4
fotot

Eestlaste loodud telemäng „Mälupokker“ sai täna Kanal 2s oma esimese võitja. Justkui ninanipsuna kogenud mälumängijate ees võitis turniiri tudeng Kaarel Silmato!

„Mälupokkeri“ telemängu ajaloo esimene võitja Kaarel Silmato on mälumänguga sina-sõber vaid loetud aastad, kuid juba esinenud edukalt ka mälumängu meistrivõistlustel. Tartu ülikoolis teist kõrgharidust omandav ja juba oma eelvoorus tugeva mänguga silma paistnud Kaarel juhtis finaalmängu ülekaalukalt ka viimase otsustava küsimuse ees.

Üllatusi ei toonud kaasa ka viimane küsimus, mille tulemusena jõudis Kaarel fanfaarihelide saatel supermängu. Seal tuli noormehel vastata keerulisele küsimusele „Missugune institutsioon asus esimesena toetama belglase Georges Lemaitre poolt 1931. aastal esitletud „Suure paugu teooriat“?“

Võitja tiitlit poleks ära võtnud ka vale vastus, kuid eks võit maitseb magusam ikka õige vastuse korral – lisaks „Mälupokkeri“ võitja tiitile sai Kaarel Silmato tunda rõõmu sellestki, et ka viimane vastus „roomakatoliku kirik“ täkkesse läks.

Jaga artiklit

8 kommentaari

K
khm  /   15:37, 25. apr 2016
No mis krdi ninanipsuna. Kogu selle saate hooaja jooksul osales kaks inimest, kes üldse mälumängudel käivad, Tang ja Silmato ja reeglina Silmato võidab, nii et mingist üllatusest pole mõtet rääkida. Tuleks otsustada seda, et kas teha mäng mälumänguritele (keda pole väga palju) või siis teha selline mäng, kuhu mälumängureid ei kutsuta. Muidu pole asjal ju mingit mõtet.
K
kiidan  /   16:27, 23. apr 2016
Mart Sander on parim saatejuht!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis