Loomasõbrad ärevil: naine soetab kutsikaid ja kasse maole söögiksFoto: Vida Press
Siim Randla 28. aprill 2016 06:00
Eestimaa Loomakaitse Liit ei pea eetiliseks ühe narvalanna tegevust, kes soetab mõnekuuseid kassipoegi ja kutsikaid maole toiduks.

Loomasõpru valvsusele kutsuv kuulutus hoiatab ühe Narva naise eest, kes võtab koerakutsikaid ja kuni neljakuuseid kassipoegi n-ö headesse kätesse, kuid söödab neid väidetavalt oma maole.

Kassi- ja koertepidajale paneb loomakaitse liit südamele, et poegade loovutamisel võiks huvi tunda, kellele need antakse. Külastage uut kodu ja veenduge oma silmaga, et uue lemmiku tulekuks on ettevalmistusi tehtud, sõnavad nad.

Ka korrektse loovutuslepingu tegemine on elementaarne, sest nii saab eelmine omanik tagada ka teatava kontrolli tulevikus.

"Narva daam väitvat, et pakub loomalastele armastavat kodu ja see on juba sigadus, sest pimesi uskudes me annamegi oma loomad ära ning loodame, et nad elavad pika ja õnneliku elu!" ütleb Heiki Valner loomakaitse liidust. 

"Olen täiesti veendunud, et enamikule pole vastuvõetav, et meie lemmikute järglased ükskõik millise teise eluka seedetrakti rändaksid!"

Kommentaarid  (97)

ja üldse... 29. aprill 2016 10:23
võiks artikli autor enne PÕHJALIKKU uurimstööd teha,enne,kui kuulujutte levitama hakkab!...ei ühtegi fotot,ei ühtegi arupärimist nn maotoitjalt??????ikka imelik küll sulepeast välja imeda ja tühja kohta täita...
E 28. aprill 2016 20:05
teksti ja häbi tuligi topelt,see eest ärateenitult;)
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS