9
fotot

Tänases saates said osalised ülesandeks pakkida reisivarustus ja jõuda õigeaegselt praamile. Kiirustamisel olid üllatavad tagajärjed. "Eesti halvim autojuht" finaali jõudsid oma saavutustega Maiu, Getelin ja Kristin. Saatest langes välja Merle.

Raamatupidaja Merle oli saates uue kaaslase – vennaga ja see avaldas head mõju Merle sõiduoskusele. Ta tunnistab, et just hüsteeriline ema takistas teda seniajani saates ja tegelikult on ta normaalne juht. Saates andis veel värvi ka Maiu, kel kulus 5-minutiliseks sõiduks ei rohkem ega vähem kui 40 minutit!

Kehvad teeolud ajasid Maiu nii närvi, et ta unustas senisedki oskused ja kukkus lootusetult. Sellega kindlustas ta endale koha finaalis. Paremini ei läinud ka Getelinil ja Kristinil, kelle kohtunikud otsustasid saatesse jätta. Juba nädala pärast selgub, kes on Eesti halvim autojuht.

Jaga artiklit

15 kommentaari

E
Evelin  /   21:17, 26. apr 2016
Olen vaadanud ja vaatan ka lõpuni ning imestan...kuidas on sellised juhid saanud omale load???Lihtsalt ei usu, et sellised autojuhid meil teedel on?Jah, need kaassõitjad paljudel on loomulikult vägagi suured segajad, aga nagu viimane saade näitas, kui mõtlematud on mõned osalejad ikka!!!
T
tiiu  /   13:08, 26. apr 2016
MIKS küll raisatakse raha sellise jama peale? Ühte osa üritasin kord vaadata, aga andke andeks, see on ikka tõeline pask. Vabandust veelkord

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis