Tänane saade "Kodutunne" suundus Hummulisse, kus elavad Ain ja Karin koos oma nelja pojaga. Pere on seljatanud võitluse pisipoja elu eest ning vanemad tegutsevad nüüd selle nimel, et lastel oleks maal hea elada. "Kodutunne“ otsustas nende unistustele õla alla panna ja kingib suurele perele korraliku veevärgi.

Aini ja Karini pisipoeg vajas mõne aasta eest elupäästvat operatsiooni välismaal. Kõik läks hästi ja noor pere elab nüüd teadmisega, et kui tervis on korras, pole miski siin elus võimatu. Ka mitte 15 aastat tühjana seisnud maamaja taastamine. Süda ihkas maale elama ja just laste pärast otsustas pere vahetada korteri maja vastu. Seejuures ei heidutanud Aini ja Karinit ka eesseisvad tööd.

Vahepeal Soome vahet tööl käinud perepea on jäänud Eestisse paikseks ja saab nüüd pühenduda nii perele kui ka kodule. Käed rüpes ei olegi see perekond istunud, vaid jõudu mööda oma elamist korrastanud, kuid kõik see võtab aega ja raha. "Kodutunne" läks perele appi pesuruumi ja veevärki ehitama.

"Kodutunne" on Kanal 2 ekraanil täna kell 20:30, kohe pärast "Kööki".

Iframe:

Jaga artiklit

11 kommentaari

Ä
ÄRIMEES  /   07:57, 26. apr 2016
See perekond võiks mulle oma arveldusarve anda,et saaksin sealt lasterahast omale villasedsokid ja pudeli viina osta,IRW
  /   07:33, 26. apr 2016
kohutav tädi oli

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis