Maailm

USKUMATU HOOLIMATUS: vanemad pidasid haavade ja vakladega kaetud tütart rooja sees (6)

Õhtuleht.ee, 27. aprill 2016 14:24
Prantsuse päästjad.Foto: Reuters / Scanpix
Prantsusmaal vahistas politsei mehe ja naise, kelle 17aastane tütar leiti teadvusetuna väljaheidetes, keha kaetud haavade ja vakladega.

Paari kodu asus Põhja-Prantsusmaal Flersis. Ema oli kutsunud välja kiirabi teatega, et ta laps on kriitilises seisundis, vahendas The Local prantsuse meediat.

Päästetöötajatele ja politseinikele avanes uskumatult jube vaatepilt: räpases ja prahises toas lebas koomaseisundis kõhn tütarlaps, keha kaetud väljaheidetega. Tüdruku alakehal oli mitu kihti riideid, ülakeha aga paljas. Neiu jalgadel olid mädanevad haavad, vaglad sees.

Vaese tüdruku vanemad ei olnud suutelised arusaadaval kombel selgitama, kuidas nende tütar oli jõudnud sellise seisundini, ilma et nad oleksid sekkunud. Samuti oli mõistusevastane, kuidas nad ise suutsid elada ruumides, kuhu imbus lehka tütre toast.

Tüdrukul on psühholoogilised probleemid, kirjutas france3. Argentani prokuröri sõnul on uurijatel praegu rohkem küsimusi kui vastuseid.

Vanematel ei olnud ilmseid psühholoogilisi probleeme, kuid nad paistsid silma mõistatusliku käitumisega.

1968. aastal sündinud isa oli töötu, 1971. aastal sündinud emal oli töö. Mõlemaid süüdistatakse abitu isiku ohtu jätmises.

Samal teemal

26.05.2011
PÕRGU EESTIS: vanemad pidasid nelja väikelast näljas ja mustuses koos koertega
03.02.2010
Vanemad hoidsid last aasta aega kapis luku taga
30.07.2009
Vanemad hoidsid oma tütart üheksa aastat vangis?
30.05.2009
Venemaal sulges isa väikese tütre aastateks koerte ja kassidega ühte tuppa

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee