4
fotot

Seitsmendas saates saavad osalised ülesandeks pakkida reisivarustus ja jõuda õigeaegselt praamile. Kiirustamisel on üllatavad tagajärjed. Kes hakkab arutult lõhkuma, kes kaotab ohutunde, kes säilitab külma närvi? Tänase saate tulemusena selguvad finalistid.

Osalised saavad ülesande pakkida reisivarustus mõne minutiga autosse ning asuda käänulisele teele mõõda lamavaid politseinikke. Teel on ka estakaad. Kaassõitjal on süles akvaarium veega. Jälgida tuleb märke ja foori. Turvahäll lapsega ning esemed tuleb paigutada ohutult ning nõuetekohaselt. Eesmärk on etteantud ajaga “praamile” jõuda.

Merle on saates uue kaaslase – vennaga ja see avaldab head mõju Merle sõiduoskusele. Klaasikillud ja tülid aga ei jää tänaseski saates tulemata. Vastavalt sellele tuleb kohtunikel langetada raske otsus ning otsustada, kes pääsevad edasi finaali. See tähendab sammukest lähemale tiitlile, mida mitte keegi võita ei taha: Eesti halvim autojuht. Saatesse on jäänud müügijuht Getelin, kontoritöötaja Maiu, Pesamuna Kristin ja raamatupidaja Merle.

Jaga artiklit

4 kommentaari

N
no  /   16:45, 25. apr 2016
tekib küsimus, et kuskohast need saates osalejad oma load on ostnud või kes olid need eksaminaatorid, kes sellistele üldse juhtimisõiguse välja kirjutasid?
E
et siis  /   13:35, 25. apr 2016
ei vaata seda osside saadet, kuid, nagu ma õigesti pealkirjast aru saan, siis-
selgub eesti halvim autojuht või?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis