Eesti uudised

Simson: kriminaalkorras karistatud inimese väljaarvamine on automaatne ja seega järgmises juhatuses on vaja see vaid vormistada

Delfi, 28. aprill 2016 12:42

27 KOMMENTAARI

n
Nojaa/ 29. aprill 2016 07:35
Kas see pande istub riigikogus edasi? See oleks küll meie rahva mõnitamine.
t
Tume Laks/ 28. aprill 2016 22:39
Kriminaalkuriteo sooritanud reformierakondlase või raske isikuvastase kuriteo sooritanu pereliikme sotsi ambitsioonide piiramine pole tegelikult nii iseenesest mõistetav,kui Simsonile meeldiks teada saada.Jah,riigikohtu eksesimees oli ref ja endine justiitsminister sots,aga mis teha,info liigub sellistel puhkudel avalikkuseni läbi peavoolumeedia rõveda sordiini,või kõrvaldatakse avalikest kanalitest esimesel võimalusel.
t
tumedale laksule/ 29. aprill 2016 07:27
Peab ikka valu olema,kui igale poole reffe topitakse.Siin on jutt kriminaalidest,kes keskis.Selline erakond tuleb löpetada ja ka see,et ikka teised erakonnad syydi.
v
veel EV Riigikohtu otsustest/ 28. aprill 2016 21:56
20. novembril 2015 otsustas Riigikohtu kriminaalkolleegium, et Priit Toobal ja Lauri Laasi on süüdi Ivor Onksioni eraviisilisele jälitustegevusele kihutamises, samuti et Toobal ja Keskerakond panid toime ametialase võltsimise.
Kuna Toobal pani dokumendi võltsimise toime Keskerakonna peasekretärina Keskerakonna huvides, tunnistati selles kuriteos süüdi ka Keskerakond kui juriidiline isik.
Seega on KESKERAKOND Riigikohtu poolt ametlikult süüdimõistetud ja KRIMINAALSEKS ERAKONNAKS TUNNISTATUD.
Nii et see pole mingi külajutt, et KESKERAKOND ON KRIMINAALNE erakond, vaid see on EV Riigikohtu kriminaalkolleegiumi OTSUSEGA KINNITATUD!
Sama otsusega on ka see PRAEGUNE KE peasekretär Toobal kriminaalselt karistatud
k
Kas / 29. aprill 2016 05:37
poleks õige kehtestada seadus, et kriminaalne erakond tuleb laiali saata? Kuidagi veider, kui meil tegutseb erakond, kes on ametlikult kuritegelikuks tunnistatud.
k
Kui Kesk pole erakond ja on maffia need reeglid ei kehti/ 28. aprill 2016 20:37
e
Erakondades/ 28. aprill 2016 20:34
kriminaalid ametis, riigiametites kriminaalid ametis jne. Ikka täieline Eesti Vabariik, " Sellist Eestit ma tahtsingi "
k
keskerakondlane/ 28. aprill 2016 20:01
Kadri peab roomama Edgari juurde põlvili, suudlema Edgari püksisäärt ja paluma pisarsilmil andestust....!
a
anaal lüütik/ 28. aprill 2016 19:14
Selles erakonnas enne kodurahu ei saabu kui mustad ei ole erakonnast välja arvatud.
1
19:14/ 28. aprill 2016 19:59
Kui näed Musta, näita ust! Olgu ta isa või tütar!
k
28. aprill 2016 18:39
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
kriminaalne erakond/ 28. aprill 2016 19:20
Kriminaalne erakond tuleks nagu maffiajõuk likvideerida.

a
28. aprill 2016 16:50
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
konets/ 28. aprill 2016 18:07
Edgaril pole enam midagi öelda.
Peale kohtuprotsessi visarakse ra ise erakonnast välja, sest
ta on potensiaalne krimonaalkaristusega vangla kandidaat.!
Lõpp ja konets selle EV vihaja ja meie riigi vastasega!
a
ah, ära nii hullusti ka erutu/ 28. aprill 2016 19:32
Ikka riigi valitsusest peaks peale hakkama ja siis alles kubjaste, kilterite ja aidameeste manu.
s
Saagu president!/ 28. aprill 2016 16:34
Presidendiks tuleb valida erakondade VÄLINE neeger või moslem! Eestis ei leidu inimest, kes kõikidele meeldiks - eestlased närivad üksteise kõri kallal.....!
m
Moslem presidendiks!/ 28. aprill 2016 22:06
Eesti presidendiks tuleb valida moslem! Kogu suur ja võimas moslemite maailma hakkab Eestit toetama nii rahaliselt kui poliitiliselt...! Eestis hakkame elama nagu paradiisis!
k
kus/ 28. aprill 2016 15:23
kukkusid nüüd mõlemad kaagutama .mida te kisute omavahel tüli.see on ju teie erakond,ajage asjad korda erakonna sees,ei ole vaja kohe pläkutama hakata.ükskõik millega ,peaasi,et pildil olla.sellega õõnestate oma mainet .
t
28. aprill 2016 16:43
Toobalile on süü peale surutud. KAPO ju tegi Toobalile ettepaneku, et hakaku Savisaare vastu kompromiteerivat materjali koguma ja nad jätavad ta rahule. Toobal ei läinud seda teed. Nüüd süüdistatakse Toobalit igas võimalikus ja võimatus asjas. Mõisteti kohtus isegi süüdi. Jääb kuidagi mulje, et Kadriga juhtus sama, kuid Kadri läks KAPO õnge. Rõivas lubas võib-olla isegi kõrget kohta, kuid Kadri on sellisel juhul väga rumal. Suure tõenäosusega näidatakse talle koguni ust. Kui Kadri hakkab Keskerakonna juhiks, siis meie pere ei vali Keskerakonda mitte iial, sest lihtsalt ei usalda Kadrit ja tema rohelise salli mehikesi. Pinguta, Kadri! Võib-olla suudad erakonna lõhkuda ja saabub rahu sinu südamesse, kuid paljud valijad keeravad sulle selja. Kadri, kui oled nii võimekas, siis moodusta oma erakond koos oma poolehoidjatega! Mina sinu pooldaja igatahes ei ole.
s
seepi, rahvas nõuab seepi/ 28. aprill 2016 15:20
TTV peab tegema kaks uut seriaali. Toobali protsess ja Laasi protsess. Kümme osa koos sauna, seminari ja kanistritega.
t
teadja / 28. aprill 2016 14:40
Küsimus ka selles, et peasekretär ei peagi olema erakonna liige ? Hea küll , aga Toobali- Laasi kohtuasi on edasi antud Euroopa kohtusse? Mis vasrtus ja millal? Kadri ja Mailis on siiani kogu aeg austanud ja arvestanud vana põhikirjaga , kuna see on aegunud võrreldes teiste erakondadega , siis tehti kongressiks uus põhikiri, aga mille vastuvõtmine jäi ajaliselt kongressi lõppu, kui kvoorumit ei olnud enam koos ja jäi vastu võtmata. Toobali ja Laasi süü on sama , mis Savisaare kahtlustused .
a
Ah et/ 29. aprill 2016 05:42
millal vastus tuleb? Läheb ikka mitu aastakest. Selle peale Toobal mängibki. Ja kui Euroopa sulipoissi puhtaks peeta ei aita, kaebab vanajumalale. Ja seda vastust annab ikka oodata.
p
Pool aastat/ 28. aprill 2016 14:22
tagasi oli Simson tulihingeline KE põhikirja, Savisaare ja Toobali pooldaja. Kui tuli mingit kriitikat, siis Simson , silmade põledes õigustas ja kaitses kõike. Kuidas sellisesse meelemuutusesse suhtuma peaks? Ma olen ka selle poolt, et Keskerakonnas on vaja muutusi. Savisaar oma bandega on stagneerunud kamp. Aga Simsoni meelemuutus ei tekita usaldust. Mäletan ka Repsi paatoslikke sõnavõttusid Savisaare poolt ja see ei olnud mitte väga ammu...Kuidas need kaks naisterahvast veenavad inimesi, et nüüd nende südametes on puhkenud see õige veendumus? Kui Savisaar peaks saama kohtuvaidluses õiguse ja algaks tema uus tulemine (milles küll kahtlen), mis hüüatused Simsonilt ja Repsilt siis tulevad? Küsimusi on palju.
S
"Otsi vaenlasi ikka oma sõprade seast"!/ 28. aprill 2016 15:49
Savisaar ei saa kriminaalkaristust. Selles olen kindel. Aga Kadrile ei või saagi kätte usaldada. Saeb oma oksa alt ära. Ta ju valmis orav, vaid vormistamise taga asi.
l
lugeja 14:22-le/ 28. aprill 2016 21:59
Kadri on tuulelipp - kust tuul, sinna ka pöördub....! Miks ta KOHE Õhtulehes ei kaagutanud kui Keskerakonna reiting LANGRES teisele kohale...? Muidu on KOHE peale reitingute avalikkustamist kaagutanud.... Kas OKAS läks äkki kurku...?
p
Profet/ 28. aprill 2016 13:26
Mina omakorda olen tampinud (ja jään tampima) teemat, et krininaalkorras karistatud partei tuleb automaatselt sundlikvideerida.
Valitsev õigusruum näeb küll ette vaid korra, et selline partei likvideeritakse vastava valdkonna ministri avalduse alusel, kuid nagu näitab aeg - meie ministrid, valitsus (loe: riik) ei soovi seadust järgida ja lasevad edasi eksisteerida kriminaalkorras süüdi mõistetud juriidilisel isikul.
Enamgi veel - riik toetab seda struktuuri avalikult rahaga ja laseb osaleda riigivalitsemises (Keskerakond on teatavasti esindatud suisa parlamendis)
Selline riik on kaotanud õiguse nõuda oma kodanikelt seaduse järgimist.
Seepärast on erakorralised parlamendivalimised enam kui hädavajalik toiming.
m
Milline/ 28. aprill 2016 15:46
erakond siis veel alles jääks? Tolvan!
j
28. aprill 2016 16:20
jäävad vaid sisse tulevad ISISE tublid ... saabki siis unistuste Erakonna.
t
Tolvanile/ 28. aprill 2016 20:00
Kõik ülejäänud jäävad alles, sest ükski teine ERAKOND pole kriminaalasjas süüdi mõistetud, tolvan!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee