Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Gert Kullamäe: Janar Talts on vigastatud (1)

Henry Rull | Video: Tiina Kõrtsini, 28. aprill 2016, 17:55
Videointervjuu Gert Kullamäega Tiina Kõrtsini
TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul oli nende meeskonnal väga kummaline hooaeg. Poolfinaalseeriaks on loots valmistunud - ta on ära vaadanud kõik TLÜ/Kalevi veerandfinaalkohtumised Pärnu vastu, kuid meeskonnal on vigastustega probleeme

44aastane loots sõnas Eesti korvpalli meistriliiga poolfinaalide eel, et liiga seisukohalt oli huvitav hooaeg, Tartul endal väga kummaline. "Oli väga palju huvitavaid mänge, Cramol samas polnud, kuna nad võitsid kõiki.

Rääkides pärast pressikonverentsi Õhtulehe ajakirjaniku Henry Rulliga tõdes Kullamäe, et videosid vaadates on mängijatel ja treeneritel oma töö. "Ma ei oskagi vastata kust kohast ma pihta pean oskama. Treenerid ja mängijad teevad oma tööd. 

See, mis treenerid vaatavad ja analüüsivad, sellest ainult näpuots jõuab mängijateni. Ma vaatan üldse palju korvpalli ja mul on enamvähem Eesti meeskondadest teada, kes mängivad, kes ei mängi, kes on treenerid ja mis on nende käekirjad."

Mis hakkab Kullamäe sõnul poolfinaalseerias suuremat rolli mängima ning kes on Tartul vigased, vaata juba videost!

1 KOMMENTAAR

k
Kui mängija ei saa aru, siis on ka treeneri viga. 28. aprill 2016, 20:54
Selgitage siis välja milles asi, et juhised kohale ei jõua. Soovitan vähem märksõnade tasemel suunamist ja rohkem drilli vormis trenni, et tekiks lihasmälu. Siis mängivad seljaaju tasemele ja ei pea nii palju "peaga" mõtlema!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee