Maailm

VIDEOD | Lesbosel puhkes migrantide mäss

Toimetas Kristin Aasma, 27. aprill 2016 10:10

52 KOMMENTAARI

m
mis nendest/ 28. aprill 2016 21:47
massitulistamistest lugesin pihtimust kunagi deemonid ajavad inimestele kärbseid pähe õhutavad egoismi jah maailm on ebaõiglane kõik on ettemääratud tunnen ennast halvasti lähen välja lasen mõned inimesed maha ju nii on õiglane nad on milleski süüdi juhus valis tegelikult mingi tore väikeste laste isa mõni koolist tulev õpetaja väike tüdruk jne
t
teate kõik/ 28. aprill 2016 21:33
jah kole riiukuked aga et kaftanile tönn panna seda meest ei ole arad koerad
q
QQ/ 28. aprill 2016 12:50
AK47 oleks kasulik selliste loomeade vastu.
f
fox/ 28. aprill 2016 12:25
kas valgetes kiivrites inimesed olid NATSID eesti poliitilises möttes
e
ei imesta../ 27. aprill 2016 23:49
See köik mis nüüd on iga päevane on ju piiblis ka kirjutatud,aga seda peab oskama teatud märkidega ühendades sealt leidma ....ja kui USA muslim valitsev vöimu mas ei ole mingeid raskusi terroriste saata laiali eri riikidesse Euroopass,,väikse varjatud ettekandena nimega pagulaised..... nii on seda köiike juba plaanitud oma sada aastat,et kogu maailm saaks muudetud ainult ühe usuliseks ja see oleks islam, aga samas keegi ei taha rääkida töde,siit mis on islam....see on ebajumala Eld ,kes selle nime all Alahhi kummardab...kahjuks. nii et olge valvel,enne kui on juba väga hilja. see on meile Saatan,mida kunagi laste raamatutes jutud olnud....mitte keegi muu.sellepärast nad pead ka vastu maad panevad,kui palvetavad,et pörgu on all pool,kuigi Saatan ei ole seal on maa peal Bergamoni templis tema elukoht ja nüüd see mis on Berliinisse toodud,kahjuks sellepärast tema teenijad ruttavad siia nüüd Euroopa..... ja hargneda eri osadesse,enne suurt rünnakut....kuna ei usulised on eesmärk hävitada ja vötta köik endale,mis kuulunud enne meile, nüüd ,... Alahhile tagasi...,nagu nende käe märgid juba väljendavad,tulime Alahhile kuuluvat vötma,ja me löikame teilt körid läbi,...käe märgid on need igas videos näha...
t
teadja./ 27. aprill 2016 23:05
Nendel hyäänidel on veri hammastel euroopa naiste peale.
t
teadja./ 27. aprill 2016 23:05
Nendel hyäänidel on veri hammastel euroopa naiste peale.
v
veteran/ 27. aprill 2016 18:38
Küll meie valitsus midagi välja mõtleb, kurjamite ohjeldamiseks saadab see perekuri poiss pundi pollasid sinna ja head lapsed toob Taavi siia.

j
Juss/ 27. aprill 2016 17:22
h
Head lõimumist!/ 27. aprill 2016 16:25
Valitsus väitis isegi selle aasta alguses, et ühtegi pagulast pole veel Eestis. Seega tunnistati avalikult, et riiki on süüdimatult vastu võetud vaid migrante.
r
Rotweiler/ 27. aprill 2016 15:46
Mõelge natuke kaasa.
PPA-s järgneb üks koondamine teisele = võimekust pole ollagi. Päästeamet -sama teema. Igasugusel tasemel põllumajandus = teel hävingule. Iga gramm, mis üle toodad = trahvid, santsioonid jne. Tekkib küsimus - MIKS?
Kõik see, kallid kaaskodanikud, teenib vaid üheseid huve: (rahvus)riiklik põllumajandus ja toiduainetetööstus hävitada, jõustruktuuride võimekus olematuks muuta, kaitsevägi ja kaitseliit allutada võõrale juhtimisele ja pöörata antud riigi rahva ohjamisele, kui kellelgi peaks mõte tekkima illegaalidest immigrante kasvõi korrale kutsuda. Samas aga sissemuugeldatud kurjategijaile anda "roheline tee" - tapa, vägista, röövi, kuis jaksad. Tulemus: järjekordne rahvusriik eksisteerib veel vaid paberil, mida teatud ringkonnad kasutavad teadagi, mille pühkimiseks.
Viletsusvalitsuse ja libetolerastide palgalised Rops-Röökurid hakkavad nüüd kohe tuld andma ja silte kleepima: rassist, nats, alaarenenud pööbel jne. Mul nende kisast savi. Teie aga mõelge(perspektiivitundega), kas kirjutasin midagi valesti... Ei pea olema kordades kõrgkoolipinki nühkinud - piisab koeraks olemisest, et EL ja Üleilmse Sionistide Vanematekogu plaane läbi näha.
h
Huvitav Seisukoht/ 27. aprill 2016 15:38
Las ta puhkes siis.
Meid see ei puuduta.
Me oskame ilusasti laulda. Meil on laulupidu ja kama.
R
?/ 27. aprill 2016 13:53
Rahutused? Vaat et varsi võtavad võimu üle, kehtestavad omaenda emiraadi ning šariaadi.
f
Frits/ 27. aprill 2016 13:17
Kas oleks võimalik siiski veidi vähem demagoogiat kasutada? Tegemist EI OLE migrantide ega pagulastega. Nad on parasiidid ja võõrarmee väed. Kui juba kasutate selliseid termineid, siis ehk paneks jutumärkidesse?
l
Loomulikuk tulemus/ 27. aprill 2016 13:14
Näe, isegi meie Harkust Tallinna lastud neegrid IMESTASID, et neid KIVIDEGA EI LOOBITA. Neile on see ju loomulik käitumine. Nad ei teadnud, et eurooplased ei tee kivisõda. Nende kultuuris on ju kividega loopimine normaalne. Ja iseseisvalt keelt õppida ka ei kavatse, ei tea, kas ei oska lugeda. Harkus oleks ju küll aega ja võimalusi olnud, kui tahtmist oleks. Ka praegu seal kaubanduskeskuses hängimise asemel võiksid aega kasulikumalt kasutada. Kuid nende mentaliteet on ju, et valge inimene peab neid teeniva ja ülal pidama. Ja eks nad seda ootavad ja varsti ka nõuavad, sest miks nad muidu keelduvad kõigiga koostööst !!!!!!
p
Pärast / 27. aprill 2016 15:43
esimest kivi läheb vastusena teele parv vaskümbrises "herilasi". Esimesed 10 pääsevad kohe Allahi manu, ülejäänud teevad seda ujudes :-)))
p
Pärast / 27. aprill 2016 15:43
esimest kivi läheb vastusena teele parv vaskümbrises "herilasi". Esimesed 10 pääsevad kohe Allahi manu, ülejäänud teevad seda ujudes :-)))
j
Ja-jah/ 27. aprill 2016 12:14
Kui Türki minna ei taha,saadetagu nad siis otse Allahi juurde...

m
Maalane/ 27. aprill 2016 11:46
Hakkan vaikselt juba mõistma, miks viimasel ajal lambakasvatuse propageerimine on hoogustunud. See seakatk tundub juba tellimustööna. Poolakad, va uuskapitalistidest kavalpead, ostavad hoogsalt meie punikaid kokku. Mis muud kui hakkame TV3 soovitusel praetud prussakaid närima ...
a
asi on kordi hullem kui enamus inimesi üldse mõistab/ 27. aprill 2016 14:23
Mõtle missugune varandus on siinese tõuloomakasvatuse tulemus, see on ju tervete põlvkondade pidev aretus ja selektsioonitöö, aga nüüd saadakse kõik kätte ühe ostutehinguga, sest Eestis lastakse puhas põllumajandus lihtsalt hävineda. Venemaa naudib täiega GMO vaba nisu tootmist ja kasvavat nõudlust kogu maailmast. Praegune valitsus hävitab mitte ainult põllumajanduse vaid ja kõik muu,, mille peal põllumajanduslik tootmisne üldse püsti seisab. See on hullem kui tuumapomm siinsele majandusele.
1
14:23-le/ 27. aprill 2016 15:25
Teil on täiesti õigus! Kõik see, mis Eesti valitsus teeb, on juba täiesti kriminaalne! Ühel päeval peavad nad oma tegude eest vastust andma ja see päev pole kaugel....
a
ats/ 27. aprill 2016 11:41
No mitte ei mäleta räägitavat, et meie esiisad välismaale põgenedes kuskil märatsesid ja kive loopisid. Hr Randpere ju toob pidevalt näiteid, et meie ju põgenesime samamoodi. Poliitikud kooli!!!
E
.../ 27. aprill 2016 13:09
Esiisad lahkusid lootuses koju naasta (paljud muuseas anti tibladele välja), lödipüks Randpere ise pole mingeid tõeseid fakte oma põgenemisloo kohta seni suutnud anda, pigem seostab info teda meie valitsuse poolt kardetud idanaabri jõustruktuuridega ehk siis KGB´ga. Või siis tunnistagu, et põhjus oli majanduslik...
a
A.H./ 30. aprill 2016 16:35
Jääb loota et rannaperede sarnastele varsti nüsitakse nende lollid pead maha, nagunii selline tolerasti saast oma kupleid ei kasuta.
h
Head lõimumist!/ 27. aprill 2016 11:30
Õige möll läheb lahti siis, kui kurnatud Euroopa (eriti rikkamad riigid) hakkab nendele suunatud toetuseid oluliselt vähendama. Võib vaid ette kujutada, millise kaose see süüdimatu mass, siis juba kindlat riiki eelistamata, oma ohjeldamatute rünnakute ja rännakutega üle Euroopa põhjustab.
t
tule eile meile/ 27. aprill 2016 12:41
Nii see ongi planeeritud, see ongi nedne kuulus "social engineering" Kõik tundub nii oomulik, kuidas asjad "juhtuvad. kaos tuleb tekitada! Eurooplased ise on liiga molud, et sõda üles tõmmata
t
tule eile meile/ 27. aprill 2016 12:41
Nii see ongi planeeritud, see ongi nedne kuulus "social engineering" Kõik tundub nii oomulik, kuidas asjad "juhtuvad. kaos tuleb tekitada! Eurooplased ise on liiga molud, et sõda üles tõmmata
k
kui juba peale vaatad, siis / 27. aprill 2016 11:29
selliste islami lõustade eest tuleks kohapeal maha lasta,enne kui valgeid inimesi hakatakse nottima.Mul tuttavad eestlased saksamaal ,soomes ja rootsis ja kõik räägivad nende islamite vägistamistest ja mõrtsuka töödest. Maha selline valitsus kes soosib valge rassi hävitamist.
t
tolerant/ 27. aprill 2016 11:23
Tuleb nad kiiresti EL lahti lasta, las märatsevad linnatänavatel, vaesekestel on seal nii igav ja raske elu. Tegelikult võiks noored tugevad mehed kuskile kaevandusse tööle saata ja kui välja julgevad ronida, tuld...
E
../ 27. aprill 2016 11:17
Ei ole meile vaja selliseid noori ja vihaseid mehi :( Märatsegu oma kultuuriruumis. Tagasi saata!
r
Rix/ 27. aprill 2016 15:33
Mitte tagasi saata,vaid kohapeal maha lasta.
k
Kus on nüüd need kanged kommenteerijad?/ 27. aprill 2016 11:15
kes annavad alati "head" nõu meie oma töötutele ja viletsates tingimustes vaevlevale rahvale? Olge nüüd nii vaprad ja minge ende loomadele selgeks tegema, kuidas peab elama. Meid küll ollakse kanged õpetama, et looge oma firmad ja minge tööle (muidugi miinimumpalga eest), kuid need loomad tulevad siia ainult nõudma hüvesid, lõhkuma, kividega pilduma korravalvureid ja lagastama. Mida nad siit üldse tahavad? Mingu heaga sinna tagasi, kust tulid ja hakaku tööle. Nüüd tuleb välja, et Meie inimesed peavad oma kodudest minema võõrale maale tööd otsima ja need loomad tulevad siia ja söövad meid paljaks. Tehku nüüd need, kes suure ootuse ja armastusega neid siia on tahtnud ja oodanud, nendele selgeks, kuidas peab tegelikult elama, siis tulge alles meid õpetama.
v
27. aprill 2016 11:11
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
e
.../ 27. aprill 2016 13:15
enne tuleb need murjanid lindpriideks kuulutada......
s
27. aprill 2016 14:25
Sind on juba lindpriiks kuulutatud kogu Euroopa Liidus, sa ei ole isegi inimene, vähemalt mitte seni, kuini ei koli riiki, kus kõiki elanikke esmajärjekorras inimesteks peetakse, kellele laieneb EL Sotsiaalharta.

i
Ikka veel mõistlike lahenduste ootuses/ 27. aprill 2016 11:07
Lisaks antud uudisele on ka uudiseid laste vastu suunatud seksuaalvägivalla kohta laagrites. Rootsis terrorioht jne. Vahel tekib hirm, et mis küll saab 5 või 10 aasta pärast. Meil samal ajal lausa mitu arvamust, kui paha ja sallimatu eestlane on (kõige suurem oht Eestile). Mõõdukat häält ei tunnistata, sest valikuid on justkui kaks:
1) valdavalt salliv (tolerantne) - igati õige inimene.
2) sallimatu - järelikult täielik rassist ja vihkaja, keda peab häbenema. Vahel tundub, et selle kuvandi loomisega tegeletakse teadlikult. Kuidas muidu selgitada mõistlike arvamusavalduste kustutamist teatud lehtedes - samal ajal, kui sõim jäetakse alles. Sillutame teed vihaseadusele?
Selliseid uudised lugedes tahaks siiski loota, et ükskord võetakse EL piiri pidamine tõsiselt kätte. Tahaks ka loota, et illegaalide automaatse jaotamise idee kantakse ka lõplikult maha. Sest vastasel juhul me saame solidaarselt ka inimesi, kes ei soovigi Eestisse jääda, kel ei ole õigust asüüli saada, kes elavad maksumaksja rahade eest algul kinnipidamisasutustes ja hiljem tänaval (tagasi saata ju alati ei õnnestu). Olete kindlad, et tahate siia sellist kontingenti, mis meie stressirohkes elus halvale teele läheb?
Kas sallivad ei peaks olema see kontingent, kes peaks võitlema eelkõige selle eest, et abi saaksid õigustatud abivajajad? Või pole vahet?
Multikulti ja avatud uste poliitika teemal. Olen nõus Saksamaa immigratsioonieksperdi (Ralp Ghaban) arvamusega, et immigratsioonipoliitika peab olema selline, et riiki võetakse vastu vaid selliseid inimesi, keda ühiskond vajab ja keda suudetakse integreerida. ” Multikultuursus säilitab erinevused, see hoopis tõkestab integratsiooni”.
Toomine ei ole ainus abistamise viis ning ka abistamisel peavad olema piirid. Enne külaliste kutsumist võiks ka korra majja lüüa - võidelda ISISe ja EL radikaliseerumisega, sest mõned pommid veel ja ei ole ühelgi võõramaalasel EL-s hea olla. Seni kuni kehtib ebatolerantne islami ideoloogia, ms on vastuolus EL põhiväärtustega ja ohustab kohalikku kultuuri, jäävad ka pinged ja hirm.
e
ehh/ 27. aprill 2016 12:44
Jäädki ootama, mingeid normaalseid lahendusi Euroopa Liidult ei tule ega sagi tulema. Hämmastav naiivsus inimestel, tehke endale "social engineering" tehnoloogia selgeks, mida Euroopas praegu rakendatakse ja saate ehk aru oma olukorrast, Mingeid lahendusi ei ole ette nähtudki!
j
juhukommija delfis/ 27. aprill 2016 14:55
kogesin selle "sallimise" kampaania alguses sama, kuidas rahvuse jätkusuutlikust toetav kommentaar ( ei sisaldanud kellegi vastu mingite emotsioonide õhutamist ega ka sildistamist ) kuulutati mittesobivaks ja samas olid üles laetud ja kauaks, kauaks üles jäetud laus sõimu sisaldavad kommentaarid......miskit väga logiseb.....
m
mähh/ 27. aprill 2016 11:06
ja nii transporditakse sõda ka meie koduõuedele.....
a
A / 27. aprill 2016 11:22
Varsti on neil kivide asemel relvad
m
mähh/ 27. aprill 2016 11:05
ja nii transporditakse sõda ka meie koduõuedele.....
u
Urrr/ 27. aprill 2016 10:58
Need tolerandid ja muud lolid ei saa siiani aru, et illegaalid ei tule siia mitte kõvasti tööd tegema vaid nõudma nende ülalpidamist. Nad on kasvatamata loomakari kes reostab kõike kus käib - aga ikka laulavad tolerandid koos poliitikutega, te õnn tuleb meie õuele...
k
Kellamees/ 27. aprill 2016 10:55
Kõik need Joped-Pihkurid, nende klann, tuleks saata sinna kivirahe alla ilma kilpideta...... Kui elusana pääsevad, vaevalt enam kaltspäid siia elama toovad.......!?
a
ahaa/ 27. aprill 2016 10:48
Noorukid, äkki saadetud võitlejaõpilased, kes jäänud sinna toppama, tegelikult suunatud Euroopasse. Mis migrandid need on, jube kasvatamatu ja ebasoliidne, harimatu,kes loobivad kividega, pole kannatlikud ega palu, et neid vastu võetakse? Kes loobivad kividega, neil pole Euroopa poole asja, saatku tagasi sinna,kust nad tulid, võidelgu oma kodumaa vanaduse eest kividega loopides.
p
pontius/ 27. aprill 2016 10:47
kuuliprits ja leegiheitja õpetab kiiresti taltsaks ja koduarmastust !!!
v
vanaema/ 27. aprill 2016 10:46
See, kes usub, et neid saab integreeruda meie ühiskonda on pehmelt öelda nõdrameelne. Geenid määravad inimese mõistust, aga mitte ümberkasvatamine. Nad on sündinud sellistena ja jäävad sellisteks. Surmani Allahi eest.

n
Nalja/ 27. aprill 2016 10:43
Tehakse tsu.kadega või? Sõjaväelased ümber laagri automaatrelvadega piiramatus koguses moonaga ja tuld. Ja pole enam raibetega probleemi.
r
Raivo/ 27. aprill 2016 10:37
TAGASI SAATA KA EESTIST,,,""KÕIK NEED MUSTAD ,,KES HULGUVAD / 27. aprill 2016 10:57
KOOS KODUTUTEGA :::MIS KORD SEE TAAVI RÕIGAS EESTIS OM:???
n
No mida.../ 27. aprill 2016 10:35
Paati ja kohe tagasi sinna kust tulid, mässaku seal, kohe, kohe, kohe
a
aitab/ 27. aprill 2016 10:22
nende "bandiitide" poputamisest , korralikult üle küüru ja tagasi oma "blaclandi" .
PANEME JUBA VANAD LAEVAD VALMIS :::::/ 27. aprill 2016 10:28
JA ALGAB SÕIT -------SINNA KODU POOLE ___
SEE LAEV POLE KA ENAM KINDEL ----KAS IKKA JÕUAB SINNA?
l
Lootus/ 27. aprill 2016 12:27
Parem kui jääksid merre,kodumaal ei oota seda saasta keegi, seal saasta ilma nendetagi külluses.