Horoskoop | Eriline

Päevahoroskoop: esmaspäev, 25. aprill (3)

Õhtuleht.ee, 24. aprill 2016, 19:22
 PantherMedia / Scanpix
JäärPäeva esimeses pooles võid Kuu ja Marsi ühenduse tõttu olla liialt keevaline ja kannatamatu. Ettevaatust ka tule ja teravate esemetega. Alustad ehk kiirustades millegiga, mida hiljem kahetsed.

Sõnn
Vibratsioonid muudavad sind tundlikuks nii heas kui halvas mõttes. Sa oled suuteline lugema teiste mõtteid, kuid mitte ülemuselt saadud tööülesandeid. Päev soosib kunstnikke, mitte analüütikuid.

Kaksikud
Võtad korraga liiga palju ette ja oled hiljem ajahädas. See omakorda tekitab stressi ja võib eriti lähisuhetele kehvasti mõjuda. Pinget aitab vähendada mõõdukas füüsiline tegevus.

Vähk
Kujunevad olukorrad sunnivad sind hoopis igapäevaprobleemidega tegelema. Võib olla kas palju tööd või siis tuleb tegeleda tüütute pisiasjadega. Ka tuleks hoida tervist.

Lõvi
Täna võib juhtuda nii mõndagi. Seda eriti siis, kui oled liikuv tüüp ning sa ei pea tegelema ebameeldivate kohustustega. Tõsise töö jaoks oled täna liiga rahutus meeleolus.

Neitsi
Valitseva planeetide seisu tõttu oled „vesises“ ehk siis ülitundlikus meeleolus – see võib väljenduda nii poeetilise kurbusena kui ka ülitundlikkusena mõne maitse või lõhna suhtes. Maga piisavalt!

Kaalud
Õhus on pealetükkivust - kõikvõimalikud müügimehed ja muidu aktivistid astuvad ligi ja hakkavad oma asja kõva häälega kiitma. Ka ise kipud oma mõtteid ja ideid teistele peale suruma.

Skorpion
Enesetunne peaks olema üle keskmise. Samas tajud mingit salapärast vibratsiooni, mis teeb natuke rahutuks. Hoidu vaidlustest ning mõtle ennem, kui kellegi oma sõnadelaviiniga üle valad.

Ambur
Kuu liigub Amburis. Ära end suurest tormakusest vigasta ega muul viisil ohtu aseta. Peaga läbi seina jooksmise asemel võta käsile energiamahukas töö! Partneriga suhtlemisel võid olla liiga otsekohene.

Kaljukits
Õhtul teeb Kuu ühenduse Kaljukitse valitseja Saturniga. Seega võid päeva teises pooles olla pinges ja krampis, seda eriti seltskonnas viibides. Kui aga saad rahulikult tööd teha, oled keskendunud ja rahul.

Veevalaja
Kui originaalsusele lisandub kiirus, on see väga hea. Kui aga kiirustamine, siis võid mõne tõeliselt originaalse „ämbriga” hakkama saada..:). Ühenda endas kannatlikkus ja originaalsus!

Kalad
Neptuuni pingeaspektide tõttu võid olla hajameelne ning su reaktsioonid võivad sind alt vedada. Samas, kui saad omaette olla, võid kogeda võimast inspiratsiooni ning aru saada asjade varjatud tagamaadest.

3 KOMMENTAARI

j
Jah + + 25. aprill 2016, 08:55
Kas lõvil on juba ettevalmistused veevalajaga kokkukolimisel tehtud?? See on paratamatu,siis ei ole vaja enam salasuhet hoida, mis on niigi avalikuks tulnud.
j
Jah + + 25. aprill 2016, 08:39
kas lõvil on veevalajaga kokkukolimine ettevalmistatud??. Siis pole vaja enam salasuhet hoida, mis on niigi avalikuks tulnud.
Loe kõiki (3)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee