/ 30. aprill 2016 08:03
Kapo ei ole enam see mis ta ennem oli . Nüüd on ta oravate räpaseid kuritegusi kordasaatev organisatsioon
p
Praegusele Kapo juhile suleb jalaga per.se lüüa ja suure kaarega prügimäele lennutada/ 30. aprill 2016 08:03
Kapo ei ole enam see mis ta ennem oli . Nüüd on ta oravate räpaseid kuritegusi kordasaatev organisatsioon

METSAVEND / 29. aprill 2016 22:51
Mida asja ulute siin refide väidetavad toetajad ,sellise ulgumise pöhjus saab olla ainult see ,et pole refid mingid tegijad .Huvitav oleks teada kas on ikka normaalne kui riigis pole enam toimivat majandust ja kas trahvide prognoosimine ja riigieelarvesse sisse kirjutamine ongi majandus .Tänu refide totrustele pole peagi enam toimivat pöllumajandust ja pöllumajandusministri asemel on maaeluminister ja sedagi seni kuni elu maal saab välja suretatud .Miks Eestist on lahkunud sajad tuhanded inimesed sinna kus makstakse tegeliku palka tehtud töö eest aga siin kas pole ültse vaja vöi saad äärmisel juhul kopikaid .Refide ministrid on labased poliitbroilerid ja väidetavalt köike oskajad aga tegelikuses ainus asi mida osatakse on rollotada ja ärmatada ehk täpsemalt öeldes riiki varastada .Löpuks seda ,et refide tegevust vaadates selgub ,et siiani demokraatlikus riigis tahetakse diktatuuri kehtestada ja köiki orjadeks teha ,kui nii väga meeldib ori olla laske käia ülistage edasi seni kuni olete köik löplikult vaesed nagu kirikurotid .
m
maamees./ 30. aprill 2016 15:46
Refirottide kommid on labased,nagu alati ---võtke tablette, minge ravile,sellised on refirottide arusaamad,tablette vajavad nad ise ja riigi juhtimine,mis on juba kahjuks põhjas,tuleb kiiremas korras anda üle keskile.Või tuleb see võtta neilt,viimane aeg!
h
haiged Edgari toetajad/ 30. aprill 2016 07:40
Kuidas ikka reffid saavad keskid kisama ja kriminaale toetama,lausa ime.Kui selline Edgari taoline mees oleks valitsuses,siis alles raha kuluks igasugu tsirkuse peale.Tallinn on hea näide,mis aastatega läheb aina hullemasse korda ja tegemata tööde poolest alla käinud.Kuid kui vaadata Tallinna tv ja sealset propagandat koos ekrega,on nagu maailma naba ja heategija see erakond.Ära hakkab tyytama jama,et teised ikka syydi,kui sellised kriminaalid on vahele jäänud ja laussigadusi teevad rahva rahadega.Labased on ikka siinsed kisajad,kuidas solvavad ja lahmivad köigi ja köige peale.Reffid selliseid väljendeid pole kunagi kasutanud.
a
A.H./ 30. aprill 2016 09:37
Ja mida sina oled teinud majanduse edendamiseks? Sinu panus palun? Järelikult oled samasugune lobamokk nagu reffidEKREdsotsidKsikudIRL-id.
a
Aga mina ütlen:/ 29. aprill 2016 21:30
Teie kohe tahate seda oravabandet orjata. Mitte üks raas te ei jaga, kes teid tegelikult roogib. Mis minul sellest. Aga ärge ka siis inisege kui lehes Taavi Rõivasest juttu tehakse. Saan aru, et alates valitsusest on eestlast pea veerandsada aastat treenitud kõike ja kõiki vihkama. Treening on edukalt vilja kandnud. Sest omavahel tülis alamaid on lihtne valitseda. Oravaid jätkub teile veel kauaks. Sest te ei oska isegi valimas käia. Istute persed maas arvutis ja arvate, et teie hääl jõudis teie soovitud paika. Unistage veel teinegi 25 a. ja saate teada, miks teid lüpstakse.
t
to lisaksil/ 29. aprill 2016 21:12
on ilmselt suurem osa ajurakke suure hälbega.
a
anne 2/ 29. aprill 2016 20:28
uskumatu kui ütled tõtt, siis sisu ei vastanud õhtulehe kommenteerimise reeglitele!!
demokraatia
l
lisaks / 29. aprill 2016 19:30
jalale mädanes ära ka osa ajurakke??
m
29. aprill 2016 18:19
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
m
migreen/ 29. aprill 2016 18:44
Sulle, möku, kes sa miinuse panid, kas oled üks nende seast, lihtsalt lödipüks, Arvesta sellega, et ma olen Eestlane ja selleks ma jään. Sa võid oma selle väikse miinuse oma prigusse pista. Ütlen sulle, pisike miinus, minult ei võta oma kodu ega oma maad mitte keegi. Ela hästi.
k
kolla/ 29. aprill 2016 17:56
Pildilt näha ju,et vanamees irvitab pärdiku üle aga see pooletoobine sihib ikka kummalise irvega ta munandeid.
v
Vanurite naljad/ 29. aprill 2016 18:05
Savisaar on meie linna suurim humorist, kas te lõpuks hakkate seda taipama.
s
29. aprill 2016 17:56
Savisaar on tegelikult väga kaval ja ettemõtlev rebane.
Kuna peatselt on saabumas tema kohtuprotsess ja kuna ta kardab meeletult vanglasse sattumist, siis on ta otsustanud hullu ja vaimuhaiget mängida.
Muud mõtet tema praegusele käitumisele ei oska anda.
Savisaar loodab nii kohtult pehmemat kohtuotsust, seega vanglakaristusest pääsemist.
Arvata aga võib, et see trikk tal läbi ei lähe. Ja kui lähebki, siis satub ta vangla asemel psühhiaatriahaigla kinnisesse osakonda ehk hullumajja, kus ta peab igasuguste napoleonite, stalinite ja hitleritega kuni oma elulõpuni elama. Savisaar nimetaks ennast siis seal muidugi Eesti presidendiks.
Ja ärvata võib, et savisaarele üdini ustav toobal, siis teda ka tema rasketel momentidel üksi ei jäta.
Ja nii läheb toobal temaga kaasa ja muidugi nimetab edgar ta siis KAPO juhiks.
"Ma mõtlen sellele tõsiselt ja küll kunagi tuleb elus ka see moment, millal tuleb mul kapo juht aidata paika panna. Nii et miks mitte! Toobalist võiks selles positsioonis rääkida hea meelega," hindas Savisaar
Ja nii ongi see kuulus ja tähtis moment savisaare elus kätte jõudnud, kus ta kriminaalse karistusega toobali Kapo juhiks ülendab.
s
29. aprill 2016 19:34
Sul on täielik õigus- savisaarelt tulevad ainult haiged ja värjalikud jutud.,,,toobal Kapo juhiks jne.
Mine ja anna talle siis täiega molli, mis sa muidu siin ähvardad.
Ehk lööd ta mõistuse siis paika.
t
Tubli, Toobal!/ 29. aprill 2016 21:30
Ühtevalu poliitiliste, aga ka kriminaalsete skandaalide keskmes püsiv Keskerakonna peasekretär Priit Toobal ütleb Postimehel end oma seisukohtade õigsuses kindel olevat ning lubab vankumatu tinasõdurina Edgar Savisaare kõrvale jääda.
Jah, kasv+p vanglas või hullumaja
Toobal jääb kindlalt Edgar Savisaare kõrvale...ainult surm võib lahutada need kaks vaprat armastajat.

m
29. aprill 2016 17:48
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
l
lollile kesikule 18:18/ 29. aprill 2016 19:40
Kas KÕIK on refid, kes pole Savisaarega nõus....? Issand, kui PALJU on siis reffe...!
7% toetas Keskerakonda, 100 - 7 = 93% on reffe...!
r
Rehviräbalate koht on prügimäel/ 30. aprill 2016 08:27
0
08:27/ 30. aprill 2016 22:21
Mida sa "rotti"??? ajuga ekrelane või kesik köhid...? Sind laseme peldikus veega alla....!
e
Ennegi juhtunud./ 29. aprill 2016 17:18
Eesti ministriks sai Nõukaajal kinni istunud vang. Ukraina Gaasikuninganna istus oma skeemide pärast kinni ja nüüd suur poliitikategelane. Kross Interpoli poolt tagaotsitav kellele reformivalitsejad kibekähku diplomaatilise passi tegid. Nimekiri lõputu..
h
Hale tömblemine/ 29. aprill 2016 17:11
Vöimalik vaid keskerakonnas.
k
Kahju vanamehest/ 29. aprill 2016 16:09
Selle asemel, et lõpetada väärikalt oma poliitikukarjäär õigel ajal, valis Savisaar mannetu lõpu, kus teda mäletatakse kui reaalsustaju ja igasuguse väärikuse minetanud egomaniakki.
ö
29. aprill 2016 15:29
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
29. aprill 2016 15:52
see on tõsi küll, seda ta on !
p
priit/ 29. aprill 2016 15:26
toobal ministriks!..toobal presidendiks..toobal kuningaks!!
t
täiendus 15:26/ 29. aprill 2016 19:44
Toobal sultaniks, Toobal maailma valitsejaks, Savisaar Toobali toateenijaks...!
e
Eesti tulevane president/ 29. aprill 2016 15:22
Eestlaste viimane päiksekiir EDGAR
j
29. aprill 2016 15:24
ja nii soovib enamus Eesti elanikkond !!!
1
15:24/ 30. aprill 2016 22:23
7% KE toetavaid eestlasi ei ole ENAMUS...! Küll on ikka harimatud matsid ja debiilikud Keskerakonda kogunenud...!
e
Eesti tulevane president/ 29. aprill 2016 15:22
Eestlaste viimane päiksekiir EDGAR

p
palat valmis seada!/ 29. aprill 2016 14:46
Hullulehmatõbi on valla pääsenud?
r
Raivo/ 29. aprill 2016 14:41
Eks see tähendab,et toobal on savisaarele üdini truu,isegi ennest hävitades.
k
KUHU KADUS.....?/ 29. aprill 2016 14:18
HA-HA-HA-HAAAAAAA......! KUHU kadus või MIKS võeti maha Õhtulehest Kadri Simsoni artikkel, kus Kadri lubas Toobali Keskerakonnast VÄLJA heita...???? Alles veidi aega tagasi oli Õhtulehes ja nüüd enam pole....? Kas Toobal lubas hoopis Kadri Simsoni selle eest VÄLJA VISATA ja Kadri käskis hirmuga kohe oma kaagutamise MAHA võtta....? Naera nii, et vats valutab.......
o
otsi/ 29. aprill 2016 14:22
t
Toobal, sina või?/ 29. aprill 2016 14:47
No, see totu Toobal või see HAHA-HAA kesik karjub siin nagu siga aia vahel,
ei oska ta ise oma peaga midagi otsida ega leida...
Täoselt samasuguse mürsikuajuga nagu ka see mõjuagent.
Priit, mine küta hundiurus savisaare sauna kuumaks,, pese ta selg ja muu ka puhtaks, tao kasevihaga teda ikka kohe kõvasti ehk
tuleb siis sellel vanapässil veidikenegi veel mõistust peest pähe.
s
sry/ 29. aprill 2016 14:49
##Ta on tõenäoliselt ,,,,
j
jeppi/ 29. aprill 2016 14:10
Vana kinnitab oma seniilsuse olemasolu päevast päeva aina rohkem ja rohkem.
n
Neutraalne/ 29. aprill 2016 14:45
Seniilsed on hoopis need vaesuvad kosanikud, kes usuvad reformarite propagandat ja reklaamisaasta!
v
29. aprill 2016 14:07
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
Siseminister/ 29. aprill 2016 14:12
Savisaare ajal politseisse tööle ei võetud, kui varasemast ajast oli kriminaalkaristus saadud.
k
kapo/ 29. aprill 2016 14:18
Sinu IP on meil ka kirjas, võid ennast mugavalt tunda
h
Huviline/ 29. aprill 2016 14:20
Mis siis sellel tunnil valusat siis sinu vaimusilmas juhtub?
1
14:07/ 29. aprill 2016 14:22
HAMBAD eemale Reformierakonnast, kesik! Reformierakonna TOETUS rahva hulgas on kõige SUUREM aga Keskerakonda toetab aprillis ainult 7% eestlasi! Rahvas saadab kesikud pikalt ja pidevalt PE*SSE!
1
15:23/ 29. aprill 2016 20:51
Keskerakonna sitavarestest ei ole REF-i hävitajat! Keskerakond tuleb laiali saata!
e
29. aprill 2016 13:59
Eesti ennemuistsetes juttudes esineb katk tihti inimese või looma kujul. Must surm võtab puujalaga vanamehe, (parteibroileri)-vasika või kassipoja kuju ning teadmatusest võtavad inimesed ta enda juurde majja. Katk ootab, kuni tares on kõik magama jäänud, tõuseb siis tasahilju üles ja hakkab magajaid vikatiga niitma.
o
Olukord,/ 29. aprill 2016 13:24
milles tuntud ja kuulsa firma ,,Sarved ja Sõrad'' sitzpresident sm. Fuck konutab juba pikemat aega kinnimajas,on kuulsal firmal kahtlemata vaja veel üht-kaht sama kategooriaga tööeesrindlast,et hajutada kahtlused sm. Ostap Bender-bei afääridest.Ja näe-leitigi duo Marjamaalt.sm. Savisaar koos oma Toobali-poisuga ulataski lahkelt abikäe.Hea,kui abistatakse Suurt Kombinaatorit koos sarvede ja sõrgadega.
o
Olukord,/ 29. aprill 2016 13:24
milles tuntud ja kuulsa firma ,,Sarved ja Sõrad'' sitzpresident sm. Fuck konutab juba pikemat aega kinnimajas,on kuulsal firmal kahtlemata vaja veel üht-kaht sama kategooriaga tööeesrindlast,et hajutada kahtlused sm. Ostap Bender-bei afääridest.Ja näe-leitigi duo Marjamaalt.sm. Savisaar koos oma Toobali-poisuga ulataski lahkelt abikäe.Hea,kui abistatakse Suurt Kombinaatorit koos sarvede ja sõrgadega.

t
29. aprill 2016 13:13
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
o
29. aprill 2016 18:25
On selgunud grupp Savisaare vastaseid refipätte kes meeleheitlikult kommivad ja jagavad miinused kuid unustavad et ühel päeval tuleb arvete klaarimine !
t
Tattnokk/ 29. aprill 2016 13:12
M
Ole Täitsa &/ 29. aprill 2016 13:01
a
anna teed/ 29. aprill 2016 12:55
v
või veel/ 29. aprill 2016 12:41
Rosimannuse ja Toobali vahel tuleks see koht jagada.
1
12:41/ 29. aprill 2016 13:05
Kesik - HAMBAD eemale Rosimannusest! NÄRI oma Savisaart mõnuga!
k
Kuule, 13:05!/ 29. aprill 2016 16:51
Mix alati niiii vihane? Oled Rosimannuste suguseltsist?
29. aprill 2016 12:40
Savisaar,
sinu aeg on ammu läbi ja sinusugune rahapesija ja altkäemaksude võtja ei saa Eesti Riigivalitsusele mitte ligilähedalegi.
See kriminaalne ja nupust nikastanud vanapäss läheb hoopis trellide taha, mitte EV riigivalitsusse!
No, on ikka üks tõeline põrund aju õnnistus (loe: napakas).
o
Olevike/ 29. aprill 2016 14:35
Tänan tähelepanu eest!
Savisaart ei lasta Eesti riigi valitsuse ligiahedalegi.
On see sulle rohkem arusaadavam?
Kui ei, anna aga julgelt jälle teada.
Püüame siis sulle kõik puust ja pünaseks selgeks teha.
t
toetan ikka Edgarit!/ 29. aprill 2016 12:34
Aga kas ei saaks pana kedagi spetsialisti, kas kindral Simm või mõni teine kõrge miilitsaohvitser?
k
kossa/ 29. aprill 2016 12:18
varem oli minu suhtumine Savisaarde positiivne,aga nüüd kui ta tahab kriminaalkurjategijat panna kapo juhiks...Pätt hakkaks teisi pätte juhtima ja kontrollima.ja seda kõrgeimal tasemel.Savisaar tuleks saata psühhiaatrite kontrolli alla.
e
ega / 29. aprill 2016 13:07
need mehed ole suuremad sulid kui teised, küllap seetõttu neid võimule ei saa lasta, et siis tuleksid teiste erakondade suuremad patud päevavalgele.

a
Al/ 29. aprill 2016 12:10
Päris hea kild oleks kui bensiinivargast saaks kapo juht.
a
aga/ 29. aprill 2016 12:27
Mis vahet sel on, kas paarisaja liitri bensiinivaras kapos või kümnete miljonite varas presidendiks.
l
lollile kesikule 12:;27/ 29. aprill 2016 13:03
Kallas EI OLE varas - ta on kohtus ÕIGEKS mõistetud! Aga Savisaar on küll VARAS!
a
aeguja/ 29. aprill 2016 13:10
Ei ole Kallast kohtus õigeks mõistetud.
a
aegujale, 13:10/ 29. aprill 2016 15:32
Võta tabletid, idikas, ja roni voodisse!
x
XXX/ 29. aprill 2016 12:07
Tervis on talle hoiatuse andnud.Eks ta tagasi tõmbunud ka aga tutvusi tal on palju ja pole milleski imestada.Paljud tema ütlused on täitunud.
j
Jaan/ 29. aprill 2016 11:57
Savisaar jää ära pensionile. Mis mõtet on nii kõrges eas veel klouni mängida ja püüda midagi poliitikas ära teha kuigi sind tõsiselt enam ei võeta.
m
Mees peab iga päev kõvaste peeretama,et näidata oma tervist.../ 29. aprill 2016 12:06
Igal tegelasel oma kombed.
a
alf/ 29. aprill 2016 11:56
Kas just Toobal ,aga KAPO juht tuleb kindlasti võimalikult kiiresti välja vahetada. Pehmelt öeldes on praegune juht küll täielikult ebaõnnestunud valik. Selles osas on Savisaarel õigus ja teda maha kanda on veel vara.
b
Brunn-ei me ette tea kas kapo või kgb/ 29. aprill 2016 11:48
Kas teadis Päts 1939 aastal et uskus Stalini iba ja mädanes laagris. Või keegi teadis 1977 aastal et kümme aastat veel ja iseseisvus, Minu ajal on neljas raha käibel. Seega seltsimehed kui vene karu balti võtab on rehvid võllas.
s
sel juhul/ 29. aprill 2016 12:15
ei hakka keegi sind rehvidest eraldama...
mit mann und maus.
l
l/ 29. aprill 2016 11:46
edgar teeb võllanalja, ta ongi ju musta huumori meister.
n
29. aprill 2016 12:43
nali on see, mille üle saab naerda,
hea veel, et temataoline pätt võllase asemel trellide taha saadetakse.
t
tallinlane/ 29. aprill 2016 11:42
Küll kunagi tuleb elus ka see moment, millal mul tuleb aidata Savisaar TRELLIDE taha paika panna!
p
Pluss/ 29. aprill 2016 11:41
Vasti kõikjalt teada saab, et täitsa lol on "meie tsaa". efomvoodi lutikatest ma isegi ep äägi... Nii hake see! Nii HALE, see... (!)

n
Naeukoht/ 29. aprill 2016 11:39
käpik joobal - VF seltsimehed hakkavad tolle ajoonivolinikuks miilitsas mitte kõlbliku halevennikese üle. !
a
Agentuura nõuab mõjuagendilt pingutusi nii öösel kui päeval/ 29. aprill 2016 11:51
Midagi pole uut siin ilmas. Mõjuagendi vabaduses viibimine aitab raudu panna kogu komanda....
k
Kuigi/ 29. aprill 2016 11:36
öeldakse,et julge hundi rind on rasvane,on siinkohal,kus tegemist on nii invaliidide kui kriminaalkurjategijatega,situatsioon halenaljakas.Kuid eks rahvale ole sedagi vaja.
r
Raikin/ 29. aprill 2016 11:29
Suhteliselt andekas koomik on Savisaar
k
kont hambus jälle/ 29. aprill 2016 11:24
noh, savisaar viskas kondi, ajakirjandus neelas selle alla ja ongi kõik.
see kuidas ajakirjandus iga talinateevee sõna, piiksu, saadet jne. kajastab, näitab, et seda kanalit on väga on vaja. meie ajakirandus sureks välja, kui seda kanalit poleks.
kriminaalkurjategija ja kapo etteotsa???? anna kannatust.
1
11:24/ 29. aprill 2016 11:39
Savisaar peab ennast juba maaailma valitsejaks.... Ta on vaja hullumajja panna - ümbritsevatele inimestele juba ohtlik...
k
kanister/ 29. aprill 2016 11:23
Poliithuumor elab eestis täiega. Ega ma väga ei imestaks, kui Eedule kasvab ühel päeval jalg tagasi. Keskerakonnas pole miski võimatu.
N
./ 29. aprill 2016 11:37
Naeran südamest! Parim kommentaar!
e
ei tule/ 29. aprill 2016 11:22
Ei tule aega, mil Savipäts KAPO juhti paika paneb.
Ei tule aega, mil Toobal KAPOsse koristajakski saaks.
Maffia koht on seal, kus maffia koht on.
.
// 29. aprill 2016 11:48
...ehk praegu riiki valitsemas...

h
29. aprill 2016 11:09
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
SOO/ 29. aprill 2016 15:25
h
29. aprill 2016 11:08
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
SOO/ 29. aprill 2016 15:26
h
Hm/ 29. aprill 2016 11:07
See Toobali joobar on Edsile nii palju peavalu küll valmistanud, et odavam oleks temaga toimida nagu omal ajal Mait Metsamaaga.
h
ha ha/ 29. aprill 2016 11:05
Savisaare ninakoll on ka vist targem kui ta ise,kookigu nina ja olgu vait,va massoon selline.
k
kodanik/ 29. aprill 2016 11:03
Vana massoon savisaar unistab ei tea millest,no las unistab,ha ha.
k
29. aprill 2016 11:03
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
kuule"kodanik",ha ha j.n.e./ 29. aprill 2016 12:01
sa ju puhta segi,palju sa neid komme kopeerid.Ona paned või? Paarkümmend kommi oled veel lisaks ka kribanud,hulludest meil puudus küll pole.
m
maeitea/ 29. aprill 2016 11:02
s
savipätsi/ 29. aprill 2016 11:22
a
ajalugu kordub/ 29. aprill 2016 10:59
Nagu 40 aasta, kui Patarei juures autokastis kõnesid peeti, kriminaalid vabastati ja nad pärast kõrgetele kohtadele upitati...

t
Taat/ 29. aprill 2016 10:59
Igal asjal on algus ja lõpp. Õigel ajal tuleb kõrvale astuda,et rahval jääks hea mälestus!
e
eks küll/ 29. aprill 2016 11:17
pisut hiljavõitu. Aga siiski, parem hilja kui mitte kunagi.
k
Kodanik/ 29. aprill 2016 10:57
Papa Savisaar saatku noorsand Toobal kohe ja kiiresti haridust saama. Muidu ta jääb tulevikus lihtsalt prükkariks, kui enamn pole keskerakonda ega Savisaart, kes teda toidaks ja kaitseks.
a
29. aprill 2016 10:55
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
sinu kesikud/ 29. aprill 2016 11:04
on samuti ühed suured vaeste röövijad, nad pidid oma jutu järgi esindama keskklassi. Aga blondiinid sellest muidugi aru ei saa.
s
sinu kesikud/ 29. aprill 2016 11:04
on samuti ühed suured vaeste röövijad, nad pidid oma jutu järgi esindama keskklassi. Aga blondiinid sellest muidugi aru ei saa.
õ
õigus/ 29. aprill 2016 11:06
Kas nad just kõigega hakkama saavad, aga nad juba ongi igasuguste asjadega hakkama saanud. Ega see neid paremaks tee, vaid tuleb hoopis kinni panna.
h
ha ha/ 29. aprill 2016 11:06
Ha ha,anne on nii halenaljakas parteisõdur.
l
Lorenz/ 29. aprill 2016 10:52
Paraku tuleb ennem elus moment , kus sul tekib kusepidamatus ja tänu oma ülbele minevikule ei ole sul jäänud kedagi, kes ka raha eest su mähkmed vahetab. Õpi elama tuleviku reaalsuses
u
unistamine ei ole/ 29. aprill 2016 10:48
j
Juku/ 29. aprill 2016 11:01
No jah aga unistada võiks ka inimene ikka reaalsetest asjadest.
u
unistada/ 29. aprill 2016 11:05
tuleb suurelt, oleksin mõistnud, kui aitaks Toobali Venemaa presidendiks :).
ä
ÄRGE HAIGETEGA PALUN NORIGE::: // 29. aprill 2016 10:47
SEE POLE ENAM NALJATAMISE KOHT,,
KUI HOMME TEIL MÕISTUST ENAM POLE:???
j
Jaan/ 29. aprill 2016 10:42
h
hirmus!/ 29. aprill 2016 10:37
Edgar ikka veel lahti. Kas ta on koguprokuratuuri kinni maksnud

a
Alar1/ 29. aprill 2016 10:32
Heakene küll, ma saan aru, et raskete vaimsete häiretega invaliid räägib haigushoodude ajal lollusi. Aga miks peab meedia seda kõigile kuulutama? Jäägu tema haigushood arstide teada ja pole vaja tervele maailmale Savisaare haigusest kuulutada! On näha ju, et Edgar püüab idiootsuste ja seaduserikkumistega pildil püsida. Kui meedia seda ei kajastaks ja ei võimendaks, jääks Savisaar ise vait ja hakkaks teistmoodi tähelepanu endale tõmbama.
n
N. Iru/ 29. aprill 2016 10:31
Paraku keskharidusega kriminaalkurjategija ei saa riigiametit juhtida.
k
Kustsee keskharidus/ 29. aprill 2016 10:44
Mafioosudsaavad seda toendava dokumendi ilma koolis kaimata
d
diktatuuri tingimustes/ 29. aprill 2016 10:50
on seesugused varemgi õiguskuulelikke seina äärde seadnud...
t
tõde / 29. aprill 2016 10:27
On palju tõenäolisem, et Edgaril tuleb oma taskust kinni maksta 5-osaline koduvideo kui Toobli saamine Kapo palgalehele.
t
Tegelikult on kahju/ 29. aprill 2016 10:26
näha kunagise liidri kuulsusetut hääbumist.
k
Kardioloog / 29. aprill 2016 10:25
e
29. aprill 2016 10:24
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
P
"Kõikde Savisaarte vastaste tund"/ 29. aprill 2016 10:33
Palju neid saari juba on?
p
Pepiinox/ 29. aprill 2016 10:36
Mida sa tola jahud, mida sa siin kindlaks teed ??
l
Lorenz/ 29. aprill 2016 10:38
Täpselt sama kehtib ka nende kohta, kes avalikus meedias selgelt vägivallaga ähvardavad. Ja nende tunni kättejõudmine võibki tundide küsimus olla.
m
Mõtlik/ 29. aprill 2016 10:24
h
huviline/ 29. aprill 2016 10:21
Mind hakkab päris huvitama millal taas need kesikute tsirkusetendused toimuvad? Selge,et peaosalised on Savisaar ja Toobal!! Huvitav millist riietust nad pärast grimeerimist kasutaksid,klounidel väga kirevad riietusesemed! Kas etendused saavad olema ka tasulised?

k
käi jala/ 29. aprill 2016 10:18
Rahu, rahu ärritujad! Kuigi ma ise olen praegu sellises olukorras. Appi, tema paneb paika!!!??? Selle mehe mõistus ei ole enam korras.
j
ju ta mõtles/ 29. aprill 2016 11:07
seda oma seebiooperis :).
a
A/ 29. aprill 2016 10:16
Toobal sobiks isegi presidendiks ja Savisaar Kapo juhiks !
l
Lorenz/ 29. aprill 2016 10:42
Kui Toobal saaks presidendiks, siis oleks hale vaadata neid kadriorgu valvavaid noori poisse , kes oma tagaotsa sügelemise pärast peavad kannatama.
a
Anton/ 29. aprill 2016 10:16
Jajah, "metštat ne vredno"-vene vanasõna.
m
mina/ 29. aprill 2016 10:15
vanamees on päris haige juba ega lõpp vist kaugel ole ma panen 99% et varsti on kesikutel erakorralised valimised.Vaene Elmar Lenk tunnen kaasa et pead muretsema aga kõik saab korda.
s
sõnade suhu panijale / 29. aprill 2016 10:15
Savisaar pole selliselt tsiteerinud, küll aga öelnud et see on hea idee.
v
valvur/ 29. aprill 2016 10:13
Kriminaalidel on ikka reaalsuse tajumisega raskusi. Häbi peaks olema, ise vana mees aga varsa aru! Kriminaalne käitumine sünnist surmani, tegelikult oled üks suur valetaja ja põhulõug.
k
kahju/ 29. aprill 2016 10:13
Hundisilmal vist levib ajude pehmenemis viirus

h
Huumor kuubis/ 29. aprill 2016 10:07
Vahi aga vana mehe unistusi. Ei oska ei nutta ei naerda selle soga peale. Eks tal peale unistamise enam muud polegi jäänud, aga kui päevad sellest ilusamad, lase aga käia.
h
HS./ 29. aprill 2016 09:53
Vaata ja imesta Hr. Savisaar kavatseb igavesti elada nagu Lenin aga mis niisugusest soovist arvab teispoolsus? Ta sai juba kõva hoiatuse aga mees ei tee sellest väljagi.
z
zxc/ 29. aprill 2016 09:46
Kriminaalidel peavadki olema kõrged unistused!
r
Rahvas arvab/ 29. aprill 2016 09:43
Millal lõppeb venekeelsete massimmigratsioon, 1500 aastas. Kas integreerume nagu vepsad Peterburi aladelt? Kus on EKRE?
m
Mart/ 29. aprill 2016 10:45
Poisid tõmbasid valged torud pähe ja läksid gorillasid laskma
0
09:43/ 29. aprill 2016 19:51
EKRE ei sõima vene migrante! Mart Helme on ju venelaste perekonnast...
j
Ja-jah/ 29. aprill 2016 09:40
No seda näed sa,nagu oma kadund jalga .....
ÄRGE HAIGETEGA PALUN NORIGE:::/ 29. aprill 2016 10:26
SEE POLE ENAM NALJATAMISE KOHT,,
KUI HOMME TEIL JALGA ENAM POLE:???
j
Jürka/ 29. aprill 2016 11:07
Kui minul jalga enam poleks ning mõistus ja mälu hakkaksid ka jupsima, siis astuksin kohe oma ametist tagasi. Kahju, et Savisaar seda teha ei suuda.
j
Jürka/ 29. aprill 2016 11:07
Kui minul jalga enam poleks ning mõistus ja mälu hakkaksid ka jupsima, siis astuksin kohe oma ametist tagasi. Kahju, et Savisaar seda teha ei suuda.
ÄRGE HAIGETEGA PALUN NORIGE:::/ 29. aprill 2016 10:26
SEE POLE ENAM NALJATAMISE KOHT,,
KUI HOMME TEIL JALGA ENAM POLE:???