Galeriid

GALERII | Tallinnas avaldasid inimesed meelt avatuma linnaruumi eest

Liis Vaksmann, 24. aprill 2016, 14:34

8 KOMMENTAARI

s
27. aprill 2016, 15:37
See meeleavaldus on organiseeritud väikese seltskonna poolt, kes peab eelkõige silmas oma huve. Selliste ürituste ja sõnavõttudega seal püütakse tõmmata enesele lihtsameelsete tähelepanu ja koguda nende poolehoidu elik potensiaalseid hääli, kui järsku ilmneb huvi poliitika tegemise ja rahva teenimise vastu. Sujuv ühendus sadamaga on väga vajalik, just raskeveokite seisukohalt, samuti parkla sadama läheduses, enamusel laevalt tulijatelt ja laevale minejate töö või sõiduaeg saab otsa just sadama lähistel. Meeleavaldajad pole eluski vististi näinud, mis toimub Länsisat. . Milline on rekkaliiklus seal. Liiklus kulgeb elumajade lähedalt nii ööl kui päeval. Pole kuulnud, et keegi meelt avaldaks selle vastu. Sadam,laevad ja cargo on stabiilne ja märkimisväärne tulu riigile. Teadagi, riik oleme meie.
m
mis ajab linna/ 27. aprill 2016, 13:37
kui viimsis nii hää tehke juuksurid küprokid pangad sinna
t
Toomas/ 27. aprill 2016, 10:30
Tuleviku jaoks meie Eestil küll midagi pole, jääme keskaega, siis on kõik ehk rahul, hoiame jalad pepu all ja õiendame koguaeg: miks, mis teete jne. Ühtegi edasiviivat projekti pole võimlik Eestis teha, kuna eestlased on koguaeg vastased. Elage siis oma arenemata maal!
j
jaanus/ 28. aprill 2016, 08:12
autotee ehitamine jalutusala arvelt on helge tulevik või?
a
Ajalugu kordub,/ 26. aprill 2016, 14:36
meenub Eiffeli torni lugu Pariisis, kus samuti kogu edumeelne intelligents protesteeris selle ehitamise vastu, eriti raevunud kirjanikud ja kunstnikud lubasid lahkuda linnast ja koguni maalt, sest selline häbiväärne kägar hävitab kogu Pariisi väärtuse. lõpuks lubati peale maailmanäitust see häbimärk lammutada ja nüüd on see kogu Pariisi kõige tuntum ja populaarem vaatamisväärsus! Mõelgem nüüd Tallinnale, kes on need inimesed kes hakkavad sellel teel sõitma, ikka meie omad inimesed, mitte mingit tulnukad, pealegi on planeeritud ka jalakäijatele liikumisteed, keelake rõõmu ja olge mõistlikumad, seal lõid erilist lärmi persoonid, kellel oli vaja saada pildile, reklaamimaks oma uust filmi.
m
Mida passite Tallinnas/ 26. aprill 2016, 10:08
Miks pole veel toimunud ülestõusu/mässu/vastuhakku protestiks Reformierakonna kurjategijate vabastamise vastu?
Miks pole toimunud ülestõusu/mässu/vastuhakku protestiks Reformierakonna rahvavaenuliku ja Eestit hävitava poliitika vastu?
Miks te seal vahite niisma - RE aeg on ajaloo prügikastis!
a
Aga/ 25. aprill 2016, 10:17
kus siis Neeme Lall on,pole ühtki meeleavaldust olnud ilma temata,oi,oi.
m
Meri nähtavaks/ 25. aprill 2016, 06:30

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee